Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Algı yapıyorlar halbuki sokakta yaşamak o hayvanlar için de zor. Düzgün şartlarda düzgünce bakilsalar onlar için daha iyi olmaz mı

üç gündür cıssslı yiyorum bugün sondu ama yarından itibaren dikkat edeceğim. bakalım bu üç günün günahı ne sabah belli olacak

Algı yapıyorlar halbuki sokakta yaşamak o hayvanlar için de zor. Düzgün şartlarda düzgünce bakilsalar onlar için daha iyi olmaz mı
tabiki. zaten biri yazmıştı belediyeler bu konuda düzgün çalışmıyor diye. barınak sayısı çok az diyorlar. barınaklar çoğaltılmalı ve köpekler aşılanıp kısırlaştırılmalı. onlar da eziyet çekmesinler, insanlar da tedirgin olmasınlar.

Zaten barınaklar düzelse o zaman bu kadar karşıt insan da olmaz diye düşünüyorum. Umarım gerekli çalışmalar yapılır

Herkese hayırlı akşamlar aşırı yoğun bir gün geçirdim buraya da hiç gelemedim. Öğlen pazara çıktım annemle saat 4 de eve geldim eşim ve kızım pizza istediler malzeme almışlar pizza yaptım iki tepsi sonra eşim poğaça istedi onu da yaptim bebeği doyurdum kızın yarın trafik yazılısi varmış ona çalıştırdım bebeği uyuttum derken mutfağa geldim pazar alışverişini yerleştirirken yeşillikleri suya bastım dedim bir kk ya bakayım daha duş alacağım ütü işimi sabah yaptım çok şükür

Hey maşallah okurken yoruldum

Menümü yazayım hızlıca

Kahvaltı 10.00
2 haşlanmış yumurta
1 parça peynir
Dünkü muhallebili tatlıdan iki kaşık aldım

Ara 12
Türk kahvesi sade

Öğle 15.30
Yarım muz
1 bardak süt

Akşam 18.30
2 yk barbunya yemeği
Avuç içi kadar parça pizza
Büyük tabak salata

Su 3lt ye az kaldı yatana kadar tamamlarım
Zipzip- pastelfit

Iyi aksamlar canim
Pizza ve pogacadan ne kadar yedin menunu merakla bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…