Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ama bu vki hesabına göre 45 kiloda çok zayıf oluyorsun
45 nedir yauwwww :KK57::KK57::KK57::KK57:
Tabiki zayıf oluyorsun o kiloda,tansiyon sıkıntım vardı normalde hep düşüktür mesela.
Kollarım filan hep incelmişti leğen kemiği varya o çıkıyordu artık,bende döenmsel oluyordu kiloda alsam bir kaç kilo oluyordu oda.
Merdvenlerden düşmüştüm revire götürüyorlardı beni iüne filan biraz toparlamıştım.
Komutanımız vardı doktor sokağa çıkmamı yasaklamıştı yani

Haklısın valla 1 günde artı 2 gelebiliyor ama giderken 🥴 nazlı nazlı gidiyor
nazlı da laf mı ?
gitmemek için adeta bahaneler arıyor.
yok regl oldun, yok grip oldun, yok uykusuz kaldın, yok nem oldu tüy oldu kıl oldu... habire bahaneler üretip gideceği varsa da geri geliyor terbiyesiz kilolar

Tabiki zayıf oluyorsun o kiloda,tansiyon sıkıntım vardı normalde hep düşüktür mesela.
Kollarım filan hep incelmişti leğen kemiği varya o çıkıyordu artık,bende döenmsel oluyordu kiloda alsam bir kaç kilo oluyordu oda.
Merdvenlerden düşmüştüm revire götürüyorlardı beni iüne filan biraz toparlamıştım.
Komutanımız vardı doktor sokağa çıkmamı yasaklamıştı yani
anouuummmm
yapma bacım etme ne gerenk var

Günaydın kaptanim 💙
🥰🥰🥰
28 Aralık
07.30 Bir bardak detoks suyu
12.30 Tavuk suyu çorba, bir kase salata
13.30 Sade Türk kahvesi , biraz yer fıstığı
18.30 Yoğurtlu ıspanak, bir dilim tb ekmeği
İki litre su
Bitki çayları
Spor Eki Görüntüle 2978137
Zipzip- Zipzip- @Cordelia
Afiyet olsun canım
Sagol canim. Yatmadan 4-5 once yemegi bitirirsem hicbir sorun olmuyor sukur.
Eşim de çok çekiyor. Ama beni dinlemiyo hiç, yatana kadar tıkınıyo. Evin heryeri gaviskon dolu😞
Hay masallahhh kac yassindasiniz 😬

oyyy yerimm sut kokulum 😘😘😘

💕💕💕

biz tatildeyiz ve ev ahalisi yerinde durmuyor yok sunu yapalim yok suraya gidelim hakikaten kendi duzenimi kuramiyorum 😬

💗

burdaki ıspanaklar kucuk yaprakli ve koksuz pırıl pırıl ayyy nasil sevindmistim gorunce anaaam dedim biz kac lt su harciyoruz bir ispanak icin icim parcalaniyo fazla su gidince

abla su an icin dugun salonlari acik diye biliyorum 😊 ne tarafa geliyorsunuz bende geleyim dugune 😬 sıra kızına geldi demek 💗

oyyyyy kuzummm canımm benim yaa baya çileli oldu ama insa sifa olsun

ortim harikaaa 💕

gecmis l
olsun canim ✨

kiz sen dogru duzgun bise yememissin ki 😬

geldim geldim burdayim kuzum bir millet uyurken sabah vakti rahat yazabiliyorum 🤪

burdayim bebegim ama sk giremiyorum 😘 tatildeyiz ve ev ahalisi evde surekli birseyler istiyorlar ve surekli bir yere gidelim derdi .. kendi duzenimde olamiyorum

💗

oglun kac yaşındaydı 😬
Ben de yıkarken suya içim gitti. Aslında bu tip sebze yıkama sularını filan biriktirip bir şekilde kullanmak lazım

Selam 🙋🏻‍♀️
Sagol kaptanim
Pazar gunu kizi acile götürdük. Butun gun acildeydik. O gun bende de öksürük basladi. Ayni gece bebekte ateslendi. Dün de bebeği hastanede yatirdik serum bağlandı. Aksam eve geldik. Dun gece hem ben hem bebek atesliydik. Ates 39 40 😰 bu sabah bebeğinde düştü bir daha cikmadi. Ama bende cok kötüyüm 😔
çok geçmiş olsun canım benim fırsat buldukça uzan uyumasan bile çok faydası var.
vitamin takviyesi (c ,d ve çinko)
bol sıvı alımı (su ,ayran, ayranlı çorbalar, yoğurt, sebze suları vs)
asetil sistein (nac 900 ,mucovit c 600 vs)
bitki çayları (siyah çay, ıhlamur, taze zencefilli tarçın ve karanfilli çaylar, ayva + ayva çekirdeği çayı vs.)
biraz olsun rahatlatır belki

X