Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şifa olsun inşallah yavruya cnm

evde bebe varken telefon sessiz de olacak sürekli tabi ki, neyine delleniyor :))) bileklik o yönden de çok iyi ya şu teknoloji nimet cidden bir de ben sevip alışsam :)
Erkek kafası hemen en kötüyü düşünebiliyor Evde yangın çıkmış kaza yapmış çocuklardan birine mi bişey olmuş olabilir heran Allah korusun

Cordelia @askrhpozitif ben ekstradan ara yapacgim aksam uzeri sutlu kahve 10 findilkla emmzirme farki olsun hala kahvalti yapadim yumurtalar beni bekliyor kiz hasta memeye yapisti
Canım ben zaten birebir yapamam 2.5 -3 saat spor yapıyorum. Ek yaparım. Akşam paylaşırım.

Artık bu tür adetlerin kalkması lazım bence görgüsüzlük utanç verici .Resmen adım başı damattan kayınpederden para kopartmsk adına adetler uydurulmuş

Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani

Selam canim bir suru is yapmissin eline saglik

Oh misler gibi olmuştur Aman ev işi bitiyiormu hergun aynı

yarın kabak detoksuna baslıyım şişlik gitsin yaa varmı benle birlikte baslayacak olan ?? destek olalım
Kabak detoksu müthiş ödem attirip eksi getiriyor
Başka zaman olsaydı bende yapmak isterdim ama hiç detoks havamda değilim

Günaydın kızlar
2 yumurta ve yeşil çay ile kahvaltımı yaptım sofrayı kaldırmayım okul saatine kadar evi toplayım gelince de toz alirim
Kolay gelsin. Diyetdaşim.
kızlar selamm ya regli oldum ya =(((
Çok iyi cumadan önce gider ödem.

yarın kabak detoksuna baslıyım şişlik gitsin yaa varmı benle birlikte baslayacak olan ?? destek olalım
Canım biz protein diyetine başladık. Haftaya yapabilirim kabak detoksu.
Afiyet olsun. Pilin varsa tartına takta bakalım kaçsın.
Tamam Kaptanım bende katilicam
Hoşgeldin.
Senin oğlun evliydi bekar oğlun mu vardı?

Canim.gecmus olsun.

Kolay gelsin.
Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani
Ben de hatırlamıyorum. Yani gerçekten hiç annemle ders yapmadım galiba... Zaten şu gıcık olunan, okumayı çok seven tiplerdendim. Türkce kitabını alır almaz içindeki tüm hikayeleri okurdum.

Bende Ekim ablayi daha yaşı olsn biri zannederek abla diyordum ekim2009 Aslında olay şöyle zuhal abla ile kanka idiler bende Zuhal abla yaşında olduğunu düşünmüştüm
Aslında aynı yasitlariz ama yazı dilinde çok olgun .Acaba sorun bende mi benmi olgulasamadim olgunlaşmam yaşlara geldim de benmi kacirdim .Aklımda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…