Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canim hosgeldin 😍😍

Zaman çabuk geçiyor kilonu koruyabiliyor musun
Hoşbuldum canım 🌸🌸
2 aşağı 1 yukarı derken bir yıl oldu ..
Koruyorum 👍
Bi ara 55 -56 idim pes.ettim artık 57 ile devam ediyorum
Baharda yaz için başlayacağım tekrar diyet ve spora..
Sporsuz Olmuyor...

Muhteşem. ♥️♥️♥️ Kilo korumayı da başardım ben bir efsaneyim diyorsun. 🧿🧿🧿
Ben de seneye inşallah aynı kilodan resim atarım. Çok amin. 🙏🙏🙏
Estağfirullah canım 🙈🙈
Korumak için uğraşıyorum 🤗🤗
Sen sen yaparsın, sen çok iyisin bu konuda 😘😘😘 amin amin 😉

Kıı 4 kestane vicdanı mı 😘 afiyet olsun

Günaydıın güzel kaptan tmm 😘

Nasıl canım 😮

😍😘😘😘
Çikolata da var ama bir kare canım 😘 ilk ciddi kacamagim 🤣 sabah Namaza kalkınca hemen geri yatamiyor ondan canım ...
Hepimize motivasyon iyi gelir bu süreçte, o zaman sana daha çok motivasyon yapalım :halay:

Yalnız ne güzel eğleniyolar insanın canı çekiyo😂
Yaa ne üşüdüm😖bende demir eksikliği var, adet yoğunlaşınca üşüme geldi. Hapımı içip yattım geçti sonra.

Hayatım nerdesin :KK68:kendime başka kahve bulmuşum cordelia söyledi. Düzeltemedim de neyse artık. 3 kestane 1 dilim ekmek😁ama öğle öğünün olmadığı için bihter ve kestane sana öğle öğünü olmuş. Afiyet olsun:KK15:

Olsun canım eden kendine etti. Tabi burda niye varız onu da bi oturup düşünmek lazım.

Günaydın🥰

Pilatesime sataşma canım zaten çok zordu bacaklarım acıyo :işsiz:
Hayatım geçen ay demirime baktırdım unuttun mu? Hiç yok:KK70:ilaç kullanıyorum

Afiyet olsun canım

Teşekkür ederim canım
Teşekkür ederim şeker kaptanım 😘😘
@SanSebastianCheesecake Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu nerdesiniz uykucular?♥️
Akşam yatmak bilmiyorsunuz sabah kalkmak bilmiyorsunuz? (Annemin meşhur sözlerinden,)
😂😂😂😂
Sonradan ekilen daridan, güneş doğduktan sonra kalkan karıdan hayır gelmez diye bir laf var birde,oda anacığımin lafi :KK53:

Vayyyyy çok güzelsin maşallah. ♥️♥️♥️♥️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏🙏
Çikolata da var ama bir kare canım 😘 ilk ciddi kacamagim 🤣 sabah Namaza kalkınca hemen geri yatamiyor ondan canım ...

Teşekkür ederim şeker kaptanım 😘😘

Sonradan ekilen daridan, güneş doğduktan sonra kalkan karıdan hayır gelmez diye bir laf var birde,oda anacığımin lafi :KK53:
Edison öncesi onlar. Artık elektrik var her saat iş yapıyoruz biz. ♥️😘

Çok geçmiş olsun havalar çok soğuk
Bizde ev ahalısı herkes hasta :KK43:
Kaynanam sinuzit olmuş görümcede okula gidiyor kızım bi hafta da inmedi aşagıya
Dedim bi hafta izin alayım cocuga bakayım dedim
İzine çıktım evdeyim yeniyıla yepyeni bir 70 ile girerim inşallah 🙏

Geçmiş olsun kuzucuga... Üzüldüm canım. Hayatın dertleri hiç bitmiyor. Ama yavrularımız hastalanmasin :dua:
Benim küçük oğlan da hasta yatıyor. Dün aradı anne burnumun içi yanıyor napiim diyor. :KK61:Oglum şu var mı evde yok anne.. şu var mı diyorum o ne ki diyor :KK57: küçük dedigim oğlan 23 yaşında bu arada doktora git len dedim ben napiym burada ...Ana olmak çok zor...:KK14: Allah evlatlarımıza sağlık versin. Busracim düşer inşallah ateşi . Sen yanındasin en azından buna şükür. :KK51:
Gercekten hastalik zamani hayat duruyor. Hepimize Allah şifa versin. Bizimde evi turlar şimdi küçükte tek tük öksürüyor zaten 😑

💙💙💙💙💙
Sevgili mavi takım üyeleri hala ses vermeyenler var hadi silkelenin. Önce dünün menülerimi tamamlayalım.
Haftasonu rehavetine kapılmayın, en tehlikeli tartı Pazartesi tartısıdır. Bakın bu duruma yiyip yatarak geldik ve memnun değiliz. Dengeli beslenip bol bol hareket edelim. Karbonhidrat ve şeker miskinlik, miskinlikte yine miskinlik getirir.
Enerjik bir gün elimizde. Ben şimdi biraz adım atıp ısınarak pilatese başlıyorum. Kalan adımlarımı akşam tamamlarım diye düşünüyorum.
36-38 beden hareketine var mısınız elleri görelim👍👍👍👍👍
Yasemöz bizdendir arkadaşlar ona da destek olalım😂
Login • Instagram
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
menekse_kokusu menekse_kokusu

💙💙💙💙💙
Sevgili mavi takım üyeleri hala ses vermeyenler var hadi silkelenin. Önce dünün menülerimi tamamlayalım.
Haftasonu rehavetine kapılmayın, en tehlikeli tartı Pazartesi tartısıdır. Bakın bu duruma yiyip yatarak geldik ve memnun değiliz. Dengeli beslenip bol bol hareket edelim. Karbonhidrat ve şeker miskinlik, miskinlikte yine miskinlik getirir.
Enerjik bir gün elimizde. Ben şimdi biraz adım atıp ısınarak pilatese başlıyorum. Kalan adımlarımı akşam tamamlarım diye düşünüyorum.
36-38 beden hareketine var mısınız elleri görelim👍👍👍👍👍
Yasemöz bizdendir arkadaşlar ona da destek olalım😂
Login • Instagram
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
menekse_kokusu menekse_kokusu
Videodaki benim eski halim. 😂😂😂😂 Ahh kendimize söylediğimiz yalanlar. 🤦‍♀️

Sevgili all starlarımmm 💌💌💌💌💌💌
Eksik menüleri tamamlayalım.
Bugün su ve spora dikkat edelim. Kaçamak yapmayacağınızi biliyorum.
Su ve spor bizi uçuracak hiçbir zıplama bize yetişemeyecek emin olun. :KK55::KK55::KK55:
Hadi bunun şerefine bir bardak suyu minik yudumlarla ağzımızın içinde ozumseyerek içelim. :kahve:
İçen bir beğeni atsın. Ara ara su kontrolü yapacağım yeter gari demeyin. Bu telefon elinizdeyse su bardağı / disardaysaniz suluğunuz 😅 yanınızda olsun. :KK60:

Kesinlikle ters bir durum canım. Ya gece tartildiginda yanlış tartti kilon 63' lüydü.... bilemedim inan ki...
Evde beş kiloluk bir şey varsa tart...
Annnenlerde tartı varsa tartil yalnız tok karnına veya üzerinde giysi olmasın 😅
Ablacm annemlerdeki dijital değil ama o 62 gösterdi mesela...
Snra aldm annemlere ckardm her dk herkesi yNlş tartıyot benimki

Canım nasıl kızın şimdi? Kıyamam. Sen nasılsın?
Cnmmm ♥️♥️
Cok şükür daha iyiyiz.. Toparladkk ♥️♥️

X