Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kocaman sarıl hem deee

Kardeslerim var abla oyle kalamazlar.
Bugun kizi okula ben götürdüm geldim bebekle

AŞK SANDIĞIN KADAR DEĞİL, YANDIĞIN KADARDIR Mefkurem

canım bu lafı biraz açabilir miyiz ?
konu aşk olunca küfür edesim geliyor da ondan şeettim
Sana sadece ahhhhhhh demek istiyorum cnm.
Evlendigimizde o kadar aşıktım ki, yanimdayken bile ozlerdim. Disarda o birine bakacak diye degil, baskasi ona bakacak diye içim içimi yerdi. Yaşım küçük oldugu için vizenin cikmasi icin bizim bir sene nikah oldu, diger sene düğün. O 1 senede onu düşünmediğim 1 sn olmamistir.

Bu şiir ve ezgisi tüylerimi diken diken yapiyor

Beni biliyosun. 2017de 90lara katilmistim. Tam 1.5 sene hiç kg vermedim. 100 kg da sabit sayilirdim. 2019da fazla veremedim. Sonra hamilelik dogumla 115i gördüm. Zaten pandemi sureci iki küçük bebek vardi. Bir yerden baslamam lazim deyip deyip yiyordum. Kendime cok ofkeliydim. Kendiimi bu duruma nasil soktum diye sinirlendikce daha cok yiyordum. En sonunda kendimle barismayi denedim. Evet herkes hatalar yapar bende yaptim dedim. Baskalarindan beklediklerimi alamayınca yemeklerden aldim hirsimi. Biraz kendi içimde dönüşüme gittim. Yeri geldigi zaman bende insanlara lafimi soylemeyi ogrendim. Kendimi oyle de sevmeyi ogrendim.
Baktigimda koskoca 50 kg, nasil gider denir ya. Ben kendime yaza kadar 111den 85e inme hedefi koydum. Başlarda kendimi cok kismadim. Hatta senin topigin vardi o zamanlar. Az veriyosun diyodunuz bana. Ama o zamanlar birden aşırı kisamazdim. Zamanla 3 5 eksildikçe şevkim artti, kendime guvencim arttı.

Senin yapacağın ilk şey kendini kabullenip kendinle barışmak. Kg verme işi sadece yemeyerek değil, psikolojini anlamakla başlıyor

İnşallah sanada nasip olur

ben 1 aydır kilo bildirimi bile yapmıyorum , aynen senin gibi hissediyorum küçük çocuklu çalışan genç , yaşı kıdemli hepsi çabalıyor zayıflıyor da maşallah ben de zayıflama ile ilgili hiiç istek yok , bir yanım istiyor , bir yanım kilonun önemsiz olduğunu görüntüye , bedene çok düşmenin manevi tarafımı bastırdığını düşünüyor
sürekli bir amaç için var olduğumu hissediyorum hayatımda değişik bir şeyler olması beklentisi, hissi var ama olmuyor , bu da hayal kırıklığı benzeri bir hisse sebep oluyor bu durum aslın da genel , bir yerler de tıkanmış hisseden kilo için hayatı ya da işi, ilişkisi için hisseden herkes için geçerli , biz tıkandık kaldık mefkuşum , şimdiye kadar öğrendiklerimden böyle durumları aşmak için ilk mekan, çevre değişikliği öneriliyor öyle 1 günlük tanıdığın insanların yanın da tatil falan değil , en azından bir hafta tanıdıkların olmadan yeni insanlarla iletişime geçeceğin farklı bir çevre ... hadi gel de bunu uygula nasıl uygulayacaksak :)

ben 2 gündür : hayatımın sorumluluğunun bana ait olduğunu farkındayım ve kabul ediyorum ,
hayatıma iyi, güzel , mutluluk verici olayların ve insanların girmesine izin veriyorum
geçmişin yüklerinden kendimi özgür bırakıyorum
yeni ve hayrıma olan her şeyi sevgi ve şükürle kabul ediyorum
v.s. v.s.... tarzı olumlamalara başladım

yada gel kız çoluk çocuk kocayı boş verip yükte hafif paha da değerli şeyleri satıp 2 hafta bahamalara falan gidiverek daha hızlı iyi oluruz:))

şuan nasil abla devam mı hala

Oğlumu kaybetmişim
Çok zor günler geçiriyordum
Aldım elime Bi defter bi kalem
Satirları yazdim ve 7 sene sonra açıp okudum ve ağladım okdugumda
Birde dikkatim çekti
2020 de bi kızım olacak onu büyütmüşüm kocaman olmuş ve mutlu huzurluyum!
Nasıl yaa dedim
Ama nasıl totem bu !
Çok sasirdim
Ve şu andaki evladım var oldugu şükrettim

sık sık eve gelmek yerine arkadaşına gider misin
evden neredeyse hiç çıkmıyorum , çıksam da dönüşte gidecek arkadaşım yok , olsa da şu sıralar virüs yüzünden gitmem
bazısı o konu da rahat gülüm hala arkadaşlarına gidip gelen çay kahve yemek fasılları yapanlar var ben biraz bu konu da ciddiyim , babam da amcam da virüsten öldü , ölmeyi boş ver ya biri benim yüzümden hastalansa ağrısı sızısı olsa ben onun vebalini nasıl çekerim , yada gittiğim yerden bana bulaşsa ben ne diye hastalanıp ağrı çekeyim
şimdi diyeceksin o zaman bizim hatuna ne diye arkadaşına git kahve iç diyorsun demiiiiii

canım ben de yaklaşık 1 yıldır böyleydim. ama bak burası çok hareketli. bir anda dahil oldum yavaştan da olsa ilerliyorum. gel cuma günü masterfite katıl. katılınca birşeyler yapıyorsun. sohbet muhabbet gidiyor valla.

Kardeslerim var abla oyle kalamazlar.
Bugun kizi okula ben götürdüm geldim bebekle
ahh ahhh işte o yüzden annelerin hakkı ödenmez diyorlar ya gülüm, anneliğin cefasını çektiğin gibi , çocukların büyüdüğün de sefasını da sürersin inşallah gülüm
sahabeden birisi peygamber efendimizin (s.a.v.) yanına gitmiş ya muhammed ben sevap işlemek, iyilik yapmak istiyorum kime yapayım demiş peygamberimiz : annene iyilik yap demiş, sahabe sonra kime diye sormuş cevap: annene olmuş 3. kez yine sormuş 3. kez de anne iyilik yap cevabını almış , 4. kez sorduğun da babana demiş peygamberimiz ..

Bize takıl abla
Gel bak ben hergn oryanteke başlayacam birlikte oynayaln
Oyy ya habibiii yandan yandan

Sadece kendin ol...
İnsan bazen üzgün , bazen bıkkın, bazen yorgun, bazen mutsuz olur...
Ama bu insani hallerden hiç biri sonsuza kadar sürmez. Bu zamanlarının da tadını çıkar.
Kendine zaman ayır ama sadece kendine. İçinde başkaları olmasın. Kendinle başbaşa zaman geçir.
Ve sor kendine şu anın tadını çıkarmana nedir engel.
Ve bir şeyi yapman gerekiyorsa hele de bu senin iyiliğine bir hareketse yapmak için şartların yüzde yüz gerçekleşmesini veya o şeyin içinden gelmesini bekleme. Çünkü bundan bir süre geçtikten sonra "keşke o zaman yapsaymışım/başlasaymışım şimdiye bitirmiştim" diyeceksin. O zaman şimdi içinden gelmese bile gülümse ve başla.... Buna asla pişman olmayacaksın. Birşeylerin olmasını başkalarından bekleme sen harekete geç . Bunu kendin için yap... Duygularını düşüncelerini ne hissettiğini önemseme. Sadece harekete geç. Çükü duyguların düşüncelerin tamamen gelip geçici ve havadan nem kapan şeylerdir. Gerçekçi ol hepsi bu

aşk çok güzel bir duygu. ama sonrası var. umduğunu buldun mu peki?

aşk devam mı tamam mı ? yani tam anlayamadım. aşkına, o kadar içinin içini yemesine değdi mi?
iyi ki aşık olmuşum dedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…