Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim

Bende yürüyom hala gel beraber yürüyelim
Tamam

Hem dua hem burayı okuyom hemde adım atıyorum üçü birdem Elhan
Allah kabul etsin

Hocam valla aldım ahahaha para iadesi yapmak istemeyen dietician hocam sizin listeylen kilo aldımmmm

09.30 yağda löp yumurta 2 dilim kepekli ekmek kibrit kutusu kadar tulum peyniri domates salatalık şekersiz çay
12.00 sütlü kahve
14.00 1 kutu çilekli activia
17.00 sadece tavuklu salata
8.000 adımın 4.000 ini çocuk arabasını iterek yaptığımı belirtmek isterim şu an kollarım tutmuyor.
Cordelia
Zipzip-

Eklentiler

• 7817278F-C2D0-4CDA-AFFC-ACEBFFDB411C.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 28
Menu ve spor harika canim.
Afiyet olsun.

valla dikkatli olun canım. normal grip falan derken belli de olmaz yani. bu dönemde misafir kabul etmeyin. biraz sabredeceğiz ne yapalım. önemli olan sağlığımız.
Daha önce defalarca saldırılar oldu canını kaybedenler var ama bu sefer bir önlem alınır inşallah. Hayvanlara zarar vermeden bir şekilde bu mesele hallolmalı
sosyal medyaya iki sevimli kedi köpek yavrusu, golden cinsi eğitilmiş güzel bir köpek ya da mazlum, eziyet görmüş köpek fotosu atıp yok hayvan sevgisidir, merhamettir, vicdandır bilmem nedir muhabbeti yapıyorlar. bunu yapan herkes iyi, sokak köpekleri kontrol altına alınsın diyen herkes kötü ilan ediliyor.
biz de hayvanları seviyoruz. eziyet edilmesine vs ye karşıyız ama sokak köpeklerinin başıboşluğu ve sürü halinde gezmeleri ayrı ve önemli bir konu.

yeryüzüne inen en yüce varlık insandır. önce onu koruyacaksın. nettir bu. diğer canlıların da haklarını koruyup kontrol altına alacaksın. olay bundan ibaret.

Bravo kırmızılar içindeki hatun. Güzel menü güzel spor.

Sen göbekten şikayetci değil misin? Mekik haftası bu hafta hatırlatmak istedim.

Aynen asla düşmanlığım yok ama tehlike oluşturdukları takdirde elbet önlem alınmalı. Ben 7 yaşındaydım saldırıya uğradığımda 35 yaşında hala o korkuyu atlatamadım. Çete halinde gezenleri özellikle sakıncalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…