Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada eltimin kızı influenza olmuş testte pozitif çıkmış. Muhtemelen kızıma ondan geçti. Sonra da bizlere.. Valla ne dirençli Bi hastalıkmış. Ateş mahvetti kuzumu. Bizimde tüm etlerimiz lime lime dökülüyor sanki 😔
Ahhh kuzum.. Allah şifa versin. Çok üzüldüm. :KK43:Tez zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum. :dua::dua:

Hiç strese girmee kafan rahat olsunn o stres bile kilonu etkiliyormuş ya zaten ben eylülde 83 kiloydum ve dukan detoxu yaptım 15 gün içtim yürüyüş yaptım ayda 5 kilo verdim bence ödemimden kaynaklı gitti belki senin hala ödemin var o ödemden kaynaklı almış olabilirsin bide onu dene istersen 🥰 hamileykende 2 kilodaha verdim 75 kiloyum
dukan detoksu dediğin, bildiğimiz dukan diyeti mi canım anlamadım?
valla 75 bile çok güzel. maşallah. ben ekim sonu başladım 89.5 kiloyla. çok yavaş gitti. gerçi ben de karboyu çok iyi ayarlayamadım ama. şimdi 83.8 im. az bir ara verdim bu hafta. Allahın izniyle 80 i bir göreyim de sonraki hedef 75 💕💕💕

valla 75 bile çok güzel. maşallah. ben ekim sonu başladım 89.5 kiloyla. çok yavaş gitti. gerçi ben de karboyu çok iyi ayarlayamadım ama. şimdi 83.8 im. az bir ara verdim bu hafta. Allahın izniyle 80 i bir göreyim de sonraki hedef 75 💕💕💕
Sen daha dur zayıflamanın tadını iyice alınca merdivenleri üçer beşer ineceksin. :halay::halay:

Bu arada eltimin kızı influenza olmuş testte pozitif çıkmış. Muhtemelen kızıma ondan geçti. Sonra da bizlere.. Valla ne dirençli Bi hastalıkmış. Ateş mahvetti kuzumu. Bizimde tüm etlerimiz lime lime dökülüyor sanki 😔
ben ekimde öyle olmuştum. covid değil ama grip bile mahvetmişti beni. çok geçmiş olsun canım.

Afiyet olsun canım ❤️ gözüm bir şey aradı ama bulamadı :KK59:spor nerede🙄
sağol ablacım.
1 Gun spor 1 gun ara yapıyorum
adımları daha bititmedim 250 adım kaldi
Afiyet olsun canim ♥️
teşekkür kaptanim 😘
Yeme aşkım yeme, kırmızılar pusuda :KK62:

Afiyet olsun hayatım, adımı sonra mı tamamlıyosun?

Elhan Elhan cım yani bir öğretmen olarak hissettin. Resmen bir sinir krizinden çıktım nefesim kesildi bayılacaktım. Siz bir okul dolusu çocukla nasıl uğraşıyorsunuz :işsiz:

Afiyet olsun taş gibi kas olsun. O adım nedir kurban olurum:KK15:

Afiyet olsun canım harika, erkenden de kapatmışsın. Adımı sonra ekliyorsunuz herhalde ben tam alışamadım daha:KK68:
ben daha 250 adımım kaldığı icin eklemedim bitirip öyle atacağım 😘😘
Iyi geceler kizlar ♥️💙💚💛
iyi geceler kaptanim😘

Yok bildiğin detox su kuzu
750 ml kaynamış su
2 dilim limon
Bi maden suyu
1 paket yeşilçay açıktan varsada 2 yemek kaşığı
1 litre çıkıyor

Hepsini bir yap soğumasını beklee limonları içinde 15 dk durduğunda falan all içinden yeşilçayla beraber
Hergün tekrar ett 15 gün boyunca öğlen tok karna iç ama öyle yemekten hemen sonra değil tabi 2 3 saat falan 15 gün içip bırak 5 gün dinlen tekrar 15 gün yap zaten 15 günde verirsin inankii 1 hafta sonra etkisini göreceksinn🥰

daha haaala misafirlikteyiz valla çocuk ayağımda sallıyorum bi yandan mesaj yazayım dedim. eve erken gidersek yaparım ama yapamasam da yarın tamamlıycam söz.
sırf grup hatrına bi lokma pilav/ ev yapımı lavaş/ tatlı / yemiş yemediğim kayıtlara geçsin ama 😂😂
Geçti bitanem geçti :rapci:Cok sağ ol...ama karşı taraf harıl harıl uğraşırken bir üye adım eksik olacağız takimcak zor durumdayız bunu da unutma...23.59' a kadar yolu var. :KK51:

750 ml kaynamış su
2 dilim limon
Bi maden suyu
1 litre çıkıyor

Hepsini bir yap soğumasını beklee limonları içinde 15 dk durduğunda falan all içinden yeşilçayla beraber
Hergün tekrar ett 15 gün boyunca öğlen tok karna iç ama öyle yemekten hemen sonra değil tabi 2 3 saat falan 15 gün içip bırak 5 gün dinlen tekrar 15 gün yap zaten 15 günde verirsin inankii 1 hafta sonra etkisini göreceksinn🥰
Tatlım Dukan birası diyoruz verdiğin tarife...:KK60:gercekten olumlu neticeler veriyor.

750 ml kaynamış su
2 dilim limon
Bi maden suyu
1 litre çıkıyor

hımmm dukan birasını diyosun :KK70: ben normal yeşil çay içiyorum hergün. bir bakayım canım.

Bu arada dün endoskopi sonuçlarım çıktı. Mide ve bağırsaklarda helikobakteri varmış. Baya enfeksiyon yara vs varmış. 2.5 aylık ilaç tedavisi verdi doktor. Günde 13 tane ilaç her saat başı bir şey :skandal:şu gribim Bi hafiflesin baslayacam inşallah
Vay başımıza gelenler:KK57: Helikobakteri nasıl bir olumsuzluk yapıyor bilmiyorum ama tedavi sürecin inşallah netice verir tatlım. Hayırlısıyla başla da sağlığına kavuş.:dua::dua:

Vay başımıza gelenler:KK57: Helikobakteri nasıl bir olumsuzluk yapıyor bilmiyorum ama tedavi sürecin inşallah netice verir tatlım. Hayırlısıyla başla da sağlığına kavuş.:dua::dua:
Valla pek de hayırlı birsey değilmiş. Dirençli Bi bakteriymis. Neyse bunu da atlatırım inşallah 💪

X