Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kız baharım adım saymak için telefon kullananlar tüm gün telefonu üzerin de mi taşıyor nasıl oluyor , iyi yürümüşsün bu arada
Bileklik var abla ama tel sayiyorsa evet:) meselq bebek arasini bileklik kollar sabit oldugu icin saymiyor ama teli aliyorum yanima not ediyorum 3000 kusuru tel saydi ama gun icinde tekrar bebek arabasi kullanmayacagim teldeki 3000le saattekini toplayacagim .

iyi yöntem evde iş yaparken bileklik zor olur , benim oğlan sana akıllı saat alayım demişti adım da ölçer nabzını v.s. de demişti de ben takamam darlanırım dedim

Afiyet olsun canım.

Afiyet olsun canım.

Günaydın. Takım yarışları bitti maalesef. Biz burda devam ediyoruz.

Bravo canım.

Harikasın.

Hayırlı sabahlar.
O senin harikaligin. Günlük aktivite olsun yeter bana iddiam yok tatlım...Her gün yürüyebilsem çok güzel olacak. Az önce bir saat yürüdüm. Akşam da yağmur engeline takılmazsam bir saat yürürüm.

iyi yöntem evde iş yaparken bileklik zor olur , benim oğlan sana akıllı saat alayım demişti adım da ölçer nabzını v.s. de demişti de ben takamam darlanırım dedim
Benim sarji bitmedikten sonra hep kolumda alismisim telim hep sessizde aramalari hic duymazdim bilekligim bozulsun esim hemen yenisini alor yoksa 15 kez aradigi oluyor cildiriyor ulasayinca hala ogrenemedi huyumu :)

Benim sarji bitmedikten sonra hep kolumda alismisim telim hep sessizde aramalari hic duymazdim bilekligim bozulsun esim hemen yenisini alor yoksa 15 kez aradigi oluyor cildiriyor ulasayinca hala ogrenemedi huyumu :)
evde bebe varken telefon sessiz de olacak sürekli tabi ki, neyine delleniyor :))) bileklik o yönden de çok iyi ya şu teknoloji nimet cidden bir de ben sevip alışsam :)

O senin harikaligin. Günlük aktivite olsun yeter bana iddiam yok tatlım...Her gün yürüyebilsem çok güzel olacak. Az önce bir saat yürüdüm. Akşam da yağmur engeline takılmazsam bir saat yürürüm.
biz tanışmadık galiba değil mi , hadi tanışalımmm
ben ekim yaş 41 doğuştan kilolu hayatın da hiç normal boyuta inememiş , ama cidden artık normal olmayı isteyen , diyet yapmadan evden pek çıkmadan ufak ufak zayıflamaya çalışan genel ruh hali pozitif biriyimmm

ayyyy hadi inşallahh ben selçuklu dayım
sağ selamet düğünü yapın inşallah sıra sana gelsin çarçabuk da kendine bakıp canını iyi et bacım
Annnemlerde selcukluda oturuyor :))
Sagolasin cnm

Ameliyattan sonra gitmistim fizyoterapiste, işe yaramadi
Baska dr a gitmeyi düşünüyorum ama telasdan daha randevu alamadim
Mefkurem kınanın yorgunluğu hala geçmedi mi gözümün nuru az dinlendiysen gel de anlat kına nasıl geçti
Iyi geçti cnm, şükür bitti son 1 adim kaldi :))

ayy burası yazır mahallesiymiş , annenler de buradadır belki ne güzel olur gelince görüşme şansımız olur
şükür güzel geçmiş , geçen sana yazmayı unuttum şimdi kına da damatta elini açmıyormuş kv si altın veryormuş sizde de oldu mu , darısı düğüne :)

allah yardımcınız olsun gülüm hiperaktif çocuk zor oluyor onun enerjine yetişmesi hiperaktif ebeveyn istiyor , keşke ilaçsız yöntem olsa
teşekkür ederim canım gerçekten yetemiyorum..
sorumluluk her zaman veriyorum ev temizlerken, yemek yaparken, sofra kurarken, markette vs. şimdi derste de vermeye başlamam lazım haklısın canım. teşekkür ederim önerin için nasılsın bu arada?

Çok şükür canım. İyiyim.

Gunaydinnn kizlar
Günaydın abla
Gunaydin canim ❤
Günaydın canım
Uyuyan güzellerrr haydi uyanın.

Ses yokkkk.

Neyse ben de tekrar yatayım.
6.45 te uyandim Çocukları okula bıraktım geldim günaydın canım
Günaydin güzeller ben okula
Günaydın kolay g
Uyumamistim ama siteye girmedim 11.30 gibi uyudum adimlari tamamladim
O kadar bekledim gelmediniz
incire mi
Günaydın canım
Yarın salata diyetine başlıyorummm
Eki Görüntüle 2915934
He he sen bol bol yi
Kız geçmişden çıkamadımki
Gece gelirsen çıkamam tabi

Aaa bu adeti de yeni duydum yüz görümlüğü de istemezler inşallah
ben de bu yaz erkek kardeşim evlendi daha doğrusu nikahı olmuştu aynı evdelerdi , sonradan illa düğün dediler kızın memleketin de hem de kardeşim de en son tamam demiş , tüm masrafını yaptı kına da damadın kv si nerde damat elini açmaz altını getir dediler ben şaşkın şaşkın baktım

valla yeni yeni adetler icat ediyorlar , sırf masraf masrafff çoluk çocuk evlenmeye boşuna korkmuyor masrafından dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…