Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline saglik canim.
Yiyenlere (yiyebilenlere ) afiyet olsun. Ben resti çektim ev halkına. Ben diyetteysem herkes diyette . İşte okadar dedim. yiyip yiyip kilo almıyorlar.
Bizimkiler alıyor da boğazlarım dur diyemiyorlar çocuklar da küçük ya arada yapıyorum ben
Ellerine sağlık. Çok güzel görünüyor lar
Sağolasın canm verem mi bi tane
Ellerine saglik cok guzeller
Ben en son ramazanda yapmistim oreoluda cok guzel oluyo
Ama sen yeme bunlari cissss
Yok yemedim ben sadece çilek yedim onlwr yerken...
Oreolu d güzel olur deneyeyim bi dahakine

Düğün telaşı geçsin bir git abla ihmal etme Turkiyedeki doktorlar daha iyi ora gitti mi bir de Turkiyedeki doktorlara görün istersen burda pek bisey yapmıyorlar
Günaydın diyet günlüklerinin en azimli kızları
Günaydın canım
Günaydın canım
Günaydın kızlar okul işinden şimdiden bıktım zaman yetişmiyor sanki evde hiç bişeye. işte dinleniyorum resmen
Günaydın canım kolay gelsin
Günaydın çikom
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydin hayırlı sabahlar
Günaydın canım
Erik toplama işleri var 11 gibi gelirim kizlar
Kolay gelsin canım

Haftasonu yan apartmanda ki çocuk yıktı ortalığı. Annenin müthiş sabrı bile yetmedi valla ödev yaptırmaya. En son imdat, kurtarın beni diye bağırıyordu çocuk. Şaşırıyorum artık, biz nasıl ogrenmisiz okuma yazmayı diye Allah kolaylık versin

Yok. Sağolasın almiyim

Tanismadik Ekimcim. Sen de benim dikkatimi çektin inan yazmayı düşünüyordum sen erken davrandın. Kızlar sana abla deyince acaba akran miyiz dedim de aramızda yine bayağı bir fark varmış. Neyse olsun ruhumuz genç sonuçta. Ben de 52 yaşındayım senin gibi pozitif olduğumu düşünüyorum. Daha önce 60' la mezun oldum ama üç yılda tekrar 70' lere dayandım. Zararın neresinden dönersek kârdır ipleri elimize alalım kuzum. İnşallah burada istediğimiz kilolara ineriz. Hoş geldin aramıza sağlıklı günler dilerim.

pazartesi menusu

7.20 1 tereyagda domatesli yumurta, 1 dilim cavdar 3 zeytin ,1 dlm peynir ,domates salatalik
11.00 3 hurma 2 ceviz 4 kuru uzum
14.30 1 kuru patlican dolmasi
17.30 2 yk pirinc ,1 kase cacık 2 kasik kiymali patates

su 2lt
spor dün yapmadim

Cordelia E Elif_Eylul Zipzip-

benimmm artikkk pilimmm var

Aa günaydın..
Şaşırdım ...
Ne oldu zayıflama yarışmasına?
Artık yarışma yok mu?
Hosgeldin canim
Günaydın canım Allah kolaylık versin.
Sagol ablacim
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…