Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ:156
KİLONUZ:63
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: gıda mühendisi
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: pcos
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim
Selam canim hosgeldin.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim
Merhaba hoşgeldin ismin çok tanıdık geldi 🤭

Aa meslektasim gelmis ❤ hosgeldin kisa surede ulasirsin hedefine

Bir yanim zaten iyiki calisiyor diyor. Yoksa herseye mudahalede bulunurdu diyorum. Diyorumki bebege covit testide yapildi. Haftasonu onlar koye gidip geldi dönüşte 5 dk ugradilar. Bizden hemen bulaşacak değil ya, zaten hemen belli olmazki diyor. Sanki ben onlardan geçti deyip ozellikle test istemişim gibi. Dedim ne alakasi var zaten siz koye giderken bizde hastalik baslamisti, testide doktor istedi. Ondan sonra bozuştuk
Kimse de burnundan kıl aldırmıyor. Kızı olsaydın bin tane laf söylesen küsmezdi.♥️

Bugunku menum
(Bugun kendimi astim soyleyeyim once bunu 🧿🧿kendime verdim bu masallahlari 😀😀
10:00- 2 haslanmis yumurta, 1 avuc badem, bolca yesillik, 3 erik, 1 elma.
17:00- 1 koca sakata tabagi peynirli salata, 100 gr kadar balik, 1 kase yesil mercimek

Su:4 lt
Spor: 50 mekik
30 dk eliptik
22 500 adim

@Zipzip- @pastel34
Cuma iyi eksi geleceksin totem 72 😌😌😌

Kimse de burnundan kıl aldırmıyor. Kızı olsaydın bin tane laf söylesen küsmezdi.♥️
Kötü birşey de demedim. Biz zaten önce hastalandik testi doktor istedi. Olsaydi zaten bizden size geçerdi dedim sonra kapattık. Kizi zaten neler neler yapmış demiş ama ben elim sonuçta, öz evlat affediliyor

Bir yanim zaten iyiki calisiyor diyor. Yoksa herseye mudahalede bulunurdu diyorum. Diyorumki bebege covit testide yapildi. Haftasonu onlar koye gidip geldi dönüşte 5 dk ugradilar. Bizden hemen bulaşacak değil ya, zaten hemen belli olmazki diyor. Sanki ben onlardan geçti deyip ozellikle test istemişim gibi. Dedim ne alakasi var zaten siz koye giderken bizde hastalik baslamisti, testide doktor istedi. Ondan sonra bozuştuk
Iste kafa yanlis 5dk da bal gibi bulasir aslinda bize kapida komsudan bulasti karsilastik maskesi yoktu ve covidmisler ama gezdiler oyle karisi hastanelik olunca cikti ortaya .

Dün yemek yapcak mecalim yok bir arkadaşım ariyor yemek getireyim mi yapabildin mi diye, gorumceme kayinvalideden çıt yok. O kadar öfke doluyumki. Cocuklar var, insan bir kap çorba yapip veremez mi bu kadar mi zor...
Onlar seni düşünmüyorsa sende onları düşünmek zorunda değilsin
Akrabaya dost olunmaz derler çok doğru.
Geçmiş olsun

Hoşbuldum canım :halay:

Ay pek gece kulu değilim ama çocuktan anca birşeylere bakma vakti bu vakit oluyor. Yoksa çalışan analar nasıl gece kuşu olsun :rolleyes: Ha ama kızın beni uyutmadığı doğru bak
Gece 12'de sayfaya geldin. Ben bilmem ekledim listeye. İlerleyen günlerde göreceğiz bakalım. 😘

Burdayım efendim 🥰moralim sıfır sıfır sıfır bizim kızın sınıfı kapandı ve temasli.daha önce söylemiştim kızım hasta diye belirtileri de aynıydı ama çok şükür 3 gündür iyiydi cumartesi günü test yapılacak gerginim aradılar eve kapandik😏
Çok geçmiş olsun canım inşallah negatiftir 😔
İlaç veriyosan onlar mı bozdu acaba midesini? Offf inşallah hemencik iyileşir
Yok canım kustuktan sonra ateş düşürücü verdim
Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal canım yazamadım sanırım çok geçmiş olsun. Şimdi durumlar nasıl?
Sağol canım iyiler ikiside küçüğün ateş suanlik düştü bir daha cikmaz inşallah , büyüğünün öksürük biraz azaldı gibi keyfi yerinde çok şükür
Ayağından mı üşüttü acaba cnm nasıl şimdi
Hiç bilmiyorum canım çorapsız dolasmaz hic
Kahve için çok mu geç kaldım😓
Sağol canım 🥰
Noldu canim cocuklqr mi hasta
Aynen bahar pazar günü ablayla başladı 3 gün raporluydu bugün gülsima rahatsız
Cok fena oksuruyorum 😑 dudaklarim yara oldu 🙄
Ahh kıyamam rabbim şifa versin inşallah 😔
Sizede geçmiş olsun canim bizim hastalik degildir inşallah 😥
Humaya üst solunum yolu enfeksiyonu dedi doktor da gülsimanin neyi var bilmiyorum olmadı yarın onuda götürürüm
Abla bebek sallamayi saymiyorlar :KK43: bugunluk affet cidden moralim yerlerde hangisine uzulsem bilemiyorum :KK43:
Hayırdır canım
Amin abla anneanneme artik elden birsey gelmez annemler gitti geldi . Yasli olunca ablam aramis cenazeye nasil gideriz cocuklarla napcaksin sen diyor dur bi dedim hemen gömdun . Ama annemler gitti yanina hastaneye yatmak istemiyor bir nefesi kalmis diyor .
Çok geçmiş olsun canım neyi var

Iste kafa yanlis 5dk da bal gibi bulasir aslinda bize kapida komsudan bulasti karsilastik maskesi yoktu ve covidmisler ama gezdiler oyle karisi hastanelik olunca cikti ortaya .
Zaten neden bu dusunceye kapildilar, köyde vaka çokmuş kimseyle görüşmeyin dedik diye. Halbuki gorumcemde söyledi ama biz yapınca kötü biliniyoruz, umrumda bile degil.
Bizimkiler oyle gevsek ki anlatamam.
En komik ornegi vereyim gecen sene korona geciren kiracisina geçmiş olsuna gidecek oldular 🙄

X