Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benide alabilirsiniz

lafı ağzımdan aldın

Akşama balik aldim. Gecen akşam kizla konuşurken ama siz hiç balık almiyosunuz ben seviyorum dedi keşke anlatabilsem ne kadar pahalı olduklarini anlamaz ki yavrum bizi bu hale getirenler utansin
gerçekten balık fiyatları fırladı ben de çok severim. kıyamam yaa
Ben katılırım kuşum ama müstakbel kaptanım kim olacaksa bilsin cuma akşamı fena yicem
çok fena olmasa da ben de yicem
migrostan neredeyse hiç alışveriş yapmıyorum aşırı pahalı zaten
fiyatlar el yakıyor
Tat koku kaybı olmadi cok sukur de kac gundur icmiyodum iyi geldi
normal gripte bile ağız tadı değişiyor ya o yüzden lezzetini alamıyorum. kahve benim için keyif içeceği. normal zamanda hoşuma gidiyor.
ben deee gülüm ben de ve neden yediğimi bile bile yiyorum yavvf
benim böyle zamanlarda fiks yiyeceğim ekmek, bal ve peynir üçlüsüdür

bu yöntem hem psikoloji de hem de kuantum düşünme tekniklerin de kullanılır bir deftere yada kağıda ileri zamanlarda olmasını istediğin şeyleri olmuş gibi yazıp bir köşeye yada bir kutuya koyup kaldırmak
benim geçen sene yazdıklarımdan biri de kendime ait en az ..... miktar param olsun yada çok daha iyisi diye bir şey vardı
geçen ay ev aldık eşimi tanısan asla ömür boyu çalışıp ilk aldığı evi karısının adına yapmaz dersin ben de hayret ettim ama ev benim adıma :))
2 sene sonrası için yazdıklarım da hayırlısıyla olacak inşallah :)

senin yazdığın zaten olmuş şeklin de buna hatırlama sanatı diyoruz gelecekteki olayları şimdi olmuş bitmiş de mutlulukla bunu paylaşıyoruz gibi hissederek yapmak , kuantum dünyasın da zamanı çökertmeye benzer bir şey yapıyoruz yani :)

aaaaa sen de mi ben ekmek zeytin(zeytin güzelse) biraz peynir ballı çay
ekmek bağımlılığım olmuş benimmm anammm şimdi kesin eminim bunun üstüne çalışma yapmam lazım, eskiden aylarca ekmek pirinç makarna yemezdim yaaavfff

unutmuşum yazmayı tabi zeytin de var acayip bir lezzet alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…