Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün yemek yapcak mecalim yok bir arkadaşım ariyor yemek getireyim mi yapabildin mi diye, gorumceme kayinvalideden çıt yok. O kadar öfke doluyumki. Cocuklar var, insan bir kap çorba yapip veremez mi bu kadar mi zor...
bazı insanlar çok düşüncesiz oluyor canım.

Bugunku menum
(Bugun kendimi astim soyleyeyim once bunu 🧿🧿kendime verdim bu masallahlari 😀😀
10:00- 2 haslanmis yumurta, 1 avuc badem, bolca yesillik, 3 erik, 1 elma.
17:00- 1 koca sakata tabagi peynirli salata, 100 gr kadar balik, 1 kase yesil mercimek

Su:4 lt
Spor: 50 mekik
30 dk eliptik
22 500 adim

Zipzip- Zipzip- pastelfit pastelfit

Eklentiler

• B9B8C098-08F8-44B2-B68A-F3F4F1FB9421.jpeg
    B9B8C098-08F8-44B2-B68A-F3F4F1FB9421.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 18
Dün yemek yapcak mecalim yok bir arkadaşım ariyor yemek getireyim mi yapabildin mi diye, gorumceme kayinvalideden çıt yok. O kadar öfke doluyumki. Cocuklar var, insan bir kap çorba yapip veremez mi bu kadar mi zor...
O çorbayı yapsa hayata küstürür seni böyleleri. Boşver yapmasın. 😔

Bugunku menum
(Bugun kendimi astim soyleyeyim once bunu 🧿🧿kendime verdim bu masallahlari 😀😀
10:00- 2 haslanmis yumurta, 1 avuc badem, bolca yesillik, 3 erik, 1 elma.
17:00- 1 koca sakata tabagi peynirli salata, 100 gr kadar balik, 1 kase yesil mercimek

Su:4 lt
Spor: 50 mekik
30 dk eliptik
22 500 adim

Zipzip- Zipzip- pastelfit pastelfit
22.500 adım nasıl bir şey ?
:KK9::KK9::KK9:

Ocagi batirma derken cok yapip ocagimizi maddi batisa surukleme demek istemistim. Valla ben pisim yemek yenir bulasiklari toparken silerim yaparken ne silecegim ya ocak ocakligini bilsin kirlensin azcik
30 kahve için bir tatlı kaşığı kahve yeter. 😂😂😂

Kirli ocağı hiç sevmiyorum. Kaç kez elimi yaktım. 🤦‍♀️

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ:156
KİLONUZ:63
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: gıda mühendisi
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: pcos
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim

O çorbayı yapsa hayata küstürür seni böyleleri. Boşver yapmasın. 😔
Bir yanim zaten iyiki calisiyor diyor. Yoksa herseye mudahalede bulunurdu diyorum. Diyorumki bebege covit testide yapildi. Haftasonu onlar koye gidip geldi dönüşte 5 dk ugradilar. Bizden hemen bulaşacak değil ya, zaten hemen belli olmazki diyor. Sanki ben onlardan geçti deyip ozellikle test istemişim gibi. Dedim ne alakasi var zaten siz koye giderken bizde hastalik baslamisti, testide doktor istedi. Ondan sonra bozuştuk

Belki akillarina mi gelmedi acaba. Ya da bu kadar kotu oldugunu dusunemediler mi. Canim boyle durumda soyle acik acik ne demisler isteyenjn bir yuzu kara vermeyen zenci.
De anne gorunce herneyse cok halsizim bugun yemegi bol yapin bize de getirin de, gelin cocuklara bakin de.
Bazen inan insanlarin aklina gelmiyir. Hasta hasta ugrasma soyle canim derdini soykemeyen derman bulamaz. Bekleyip de kendini uzmektense siyle de yapsinlar.

Ateş bitti galiba cocuklarda da şükürler olsun. Tonla ilac var evde 😑 ishalleri var probiyotik, antibiyotik, astim ilaclari. Bugunde öksürük surubu aldim onlara, alerjik burun spreyi aldim
Oy yaa 😔 çok geçmiş olsun canım hepinize , ateşin geçtiğine de sevindim çıkmaz inşallah bi daha :dua:
Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal cnm sarımsak bal mı yapmıştın bi de süt sarımsak mı vardı

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: tekrar çocuk düşünüyorum ve daha güzel görünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben eski 4. Takım üyelerindenim. Tekrar yarışmaya katılmak için gelmiştim ama grupları kapatmışlar. Ararken sizi buldum. Kabul ederseniz bende aranıza katılmak isterim
Hoşgeldin canım 🌼

Hoşgeldin canım. Bı gece kuşu daha geldi sanki. ♥️♥️♥️

Cok gecmis olsun canim ya. Hastalik cok zor geke ki cocuklarin okunca

X