Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben 1 aydır kilo bildirimi bile yapmıyorum , aynen senin gibi hissediyorum küçük çocuklu çalışan genç , yaşı kıdemli hepsi çabalıyor zayıflıyor da maşallah ben de zayıflama ile ilgili hiiç istek yok , bir yanım istiyor , bir yanım kilonun önemsiz olduğunu görüntüye , bedene çok düşmenin manevi tarafımı bastırdığını düşünüyor
sürekli bir amaç için var olduğumu hissediyorum hayatımda değişik bir şeyler olması beklentisi, hissi var ama olmuyor , bu da hayal kırıklığı benzeri bir hisse sebep oluyor bu durum aslın da genel , bir yerler de tıkanmış hisseden kilo için hayatı ya da işi, ilişkisi için hisseden herkes için geçerli , biz tıkandık kaldık mefkuşum , şimdiye kadar öğrendiklerimden böyle durumları aşmak için ilk mekan, çevre değişikliği öneriliyor öyle 1 günlük tanıdığın insanların yanın da tatil falan değil , en azından bir hafta tanıdıkların olmadan yeni insanlarla iletişime geçeceğin farklı bir çevre ... hadi gel de bunu uygula nasıl uygulayacaksak :)

ben 2 gündür : hayatımın sorumluluğunun bana ait olduğunu farkındayım ve kabul ediyorum ,
hayatıma iyi, güzel , mutluluk verici olayların ve insanların girmesine izin veriyorum
geçmişin yüklerinden kendimi özgür bırakıyorum
yeni ve hayrıma olan her şeyi sevgi ve şükürle kabul ediyorum
v.s. v.s.... tarzı olumlamalara başladım

yada gel kız çoluk çocuk kocayı boş verip yükte hafif paha da değerli şeyleri satıp 2 hafta bahamalara falan gidiverek daha hızlı iyi oluruz:)):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Benide alabilirsiniz 🙋🏻‍♀️

evden neredeyse hiç çıkmıyorum , çıksam da dönüşte gidecek arkadaşım yok , olsa da şu sıralar virüs yüzünden gitmem
bazısı o konu da rahat gülüm hala arkadaşlarına gidip gelen çay kahve yemek fasılları yapanlar var ben biraz bu konu da ciddiyim , babam da amcam da virüsten öldü , ölmeyi boş ver ya biri benim yüzümden hastalansa ağrısı sızısı olsa ben onun vebalini nasıl çekerim , yada gittiğim yerden bana bulaşsa ben ne diye hastalanıp ağrı çekeyim
şimdi diyeceksin o zaman bizim hatuna ne diye arkadaşına git kahve iç diyorsun demiiiiii:sus:
lafı ağzımdan aldın :KK48:

ahh ahhh işte o yüzden annelerin hakkı ödenmez diyorlar ya gülüm, anneliğin cefasını çektiğin gibi , çocukların büyüdüğün de sefasını da sürersin inşallah gülüm
sahabeden birisi peygamber efendimizin (s.a.v.) yanına gitmiş ya muhammed ben sevap işlemek, iyilik yapmak istiyorum kime yapayım demiş peygamberimiz : annene iyilik yap demiş, sahabe sonra kime diye sormuş cevap: annene olmuş 3. kez yine sormuş 3. kez de anne iyilik yap cevabını almış , 4. kez sorduğun da babana demiş peygamberimiz ..
😢😢😢😢

Akşama balik aldim. Gecen akşam kizla konuşurken ama siz hiç balık almiyosunuz ben seviyorum dedi 😔 keşke anlatabilsem ne kadar pahalı olduklarini anlamaz ki yavrum 😭 bizi bu hale getirenler utansin
gerçekten balık fiyatları fırladı :KK43: ben de çok severim. kıyamam yaa 😔
Ben katılırım kuşum ama müstakbel kaptanım kim olacaksa bilsin cuma akşamı fena yicem 💃💃
çok fena olmasa da ben de yicem :KK76::KK76::KK76:
migrostan neredeyse hiç alışveriş yapmıyorum aşırı pahalı zaten
fiyatlar el yakıyor 🙄
Tat koku kaybı olmadi cok sukur de kac gundur icmiyodum iyi geldi
normal gripte bile ağız tadı değişiyor ya o yüzden lezzetini alamıyorum. kahve benim için keyif içeceği. normal zamanda hoşuma gidiyor.
ben deee gülüm ben de ve neden yediğimi bile bile yiyorum yavvf
benim böyle zamanlarda fiks yiyeceğim ekmek, bal ve peynir üçlüsüdür 😬🤦‍♀️😁

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-30-15-28-22-758_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-30-15-28-22-758_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 15
Oğlumu kaybetmişim
Çok zor günler geçiriyordum
Aldım elime Bi defter bi kalem
Satirları yazdim ve 7 sene sonra açıp okudum ve ağladım okdugumda
Birde dikkatim çekti
2020 de bi kızım olacak onu büyütmüşüm kocaman olmuş ve mutlu huzurluyum!
Nasıl yaa dedim
Ama nasıl totem bu !
Çok sasirdim
Ve şu andaki evladım var oldugu şükrettim 🥺🥺🥺🙏🙏🙏❤️❤️❤️😍😍😍
bu yöntem hem psikoloji de hem de kuantum düşünme tekniklerin de kullanılır bir deftere yada kağıda ileri zamanlarda olmasını istediğin şeyleri olmuş gibi yazıp bir köşeye yada bir kutuya koyup kaldırmak
benim geçen sene yazdıklarımdan biri de kendime ait en az ..... miktar param olsun yada çok daha iyisi diye bir şey vardı
geçen ay ev aldık eşimi tanısan asla ömür boyu çalışıp ilk aldığı evi karısının adına yapmaz dersin ben de hayret ettim ama ev benim adıma :))
2 sene sonrası için yazdıklarım da hayırlısıyla olacak inşallah :)

senin yazdığın zaten olmuş şeklin de buna hatırlama sanatı diyoruz gelecekteki olayları şimdi olmuş bitmiş de mutlulukla bunu paylaşıyoruz gibi hissederek yapmak , kuantum dünyasın da zamanı çökertmeye benzer bir şey yapıyoruz yani :)

gerçekten balık fiyatları fırladı :KK43: ben de çok severim. kıyamam yaa 😔

çok fena olmasa da ben de yicem :KK76::KK76::KK76:

fiyatlar el yakıyor 🙄

normal gripte bile ağız tadı değişiyor ya o yüzden lezzetini alamıyorum. kahve benim için keyif içeceği. normal zamanda hoşuma gidiyor.

benim böyle zamanlarda fiks yiyeceğim ekmek, bal ve peynir üçlüsüdür 😬🤦‍♀️😁
aaaaa sen de mi ben ekmek zeytin(zeytin güzelse) biraz peynir ballı çay
ekmek bağımlılığım olmuş benimmm anammm şimdi kesin eminim bunun üstüne çalışma yapmam lazım, eskiden aylarca ekmek pirinç makarna yemezdim yaaavfff

aaaaa sen de mi ben ekmek zeytin(zeytin güzelse) biraz peynir ballı çay
ekmek bağımlılığım olmuş benimmm anammm şimdi kesin eminim bunun üstüne çalışma yapmam lazım, eskiden aylarca ekmek pirinç makarna yemezdim yaaavfff
unutmuşum yazmayı tabi zeytin de var :-):-):-) acayip bir lezzet alıyorum :KK59:

X