Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sagolun kızlar
kedicik bulduk eski sahibi bakıp sokağa atmışlar hayvana araba çarpmış ameliyatlı, bizde aldikk
geldiği gibi enseye damla sıktım Parazit için
Yarın da kontrol icin veterinere gostercezz
Böyle sahiplennince çok mutlu oluyorum,bir canı kurtarmak kadar güzel bşi varmı acaba.
Eşim evet dese bende sokaktan alacağım,bizxim kedi evimiz var oldupuuz yerde sürekli bakılıyor mamaları filan hep veriliyor.

Böyle sahiplennince çok mutlu oluyorum,bir canı kurtarmak kadar güzel bşi varmı acaba.
Eşim evet dese bende sokaktan alacağım,bizxim kedi evimiz var oldupuuz yerde sürekli bakılıyor mamaları filan hep veriliyor.
Ay o kadar minnoş bisey ki alıp içime sokasım var
Ben böceklere tikliyim , hayatta aklıma gelmezdi aldim sevdim valla kucağıma o kadar minnoşş

acımızdan yemiyoruz cahill deseydin, duygusal çökmelerden normale açız ondan yiyoruz deseydin
Kendi soyledi zaten abla. Duygusal açlığını bastirdigin için dedi. Özellikle ne zamanlar yediğimi sordu. Gece cocuklar uyuyunca dedim. Neden dedi, çünkü yalnizligimi, yorgunluğumu bastiracak kimseden bir destek alamiyorum, o anlık beni mutlu edecek tek şey yemekti.
Şu donemde kg vermeyi başarabildigim icin bir kez daha kendime sariliyorum

sagolun kızlar
kedicik bulduk eski sahibi bakıp sokağa atmışlar hayvana araba çarpmış ameliyatlı, bizde aldikk
geldiği gibi enseye damla sıktım Parazit için
Yarın da kontrol icin veterinere gostercezz
en iyisini yapmışsın
ah yavrum evdeki kedicik dışarıdaki tehlikeleri bilir mi?
ev kedisini sokağa atmak onu öldürmek demektir
geçmiş olsun öpücüklerimi gönderiyorum ona

en iyisini yapmışsın
ah yavrum evdeki kedicik dışarıdaki tehlikeleri bilir mi?
ev kedisini sokağa atmak onu öldürmek demektir
geçmiş olsun öpücüklerimi gönderiyorum ona
o kadar sinirlendim ki eski bakana
madem bakamicaksjn neden alıyorsun bari bir yere ver sokağa atmak nedir

Annemle babam ara ara ugruyorlar ama onlarda hastalancak diye korkuyorum. Dun kizi almaya giderken babam geldi bebegi bekledi. Annemde ugradi. Hep kalmalarini bekleyemem
buna şükür diycez artık en azından bebeği yanın da götürmek zorunda kalmamışsın gülüm
yine de keşkeeeee yatılı kalsalar onlar çocuklarla ilgilense sen de ilacı alıp,yatıp dinlensen de bir gece de iyieşsen diye insanın içinden geçiyor işte yaaa

Annemle babam ara ara ugruyorlar ama onlarda hastalancak diye korkuyorum. Dun kizi almaya giderken babam geldi bebegi bekledi. Annemde ugradi. Hep kalmalarini bekleyemem
şu covid yüzünden anne ve babalarımızı doğru düzgün göremiyoruz
onlar gelemiyor biz gidemiyoruz
bitse de bir rahat etsek yaaa

Mercimek eksik galiba🤣
Bu geçen ay benim başıma geldi 😂 ben de şehriye attım. Allah affetsin iğrenç oldu😖
Maalesef 🤷🏻‍♀️ bebegi de yeni uyuttum. Uyaninca bakkala gideriz artik
Kolay gelsin canım
Kendi soyledi zaten abla. Duygusal açlığını bastirdigin için dedi. Özellikle ne zamanlar yediğimi sordu. Gece cocuklar uyuyunca dedim. Neden dedi, çünkü yalnizligimi, yorgunluğumu bastiracak kimseden bir destek alamiyorum, o anlık beni mutlu edecek tek şey yemekti.
Şu donemde kg vermeyi başarabildigim icin bir kez daha kendime sariliyorum
Ben de gece herkesi uyutup dolapta ne varsa yiyiyodum . Bir gece uykuda migdem ağzıma geldi boğuluyodum. Bir daha yatarken yemedim.

çok iyiyim mefkuşummmm bacımı sertifikasının resmini az önce attı artık uzman duygusal özgürleştirme tekniği uygulayıcısı , çok istedim o eğitimi alsın diye, ikna konuşmalarımız baya uzunca oldu , kararsızdı, eşi de pek istemiyordu , maddi açıdan da sıkıntıydı, hepsi halloldu bitirdi bu gün şükür
sen nasılsın , bu ara pek görünmüyorsun yada ben de pek uğramayınca denk mi gelmiyoruz :)

bir şeyi gerçekten ama gerçekten istersen bilinçaltı(evren) olması için yollar üretir...........

hayatımnı değişmesine vesile olan bu sözün başkalarında da tekamülünü görmek inancımı arttırıyor ..

mefkuşum seninle benim tekrar kendimize inanma vaktimiz geldi çoktan da geciktiriyoruz sanki
Cok sevindim hayirli olsun cnm 😍😍😍
Birinin hayallerini gerceklestirdigini gormek cok güzel 😍😍😍😍

Aynen cnm 😐neden böyleyim bilmiyorum ama hiç biseyde hevesim yok 😔buna zayiflamakta dahil 😔burdaki 3-5 kilo fazlasi olupta kilo vermeye çalışan kizlara cok imreniyorum, öyle hissetmedigim için kendimden utaniyorum 😔-ki burda en fazla kilosu olan benim 😔

Tekrar biseyleri amaç edinmek, hayata sarilmak için ne yapmaliyim 😔

X