Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canim
Insallah onemli birsey degildir 😔😔
bu aralar canımı sıkan birşey canım. genel yazayım. konu sokak köpekleriyle ilgili. bu aralar yasa da çıkınca belediye yardımcı olamıyor. geçen hafta can sıkıcı bir durum yaşadım. korku oluştu. 1 haftadır psikolojim iyi değil.

Canimm ne guzel sen de burdaymissin yeni baslangiclar insallah guzelce kilolar da gider😊💕

Canimm hosbulduk😊💕😘

Hosbulduk canim insallah herkes hemencecik hedef kilosuna ulasir. Ben bu aralar hep ayni kilodayim insallah gidecek

Canim ben de cok memnun oldum😊 oh antalya ne guzel yerdeymissin ben buz gibi bi ankaradayim😂 26 yasindasin abla diyorlarsa bana ne diycekler acabaaa 😂😂

Hosbulduk canim 😊💕

Canim hosbulduk😊💕
Antalya gerçekten her anlamda güzel bir şehir canım. 🥰 Emeklilikte veya daha erken de olabilir beklerim.
Yaş konusunda üçün beşin lafı olmaz tatlım. :KK19:

Bu hafta kırmızı takım şampiyon olmuş. Tebrikler harikasınız.👏👏👏♥️♥️♥️
Mavi takım sizi de tebrik ederim. Güzel yarıştıniz. ♥️🧿♥️🧿
sağol canımmm😘

Bu hafta güzel şeyler olacak 😎
olacak olacak :21:

Diyet Salata Diyet Salata
ile açılışı yapıyorum :KK25:
ayy ilk de seçermişş:KK60: onore oldum hehe :KK22:

Kırmızı takım
Kaptanımız Elhan Elhan 😗
Cordelia Cordelia
North River North River
Tutku44 Tutku44
A Ankee
Wilma11 Wilma11
fesang fesang

Canlarım çok güzel,verimli, minimum kaçamaklı bol sağlıklı yeme içmeli bir hafta diliyorum :KK68:inşallah hedeflerimize ulaşırız :KK9:

Mavi takıma da başarılar dilerim :KK66: maksat tabi ki kalp kırmadan şakalaşarak bu işi zevkli hale getirmek 😍
pastelfit pastelfit mavi kaptancım geçen haftayı unut yepyeni bir hafta :KK66: bas gaza baassss :KK9:

sağol canımmm😘

Kırmızı takım
Kaptanımız Elhan Elhan 😗
Cordelia Cordelia
North River North River
Tutku44 Tutku44
A Ankee
Wilma11 Wilma11
fesang fesang

Canlarım çok güzel,verimli, minimum kaçamaklı bol sağlıklı yeme içmeli bir hafta diliyorum :KK68:inşallah hedeflerimize ulaşırız :KK9:

Mavi takıma da başarılar dilerim :KK66: maksat tabi ki kalp kırmadan şakalaşarak bu işi zevkli hale getirmek 😍
pastelfit pastelfit mavi kaptancım geçen haftayı unut yepyeni bir hafta :KK66: bas gaza baassss :KK9:
Kilo vermenin en keyifli halini yaşıyoruz. :KK76::KK76::KK76:
Bizi izleyen arkadaşlar aranızda kilo problemi yaşayan varsa bence uzak durmakla zaman kaybediyorsunuz. :cool:
Şişkoluk kader değildir. :21::21:

Ya bugün baktım 83 tü kilon ne güzel gidiyor. Takımın yeni idolü oilacak bu kız dedim. Maşallah demedim mi acep. 🙊
İnşallah herşey düzelir çok üzüldüm. 💙♥️
saol tatlım. kafamı toplayayım biraz. bu olay, moral bozukluğu, regl öncesi, wc sıkıntısının halen sürmesi demoralize etti beni. bir de korku oluştu içimde, kafamı toplayamıyorum.
köpek 1 di 2 oldu. sorun yoktu Allah biliyor. 2 tane daha büyük geldi çete gibi oldular. geçen cumartesi 2 si köşeye sıkıştırdı beni çok korktum. onları düşünürken bu akşam üzeri eve yürürken tam evin orada ortalama 7 köpek vardı ya da 8 olabilir. şok oldum. insanlar zor geçti. herkes işten dönüyor. üzerlerine yürüdüler havlıyorlar. millet korktu. adamın biri oyaladı. evin orada da 3 tane daha vardı. bir çocuk sevdi. çocuk tam ayrılıyordu. seslendim biraz daha oyalar mısın diye. Allah razı olsun oyaladı da eve girdim. kalbim duracak gibi oldu. evden çıkmaya korkuyorum. izin aldım 😔
bu kadar köpek nereden geldi anlamadım. herkes şok.

dikkat etmeye çalışıcam yine. bugün 10.000 adım attım ama makarnalı, çikolatalı, simitli bir gün oldu. moralin de çok etkisi oldu. bu hafta bir bakayım da yine devam ederim. menü yazmaya çalışıcam. bırakmak istemiyorum canım. daha 80 bile olmadım.

Bugün ki menümü güzel kaptanıma ithaf ediyorum. ♥️ Elhan Elhan

Menüm

Sabah
07.00
1 paket diyet bisküvi

10.00 1 paket çubuk kraker

Öğle. 14.00
Ton balıklı yeşil salata

Akşam 18.00
4 kaşık ciğer
1 kase çorba
1 dilim ekmek.

Bugün gezideydim. Yarın menüm düzelecek inşallah.
Zipzip- Zipzip-
Elhan Elhan

@Mefkurem
18.00 dan sonra yemeyeceğim. 😘

Bugün spor yok.
Afiyet olsun canım ❤️ öğle ve akşam öğününle gurur duydum. :KK52:

Yanlış birşeyler yapıyorsundur canım tekrar dene söylediğim adımları .. benle olmuyor canım tek takım yüzdesi önemli umarım bu hafta geçen hafta gibi olmaz 😁
canım elinde değildi lütfen suçlama kendini :KK66: hepimiz kendimiz için veriyoruz,sonunu düşünmeyince yine kendi zararımıza alıyoruz( sağlık,periyodik nedenler hariç) o yüzden üzülme lütfen 😍 yüzden aşırı iyiydi kendin de farkındasın :KK66:

Cordelia Cordelia
Diyet Salata Diyet Salata
North River North River
Tutku44 Tutku44
A Ankee
Wilma11 Wilma11
Sarı kızım fesang fesang
Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.
Bu hafta keyifle kilo vermenin zevkini birlikte yaşayalım inşallah.
Menülerimizi bir gün öncesinden planlayıp akşamdan ona göre hazırlıklarımızı tamamlayalım.
İmkanlar dahilinde elimizin altında mutlaka bir bitki çayımız olsun.
Ödem atıcı detoks suyunu seven arkadaşlar bu hafta da devam edelim. Sevmeyenler onun yerine normal suyunu içebilir.
Pazar alışverişlerimizde limon, maydanoz, marul yine imkanlar dahilinde alınırsa sevinirim. Her kahvaltida sınırsız tüketebiliriz.
Söylediğim birçok şeyi hepiniz biliyorsunuz ama hatırlamakta fayda var.
Kaptanınız olarak size güveniyorum. Çekirgelerin hepsini ilk zıplayışlarında yere yapıştıralim .
:KK5:
Pazartesi bildiriminize göre ortilik belirleyeceğim. Gazamiz mübarek olsun. :KK73::KK73::KK73:
tamamdır kaptann 😍 genelde evde yiyoruz zaten,o açıdan rahatım 🤗
detoks suyu olarak sabahki limonlu sirkeli suyum yetiyor :KK66: kiloluken ıyyyh dediğim birçok yeşşilliği sebzeyi artık severek tüketiyorum canım 😍
mavi çekirgelerin eşsiz koleksiyonunu yapmak iç.in hepsini zıplarken yakalayalım 😍 😂

saol tatlım. kafamı toplayayım biraz. bu olay, moral bozukluğu, regl öncesi, wc sıkıntısının halen sürmesi demoralize etti beni. bir de korku oluştu içimde, kafamı toplayamıyorum.
köpek 1 di 2 oldu. sorun yoktu Allah biliyor. 2 tane daha büyük geldi çete gibi oldular. geçen cumartesi 2 si köşeye sıkıştırdı beni çok korktum. onları düşünürken bu akşam üzeri eve yürürken tam evin orada ortalama 7 köpek vardı ya da 8 olabilir. şok oldum. insanlar zor geçti. herkes işten dönüyor. üzerlerine yürüdüler havlıyorlar. millet korktu. adamın biri oyaladı. evin orada da 3 tane daha vardı. bir çocuk sevdi. çocuk tam ayrılıyordu. seslendim biraz daha oyalar mısın diye. Allah razı olsun oyaladı da eve girdim. kalbim duracak gibi oldu. evden çıkmaya korkuyorum. izin aldım 😔

dikkat etmeye çalışıcam yine. bugün 10.000 adım attım ama makarnalı, çikolatalı, simitli bir gün oldu. moralin de çok etkisi oldu. bu hafta bir bakayım da yine devam ederim. menü yazmaya çalışıcam. bırakmak istemiyorum canım. daha 80 bile olmadım.
Canim çok geçmiş olsun. Bir an önce toparlanmani dilerim.

Canim gecmis olsun 😞 okuyunca uzuldum gercekten travmatik bir olay. Insan evden cikmaya bile korkar haklisin😞 bizim buralarda da sabah cok erken saatlerde cete gibi geziyorlar Allah korusun. Zaten son zamanlarda haberlerde de cok duyuyoruz. Keske bi cozum bulsalar onlara da zarar gelmeyecek sekilde 😞

Allah kolaylık versin canım. Çocuklar hastaydı benim de 10 dakika erken bitirdim ilk dersi. Teneffüste dayanamadım girdim:olamaz: demek matematik çözüyorsun bitirince gel toplarız seni. :KK25:
Ayy bıraktık, şu an itibariyle özgürüm😁
Sen bu saatte ders mi veriyorsun 😭
sağol canımmm😘

Kırmızı takım
Kaptanımız Elhan Elhan 😗
Cordelia Cordelia
North River North River
Tutku44 Tutku44
A Ankee
Wilma11 Wilma11
fesang fesang

😂😂😂Güzel bir hafta olsun inşallah.

canım elinde değildi lütfen suçlama kendini :KK66: hepimiz kendimiz için veriyoruz,sonunu düşünmeyince yine kendi zararımıza alıyoruz( sağlık,periyodik nedenler hariç) o yüzden üzülme lütfen 😍 yüzden aşırı iyiydi kendin de farkındasın :KK66:

tamamdır kaptann 😍 genelde evde yiyoruz zaten,o açıdan rahatım 🤗
detoks suyu olarak sabahki limonlu sirkeli suyum yetiyor :KK66: kiloluken ıyyyh dediğim birçok yeşşilliği sebzeyi artık severek tüketiyorum canım 😍
mavi çekirgelerin eşsiz koleksiyonunu yapmak iç.in hepsini zıplarken yakalayalım 😍 😂
Mesajın umut verici canım. :super:
Pazartesi spor avantajını alırız inşallah. İyi savaşçilarimi kaybetmek istemem. :cool:

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine psikolojik durum herşeyi etkiliyor kıyamam sana ya :anne::anne::anne:

X