Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy kıyamam hem aç kalacaklar bir de üzerine ağlayacaklar hele bir de mağlup olma üzüntüsü vah vahhh
" Çekirgelerin Hüznü" sinemalarda
sen cok yasa emi
Allah Allah Allah bu nasıl sevmek
Seviyoruuuum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibiii
Tuza banma abla odem yapar . Marula sarda ye
Günaydın, güne büyük kizin ateslenmesiyle başladık
Gecmis olsun canim
Afiyet olsun rakibem
Tmm canim, sagol o zaman bugun oturmak yokk

günaydınn herkeseee
Gunaydin canim
Gunaydinnnnnn

Mutlu huzurlu bi hafta sonu olsun inşallah
Gunaydin abla
Günaydın herkese...❤❤❤❤
Bugün benim mezuniyetimin 1. Yıldönümü sEki Görüntüle 2976067
Oo supersin canim koruyabilmek cok onemli
Gün ayali çok oldu canım benim kız feci usutmus dershaneye gitmesi lazım hastaneler doluymuş.gel serum taktiralim diyorum onu da istemiyor.sastim kaldım
Cok gecmis olsu

Tam akşam öğününe aman diyim dikkat diyecektim ki saatini fark ettim. Çok şükür. İncecik hamur da olsa pizzadan korkuyorum tatlım. Benim bu kilolar lavaş dürüm, pizza gibi şeylerden birikti. Okuldan yorgun geldigimde eğer yemek yoksa eşim uğraşma bir şeyler söyleyelim dedi...o an kolayına geliyor tabi...
Neyse afiyet olsun canım Menün güzel...bugün kahvenin yanına bir kare bitter koymani rica etsem olur mu

Cuma oglumun tatil kafasi basliyor mutlaka bir keyif gunu haline gelsin istedigi icin pizza ile atlattik . (Korkma abla - deyim ) 1 karede anlastik

Cuma oglumun tatil kafasi basliyor mutlaka bir keyif gunu haline gelsin istedigi icin pizza ile atlattik . (Korkma abla - deyim ) 1 karede anlastik
Çocuklar haklı afiyetle yesinler.
Alternatif değişik diyet pizza tarifleri var canım biliyorsundur gerçi Çikolat için teşekkür ederim bebeğim

Merhaba kızım hastaydı o yüzden giremedim hiç hemen yazıyorum günün menüsünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…