Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ:156
KİLONUZ:63
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: gıda mühendisi
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: pcos
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim
Hoşgeldin

Çok geçmiş olsun canım inşallah negatiftir 😔

Yok canım kustuktan sonra ateş düşürücü verdim

Sağol canım iyiler ikiside küçüğün ateş suanlik düştü bir daha cikmaz inşallah , büyüğünün öksürük biraz azaldı gibi keyfi yerinde çok şükür

Hiç bilmiyorum canım çorapsız dolasmaz hic

Kahve için çok mu geç kaldım😓

Sağol canım 🥰

Aynen bahar pazar günü ablayla başladı 3 gün raporluydu bugün gülsima rahatsız

Ahh kıyamam rabbim şifa versin inşallah 😔

Humaya üst solunum yolu enfeksiyonu dedi doktor da gülsimanin neyi var bilmiyorum olmadı yarın onuda götürürüm

Hayırdır canım

Çok geçmiş olsun canım neyi var
Buz gibi oldu kahven. ☕ Tekrar yaptım. Afiyet olsun . ♥️😘

Bugunku menum
(Bugun kendimi astim soyleyeyim once bunu 🧿🧿kendime verdim bu masallahlari 😀😀
10:00- 2 haslanmis yumurta, 1 avuc badem, bolca yesillik, 3 erik, 1 elma.
17:00- 1 koca sakata tabagi peynirli salata, 100 gr kadar balik, 1 kase yesil mercimek

Su:4 lt
Spor: 50 mekik
30 dk eliptik
22 500 adim

@Zipzip- @pastel34
bu cuma senden süper bir eksi bekliyorum :sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Kötü birşey de demedim. Biz zaten önce hastalandik testi doktor istedi. Olsaydi zaten bizden size geçerdi dedim sonra kapattık. Kizi zaten neler neler yapmış demiş ama ben elim sonuçta, öz evlat affediliyor
El kizisin ve oyle davranmaya devam et bence . Annem son nefesine kadar babaanneme bakti ve kanser hastasi zordur , halam 3 gun geldi 3 bilezik takdi dedem ucgun bakmaya geldi diye ondada annesiyle kavga edip gitti . Oluncede mal mulk derdine dustu sevgili hala babamda sildi gitti hepsini ama sorun su ki olan yillsrca anneme ve emeklerine oldu. Bosver el gorene el gibi davran kimseye yaranmaya gerek yok. Birak uzak olsunlar .

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ:156
KİLONUZ:63
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: gıda mühendisi
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: pcos
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim
Selam hoşgeldiniz
Biliyorum seni de ❤️

El kizisin ve oyle davranmaya devam et bence . Annem son nefesine kadar babaanneme bakti ve kanser hastasi zordur , halam 3 gun geldi 3 bilezik takdi dedem ucgun bakmaya geldi diye ondada annesiyle kavga edip gitti . Oluncede mal mulk derdine dustu sevgili hala babamda sildi gitti hepsini ama sorun su ki olan yillsrca anneme ve emeklerine oldu. Bosver el gorene el gibi davran kimseye yaranmaya gerek yok. Birak uzak olsunlar .
Çok doğru söylüyorsun. Ben hep gorumcemi abla gibi gormek isterdim ama o oyle davranmadikça daha çok üzülür kafaya takardim. Her lafi, davranışı daha cok batardi. Ne zaman kabullendimki o eşimin ablası benim değil o zamandan sonra bazı şeyler daha iyi oldu. Kv konusunda aynisini yapamiyorum işte, benim annem hep vericiyken onlar niye hep alıcı olmaya çalışıyor diye delleniyorum

Çok geçmiş olsun canım inşallah negatiftir 😔

Yok canım kustuktan sonra ateş düşürücü verdim

Sağol canım iyiler ikiside küçüğün ateş suanlik düştü bir daha cikmaz inşallah , büyüğünün öksürük biraz azaldı gibi keyfi yerinde çok şükür

Hiç bilmiyorum canım çorapsız dolasmaz hic

Kahve için çok mu geç kaldım😓

Sağol canım 🥰

Aynen bahar pazar günü ablayla başladı 3 gün raporluydu bugün gülsima rahatsız

Ahh kıyamam rabbim şifa versin inşallah 😔

Humaya üst solunum yolu enfeksiyonu dedi doktor da gülsimanin neyi var bilmiyorum olmadı yarın onuda götürürüm

Hayırdır canım

Çok geçmiş olsun canım neyi var
Gecmis olsun canim bulasti kesin :KK43: senxe dikkat et ilacta alamazsin .
Anneanne yasli canim bobrekler de bitmisti zaten agirlsti baya. Kuzenin oglunuda biliyorsun omurilikte su toplaniyordu simdi beyinden kaynaklandigi kesinlesmis ameliyat olacak :KK43:

halbuki sırayla birkaç gün idare etseler nolur :KK12: bir gün annen, birgün kayınvalide, bir gün de görümce yapsa. iki yetişkin iki de küçük çocuk var evde :110:
Kv min oğluşu işyerinde yemek yiyor ya ondan düşünmüyor herhalde 🤣
Annem hastaneye gittigimiz gün hem büyük kizima baktı hemde yemek getirdi biraz. Ama cocuklarin yiyebilecegi seyler degildi, zaten hastayken herseyide yemiyorlar. Ne diyim kadına hicbir sey de demedim kendime yemeye calistim. Dunde ben corba yapayim dedim onuda bebekle ugrasirken dibini tutturdum 😔 bugune neyseki guzel bir corba yaptim cocuklara, makarna yaptim. Yarin insallah bende daha iyi olurumda guzel yemek yapabilirim

Belki akillarina mi gelmedi acaba. Ya da bu kadar kotu oldugunu dusunemediler mi. Canim boyle durumda soyle acik acik ne demisler isteyenjn bir yuzu kara vermeyen zenci.
De anne gorunce herneyse cok halsizim bugun yemegi bol yapin bize de getirin de, gelin cocuklara bakin de.
Bazen inan insanlarin aklina gelmiyir. Hasta hasta ugrasma soyle canim derdini soykemeyen derman bulamaz. Bekleyip de kendini uzmektense siyle de yapsinlar.
aslında eşi söylese daha iyi olur.

Çok doğru söylüyorsun. Ben hep gorumcemi abla gibi gormek isterdim ama o oyle davranmadikça daha çok üzülür kafaya takardim. Her lafi, davranışı daha cok batardi. Ne zaman kabullendimki o eşimin ablası benim değil o zamandan sonra bazı şeyler daha iyi oldu. Kv konusunda aynisini yapamiyorum işte, benim annem hep vericiyken onlar niye hep alıcı olmaya çalışıyor diye

Iste bazi insanlar coxuklari evlwnincw yeni bir aile oldugunu kabullenemiyor isine gwlmiyor

X