Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkes cuma gunu abartacak gibi duruyor canim toparlayabilir miyiz

Biz bir program yok ablacim gecen sene 00.00 olmadan uyumustum
En kotun3 gun yerler 4 gun toparlariz ama ara verirsek 1 hafta yer herkes bak demedi deme
7 olacak canim subatta
abla esim burayi bilmiyor bilmesinide istemiyorum ama gerek yok
sen bildigin tehdit ediyormussun

sagol canım
Kk yi bilmeyen es kaldimi kiz kadinlar kulubu bile demiyorum kk diyorum . Hatta aksam bdv yi anlatiyorum arada sirada
Fistik gibi hatunu var kiskaniyor tabii
Benimkinde dogustan kislanclik eksiklik. Ama zayif oldugum donemlerde cok daha fazla ilgi gosteriyirdu
Yok ya vardir ama evet zayifladikca tepkileri degisiyor kesinlokle

Ikizler canim. Yukselenim de ikizler burcum da. Anlar musin astrolojiden? Cok mu kotu durumum
Kız boğa olmasın yükselen ya da ay burcun filan çünkü ikizlerde olan çok fikirlilik kafa karışıklığı yok sende, diyet dışında netsin bilgilerin sağlam ve kararlısın ondan şaşırdım burcunu biliyodum da
Hehe de ki sana da haşlama brokoli yediririm akşam canımı sıkma bağğğ
Olsun canim. Suzde beraberliginizi sagliginizi kutlarsiniz ne yazik ki ben de seviyorum. O yuzden bu haftaki odulum yilbasinda icmek olacak. Mumkun oldugunca yememete ozen gostercem.
Eeee niye cuma ve haftasonu birkaç küçük kaçamakla devam edersin deyince yöööüüüğ hiç de bile devam diyete didin
Eveeet Abbas yolcu...
İneyim deniz kenarına Ama önce kahvemi içeyim
Ay bizim için de yürü mis gibi içine çek canım

Kiz şu süreçte poğaça nereden çıktı
Ev mev dinlemem istediği büyüklükte olsun bir daha sakin yeme
Yumurta ye peynir ye ....tabi duymazsın...

Ben de yeni yıla 60in altında girerim diye hayaller kuruyodum sonra araya bir sürü olay girdi biliyorsunuz.

Ama 36 yaşıma 36 beden giricem marta kadar zamanım var hedefim 6 kilo vermek
vallaha da olur billaha da olur martta 36 yaşına girdim 36 bedenim diye diye gez inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…