Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hos geldin bitanem. :KK60: Selena gibi çağırdık seni :21:60' lık arkadaşım cotton ne deyince aklıma canlı canlı görse daha iyi olur fikri geldi. Enerjin bize iyi gelecekti hem de:KK25:tesekkur ederim .
Hiç önemi yok ablamm buraya hiç gelmek ve burda diyet yapmak nasip olmadıı 🥰
Buradaki kimseyle tanışmak ta nasip olmadı
Inşaallahh herşey yolundadırrr enerjjimm sana kuyban olsunn 🥰🥰🌺🌺

Seni mi kiracagim Sebastianim :KK60:
Cordelia Cordelia
@Tutku44
A Ankee
@Migim
@EppekArasi
Huuuu menü, spor ve etiket unutmayalim. Mekik de cekersek şahane olacak beybisularim. :KK76::KK76::KK76::KK76:

menüm yine sabah yazdığım gibi
10.00 yarın simit sucuklu yumurta şekersiz çay 1 bardak
16.00 sütlü kahve 1 mercimekli köfte
19.00 2 kanat 1 köfte mangalda turplu yeşillikli salatayla arkadaşlara uyup yine 1 kadeh şarap içtim 😰
şimdi şekersiz çay bu kadar
yürüyüş spor saatimi takmadığım için fotolayamıyorum çocuğun peşinden oturamadım diyebilirim.
bugün misafirlikteyim ama yarın inşallah yine 10 bin adımla sahalardayım

Eklentiler

• 20211225_212702.jpg
    20211225_212702.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 23
Yeme aşkım yeme, kırmızılar pusuda :KK62:

Afiyet olsun hayatım, adımı sonra mı tamamlıyosun?

Elhan Elhan cım yani bir öğretmen olarak hissettin. Resmen bir sinir krizinden çıktım nefesim kesildi bayılacaktım. Siz bir okul dolusu çocukla nasıl uğraşıyorsunuz :işsiz:

Afiyet olsun taş gibi kas olsun. O adım nedir kurban olurum:KK15:

Afiyet olsun canım harika, erkenden de kapatmışsın. Adımı sonra ekliyorsunuz herhalde ben tam alışamadım daha:KK68:
Bebeğim öğretmen olduktan sonra öğretmenlerimin ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu anladım. Büyük sabır istiyor. Her öğrenci ayrı bir dünya, zor tabi ama keyifli de .. Sanırım yine ödev başındaydın. :KK51:gecti , bitti inşallah. Allah velilere de yardım etsin. Yükün büyük bölümü de sizde. :KK36:

Bebeğim öğretmen olduktan sonra öğretmenlerimin ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu anladım. Büyük sabır istiyor. Her öğrenci ayrı bir dünya, zor tabi ama keyifli de .. Sanırım yine ödev başındaydın. :KK51:gecti , bitti inşallah. Allah velilere de yardım etsin. Yükün büyük bölümü de sizde. :KK36:
Vallahi Allah sizlere nasıl bir sabır vermiş çok zor iş çok. Evet ödev MATEMATİK :bicak:

menüm yine sabah yazdığım gibi
10.00 yarın simit sucuklu yumurta şekersiz çay 1 bardak
16.00 sütlü kahve 1 mercimekli köfte
19.00 2 kanat 1 köfte mangalda turplu yeşillikli salatayla arkadaşlara uyup yine 1 kadeh şarap içtim 😰
şimdi şekersiz çay bu kadar
yürüyüş spor saatimi takmadığım için fotolayamıyorum çocuğun peşinden oturamadım diyebilirim.
bugün misafirlikteyim ama yarın inşallah yine 10 bin adımla sahalardayım
Afiyet olsun canım ❤️ Menü çok güzel.
Saatinin takılı olmayışı kötü olmuş. :KK14:
En azından mekik çekebilir misin? 50 tane

yok canım nerdeee :KK43: 83.8 im şu an 🤦‍♀️ Allah büyük ulaşırım diyorum 🙏
Hiç strese girmee kafan rahat olsunn o stres bile kilonu etkiliyormuş ya zaten ben eylülde 83 kiloydum ve dukan detoxu yaptım 15 gün içtim yürüyüş yaptım ayda 5 kilo verdim bence ödemimden kaynaklı gitti belki senin hala ödemin var o ödemden kaynaklı almış olabilirsin bide onu dene istersen 🥰 hamileykende 2 kilodaha verdim 75 kiloyum

Afiyet olsun canım ❤️ Menü çok güzel.
Saatinin takılı olmayışı kötü olmuş. :KK14:
En azından mekik çekebilir misin? 50 tane

daha haaala misafirlikteyiz valla çocuk ayağımda sallıyorum bi yandan mesaj yazayım dedim. eve erken gidersek yaparım ama yapamasam da yarın tamamlıycam söz.
sırf grup hatrına bi lokma pilav/ ev yapımı lavaş/ tatlı / yemiş yemediğim kayıtlara geçsin ama 😂😂

Hiç strese girmee kafan rahat olsunn o stres bile kilonu etkiliyormuş ya zaten ben eylülde 83 kiloydum ve dukan detoxu yaptım 15 gün içtim yürüyüş yaptım ayda 5 kilo verdim bence ödemimden kaynaklı gitti belki senin hala ödemin var o ödemden kaynaklı almış olabilirsin bide onu dene istersen 🥰 hamileykende 2 kilodaha verdim 75 kiloyum
Doğumdan sonra bekleriz canım. Tüyoların burada bize umut olacaktır. Sen gelene kadar ben Safinaz gibi olurum ama önemli değil korumada benim de işime yarar. :KK60:

X