Popüler Konu LenaG ile MasterFit

teşekkür ederim. amin
Geçmiş olsun canım. Çok kötü bu köpek olayları.Bizim burda da köpek çok ama hiç saldırgan değiller, yemekten sonra artan yemekleri götürdüm tek başıma. Hatta burda gece çakallar oluyor ona rağmen çıktığım oluyor dışarı. Köpekler bizi koruyor, çakalları yaklaştırmıyorlar.

Canım sen İstanbul'da değil misin?

saol canım. ben de onu diyorum. grupları dağıtsınlar en azından. yeni yasaya göre sokak hayvanlarının yerleri değiştirilemiyormuş. gruplaşınca, insanlar da rahatsız oluyorsa almaları gerekli.
belediye yasadan dolayı birşey yapamıyoruz diyor. aşılama ve kısırlaştırma için talepte bulunursanız da, alıyoruz işlem yaptıktan sonra aynı yere bırakıyoruz diyor böyle şey mi olur. insan yaşamı daha kutsaldır. ben söylemeden alıp kısırlaştırmaları, aşılamaları lazım. çoğalmasınlar. hayvanları seviyoruz ama bunlar korku salıyor.
ilk defa kedilere mama aldım. kaç gündür köpek korkusundan onlara da mama vermiyorum. bir tane beyazlı sarılı güzel bir kedi var. dün akşam köpek yoktu etrafta. ama yine de korkuyla yürüdüm. kedicik etrafımda dolandı durdu. apartmana girdim. kapının önünde hala bana miyavlıyordu mama ver diye. moralim bozuldu.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine psikolojik durum herşeyi etkiliyor kıyamam sana ya
saol tatlım

Zaten sürü psikolojisine büründüklerinde tehlikeli oluyolar sanırım. İzmit’te kardeşim var . Arabasının ön kaportasını kemirdiler

aslında bunlar da değil çok şükür. arabanın ardından koştular biri bana havlayınca öteki de geldi. sıkıştırdılar.
sen nerde yaşıyorsun canım, çakallar falan deyince şaşırdım. ilçede misin? küçük yer mi?

Evet ilçe Şile, burda köpeklerin kendi sınırları var ikişerli, kendi bölgelerine başka köpek çakal almıyolar. Sürüleşme yok yani.

24 Aralık Cuma
Sabah 10.00 Bir buçuk haş yumurta, zeytin, peynir, dört yaprak marul, salatalık, iki çeri , sivri biber, iki kuru kayısı, iki ceviz , çay
12.00 Sade Türk kahvesi

15.00 Yulaflı bar şekersiz
17.00 Bir tabak patlıcan yemeği , yoğurt
20.00 Bir muz
İki litreden biraz fazla su
Detoks suyu dört bardak
Bitki çayları
Spor 9485 adım
pastelfit Zipzip-

afiyet olsun canım mod düzelten vitaminli gıdalardan da yemişsin

16 olmus yemek saatiyse demek kii sabah 36 ydı kahvesini alan gelir az sonra
reklam arasındaaa

canım afiyet olsun yazmışsın zaten gezide olduğunu, neler ikram edilmiştir neler maşallah subhanallah

canım bu kısa sürede bu halsizlik :/ test yaptır istersen şimdiden takviyelerini al cnm

@Tutku44 yarın spora başlıyorum. Zipzip- bu hafta mekik haftası olsun. 50 mekik 500 puan. Ne dersin?
O zaman 50 mekik 500 puan. Böyle kampanya görülmedi. Daha ne olsun. Yarın başlıyoreee
diğer sporları da mı cmts-çrş yazalım cnm

Iyi geceler kizlar
iyi geceler kaptan

Kizlar simdi acemice bi soru menulerimizi buraya yaziyoruz degil mi? Kimleri etiketliyoruz?
evet cnm cumartesi-çarşamba 5 gün de en az 8 bin adım atmak hedefimiz resmini de atıyoruz

Yeni haftamız hayırlı olsun
amin canım

canım yasadan haberim yok neyle ilgili? çok mu aç kaldılar ki yalnız çıkma bir süre istersen canım,ama burdan gidersen daha içine kapanmaz mısın yakın arkadaşın varsa bol sohbet et o zaman kuzum

50 mekik
Hımmm
Ben hergün bi haftada yapsam dümdüz olur karnım
e olsuuuun

Zipzip- Elhan Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 h yumurta
1 d beyaz peynir
6 zeytin 6 badem
1 büyük salatalık
1 d tam buğday

11.00
1 dilim pasta

15.30
1 b kefir
1 portakal

Akşam 17.00
2 kaşık kapuska
6 kaşık brokoli (havuç kabak mantarlı)
1 d tambuğday

20.30
2 galeta
1 dilim beyaz peynir

Su 2,5+ şu an

Spor
30 dk pilates 240 p
Adım 5.100 520p

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…