Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahhh kuzum.. Allah şifa versin. Çok üzüldüm. Tez zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.

dukan detoksu dediğin, bildiğimiz dukan diyeti mi canım anlamadım?
valla 75 bile çok güzel. maşallah. ben ekim sonu başladım 89.5 kiloyla. çok yavaş gitti. gerçi ben de karboyu çok iyi ayarlayamadım ama. şimdi 83.8 im. az bir ara verdim bu hafta. Allahın izniyle 80 i bir göreyim de sonraki hedef 75

Sen daha dur zayıflamanın tadını iyice alınca merdivenleri üçer beşer ineceksin.

ben ekimde öyle olmuştum. covid değil ama grip bile mahvetmişti beni. çok geçmiş olsun canım.

Afiyet olsun canım gözüm bir şey aradı ama bulamadı spor nerede
sağol ablacım.
1 Gun spor 1 gun ara yapıyorum
adımları daha bititmedim 250 adım kaldi
Afiyet olsun canim
teşekkür kaptanim
ben daha 250 adımım kaldığı icin eklemedim bitirip öyle atacağım
Iyi geceler kizlar
iyi geceler kaptanim

Yok bildiğin detox su kuzu
750 ml kaynamış su
2 dilim limon
Bi maden suyu
1 paket yeşilçay açıktan varsada 2 yemek kaşığı
1 litre çıkıyor

Hepsini bir yap soğumasını beklee limonları içinde 15 dk durduğunda falan all içinden yeşilçayla beraber
Hergün tekrar ett 15 gün boyunca öğlen tok karna iç ama öyle yemekten hemen sonra değil tabi 2 3 saat falan 15 gün içip bırak 5 gün dinlen tekrar 15 gün yap zaten 15 günde verirsin inankii 1 hafta sonra etkisini göreceksinn

Geçti bitanem geçti Cok sağ ol...ama karşı taraf harıl harıl uğraşırken bir üye adım eksik olacağız takimcak zor durumdayız bunu da unutma...23.59' a kadar yolu var.

Tatlım Dukan birası diyoruz verdiğin tarife...gercekten olumlu neticeler veriyor.

hımmm dukan birasını diyosun ben normal yeşil çay içiyorum hergün. bir bakayım canım.

Vay başımıza gelenler Helikobakteri nasıl bir olumsuzluk yapıyor bilmiyorum ama tedavi sürecin inşallah netice verir tatlım. Hayırlısıyla başla da sağlığına kavuş.

Vay başımıza gelenler Helikobakteri nasıl bir olumsuzluk yapıyor bilmiyorum ama tedavi sürecin inşallah netice verir tatlım. Hayırlısıyla başla da sağlığına kavuş.
Valla pek de hayırlı birsey değilmiş. Dirençli Bi bakteriymis. Neyse bunu da atlatırım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…