Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haklisin canim kesinlikle

Ah abla sirayla olsaydi keşke hepimiz ayni agir şekilde devam ediyor. Gece öksürük tuttu hepimizi kizlar kustu falan bende bugun o ates hali gecti de iste ihlamur falan yapayım bari belki oksurugu yumusatir
Cok gecmis olsun cnm yatarken yastığın kenarına sogan kesip koy
Küçüğe belki olmazda, buyukle sana vicks sursen belki rahatlatir

Ah abla sirayla olsaydi keşke hepimiz ayni agir şekilde devam ediyor. Gece öksürük tuttu hepimizi kizlar kustu falan bende bugun o ates hali gecti de iste ihlamur falan yapayım bari belki oksurugu yumusatir

ah canım bee gerçekten kötü olmuş
ben covidken bile şu sandozlar var ya eriyen çok iyi gelmişti bana
öksürük için şurubun var mı? prosbanlar bitkisel içerikli o da iyi oluyor.
ateşin geçmesi iyi.

nasıl bir yer polonya bir türk için ? memnun musun?
hayat şartları nasıl ? ehe
Biz burda euro kazanmiyiryz yani o bakimdan belki liraya vurdugunda kazancimiz diger avrupa ulkeleribden az olabilir. Ama alus gucu gayet iyi ulkenin. Rahat. Insanlari genel olarak uyumly, ilimli ve irkci degiller. Benim sadece bir tane turk arkadasim var gerisi hep pOlonyali. Kominijn etkileri hala goruluyor o yuzden insanlar genelde ilk adimi senden bekliyir. Ama o ilk adimi atinca da pisman etmiyorlar , komsularimla da cok iyiyim. Yazlari hep beraber tatile gideriz komsularla. Acil bursey olsa sagolsunlar gece gunduz hep yanimizdalar. Dedigim hibi sadece ilk adimi atmiyirlar biraz cekiniyorlar. Evimizi sldik dosedik ilk isim benim konsularimi sirayla davet edip tanisnak oldu. Sobra da getisi geldi. Kesinlikle yasanasi bur ulke. Sadece kuslari cok soguk yazlari kisa . Baska bir sIkintimiz yok sukur.
Haa burde 24 saat toplu tasima var.

ah canım bee gerçekten kötü olmuş
ben covidken bile şu sandozlar var ya eriyen çok iyi gelmişti bana
öksürük için şurubun var mı? prosbanlar bitkisel içerikli o da iyi oluyor.
ateşin geçmesi iyi.
Ateş bitti galiba cocuklarda da şükürler olsun. Tonla ilac var evde ishalleri var probiyotik, antibiyotik, astim ilaclari. Bugunde öksürük surubu aldim onlara, alerjik burun spreyi aldim

Güzel oluyor mu canım ben cezvede seviyorum eşim alalım dedi ben aldırmadım
Ben cogunlukla makinede filtre kahve iciyorum cnm daha pratik geliyor
T. Kahvesinide küçük eski makinelerden var onda yapıyorum ama cezvede heralde daha iyi oluyordur , bilemiyorum :))
abla su an icin dugun salonlari acik diye biliyorum ne tarafa geliyorsunuz bende geleyim dugune sıra kızına geldi demek
Bizim düğün değilde 50-60 kisilik bi yemek olacak cnm

Ne taraf oldugunu hiç bilmiyorum NRV eyaletine yakin taraf diyeyim bizim burasi hollanda belcikaya sınır

wauw gayet güzelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…