Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hos geldin bitanem. Selena gibi çağırdık seni 60' lık arkadaşım cotton ne deyince aklıma canlı canlı görse daha iyi olur fikri geldi. Enerjin bize iyi gelecekti hem detesekkur ederim .
Hiç önemi yok ablamm buraya hiç gelmek ve burda diyet yapmak nasip olmadıı
Buradaki kimseyle tanışmak ta nasip olmadı
Inşaallahh herşey yolundadırrr enerjjimm sana kuyban olsunn

Seni mi kiracagim Sebastianim
Cordelia
@Tutku44
A Ankee
@Migim
@EppekArasi
Huuuu menü, spor ve etiket unutmayalim. Mekik de cekersek şahane olacak beybisularim.

menüm yine sabah yazdığım gibi
10.00 yarın simit sucuklu yumurta şekersiz çay 1 bardak
16.00 sütlü kahve 1 mercimekli köfte
19.00 2 kanat 1 köfte mangalda turplu yeşillikli salatayla arkadaşlara uyup yine 1 kadeh şarap içtim
şimdi şekersiz çay bu kadar
yürüyüş spor saatimi takmadığım için fotolayamıyorum çocuğun peşinden oturamadım diyebilirim.
bugün misafirlikteyim ama yarın inşallah yine 10 bin adımla sahalardayım

Bebeğim öğretmen olduktan sonra öğretmenlerimin ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu anladım. Büyük sabır istiyor. Her öğrenci ayrı bir dünya, zor tabi ama keyifli de .. Sanırım yine ödev başındaydın. gecti , bitti inşallah. Allah velilere de yardım etsin. Yükün büyük bölümü de sizde.

Vallahi Allah sizlere nasıl bir sabır vermiş çok zor iş çok. Evet ödev MATEMATİK

Afiyet olsun canım Menü çok güzel.
Saatinin takılı olmayışı kötü olmuş.
En azından mekik çekebilir misin? 50 tane

yok canım nerdeee 83.8 im şu an Allah büyük ulaşırım diyorum
Hiç strese girmee kafan rahat olsunn o stres bile kilonu etkiliyormuş ya zaten ben eylülde 83 kiloydum ve dukan detoxu yaptım 15 gün içtim yürüyüş yaptım ayda 5 kilo verdim bence ödemimden kaynaklı gitti belki senin hala ödemin var o ödemden kaynaklı almış olabilirsin bide onu dene istersen hamileykende 2 kilodaha verdim 75 kiloyum

Afiyet olsun canım Menü çok güzel.
Saatinin takılı olmayışı kötü olmuş.
En azından mekik çekebilir misin? 50 tane

daha haaala misafirlikteyiz valla çocuk ayağımda sallıyorum bi yandan mesaj yazayım dedim. eve erken gidersek yaparım ama yapamasam da yarın tamamlıycam söz.
sırf grup hatrına bi lokma pilav/ ev yapımı lavaş/ tatlı / yemiş yemediğim kayıtlara geçsin ama

Doğumdan sonra bekleriz canım. Tüyoların burada bize umut olacaktır. Sen gelene kadar ben Safinaz gibi olurum ama önemli değil korumada benim de işime yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…