Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecmis olsun canim bulasti kesin :KK43: senxe dikkat et ilacta alamazsin .
Anneanne yasli canim bobrekler de bitmisti zaten agirlsti baya. Kuzenin oglunuda biliyorsun omurilikte su toplaniyordu simdi beyinden kaynaklandigi kesinlesmis ameliyat olacak :KK43:
Ahh rabbim şifa versin canım çok üzüldüm rabbim kimseyi caresizlikle sinamasin 🥺

Maşallah canım bence hareketle pek ilgisi yok genetikte önemli.. Ben 2 yıl önce (27 yaş) 65 kilodayken metabolizma yaşım 42 çıkmıştı :skandal:öğretmenim ve cocuk peşinde koşturuyordum 🤦‍♀️
Abovvvvv 🙈 gercekten mi? Olabilir canim. Nasildir nedir tam bilmiyorum bu metabolizma yaşinin nelere bagli oldugunu
Afiyet olsun canim ♥️

Bende xiaomi kullaniyorum canim ama bu ara hic yag oranina bakmadim
Thanks kaptanim💕

Belki akillarina mi gelmedi acaba. Ya da bu kadar kotu oldugunu dusunemediler mi. Canim boyle durumda soyle acik acik ne demisler isteyenjn bir yuzu kara vermeyen zenci.
De anne gorunce herneyse cok halsizim bugun yemegi bol yapin bize de getirin de, gelin cocuklara bakin de.
Bazen inan insanlarin aklina gelmiyir. Hasta hasta ugrasma soyle canim derdini soykemeyen derman bulamaz. Bekleyip de kendini uzmektense siyle de yapsinlar.
Kv gorumcem ikiside calisiyor. Ben birşey istesem bana birşey demeselerde arkamdan anlatirlar. Calisma bahanesine siginiyorlar. Normal zamanda kimseden bir beklentim yok ama hepimiz bu kadar agir hastayken akşam kendine nasil yemek yapiyosa bir kapta bana getirse cokmu zor birşey ne kadar zaman alacak bir corba. Anlatacaklarini bildigim icin istemem

Kv gorumcem ikiside calisiyor. Ben birşey istesem bana birşey demeselerde arkamdan anlatirlar. Calisma bahanesine siginiyorlar. Normal zamanda kimseden bir beklentim yok ama hepimiz bu kadar agir hastayken akşam kendine nasil yemek yapiyosa bir kapta bana getirse cokmu zor birşey ne kadar zaman alacak bir corba. Anlatacaklarini bildigim icin istemem
Düşüncesiz insan her zaman aynı maalesef 😕

X