Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canim
Insallah onemli birsey degildir
bu aralar canımı sıkan birşey canım. genel yazayım. konu sokak köpekleriyle ilgili. bu aralar yasa da çıkınca belediye yardımcı olamıyor. geçen hafta can sıkıcı bir durum yaşadım. korku oluştu. 1 haftadır psikolojim iyi değil.

Antalya gerçekten her anlamda güzel bir şehir canım. Emeklilikte veya daha erken de olabilir beklerim.
Yaş konusunda üçün beşin lafı olmaz tatlım.

Bu hafta kırmızı takım şampiyon olmuş. Tebrikler harikasınız.
Mavi takım sizi de tebrik ederim. Güzel yarıştıniz.
sağol canımmm

Bu hafta güzel şeyler olacak
olacak olacak

Diyet Salata
ile açılışı yapıyorum
ayy ilk de seçermişş onore oldum hehe

Kırmızı takım
Kaptanımız Elhan
Cordelia
North River
Tutku44
A Ankee
Wilma11
fesang

Canlarım çok güzel,verimli, minimum kaçamaklı bol sağlıklı yeme içmeli bir hafta diliyorum inşallah hedeflerimize ulaşırız

Mavi takıma da başarılar dilerim maksat tabi ki kalp kırmadan şakalaşarak bu işi zevkli hale getirmek
pastelfit mavi kaptancım geçen haftayı unut yepyeni bir hafta bas gaza baassss

Kilo vermenin en keyifli halini yaşıyoruz.
Bizi izleyen arkadaşlar aranızda kilo problemi yaşayan varsa bence uzak durmakla zaman kaybediyorsunuz.
Şişkoluk kader değildir.

Ya bugün baktım 83 tü kilon ne güzel gidiyor. Takımın yeni idolü oilacak bu kız dedim. Maşallah demedim mi acep.
İnşallah herşey düzelir çok üzüldüm.
saol tatlım. kafamı toplayayım biraz. bu olay, moral bozukluğu, regl öncesi, wc sıkıntısının halen sürmesi demoralize etti beni. bir de korku oluştu içimde, kafamı toplayamıyorum.
köpek 1 di 2 oldu. sorun yoktu Allah biliyor. 2 tane daha büyük geldi çete gibi oldular. geçen cumartesi 2 si köşeye sıkıştırdı beni çok korktum. onları düşünürken bu akşam üzeri eve yürürken tam evin orada ortalama 7 köpek vardı ya da 8 olabilir. şok oldum. insanlar zor geçti. herkes işten dönüyor. üzerlerine yürüdüler havlıyorlar. millet korktu. adamın biri oyaladı. evin orada da 3 tane daha vardı. bir çocuk sevdi. çocuk tam ayrılıyordu. seslendim biraz daha oyalar mısın diye. Allah razı olsun oyaladı da eve girdim. kalbim duracak gibi oldu. evden çıkmaya korkuyorum. izin aldım
bu kadar köpek nereden geldi anlamadım. herkes şok.

dikkat etmeye çalışıcam yine. bugün 10.000 adım attım ama makarnalı, çikolatalı, simitli bir gün oldu. moralin de çok etkisi oldu. bu hafta bir bakayım da yine devam ederim. menü yazmaya çalışıcam. bırakmak istemiyorum canım. daha 80 bile olmadım.

Afiyet olsun canım öğle ve akşam öğününle gurur duydum.

Yanlış birşeyler yapıyorsundur canım tekrar dene söylediğim adımları .. benle olmuyor canım tek takım yüzdesi önemli umarım bu hafta geçen hafta gibi olmaz
canım elinde değildi lütfen suçlama kendini hepimiz kendimiz için veriyoruz,sonunu düşünmeyince yine kendi zararımıza alıyoruz( sağlık,periyodik nedenler hariç) o yüzden üzülme lütfen yüzden aşırı iyiydi kendin de farkındasın

tamamdır kaptann genelde evde yiyoruz zaten,o açıdan rahatım
detoks suyu olarak sabahki limonlu sirkeli suyum yetiyor kiloluken ıyyyh dediğim birçok yeşşilliği sebzeyi artık severek tüketiyorum canım
mavi çekirgelerin eşsiz koleksiyonunu yapmak iç.in hepsini zıplarken yakalayalım

Canim çok geçmiş olsun. Bir an önce toparlanmani dilerim.

Canim gecmis olsun okuyunca uzuldum gercekten travmatik bir olay. Insan evden cikmaya bile korkar haklisin bizim buralarda da sabah cok erken saatlerde cete gibi geziyorlar Allah korusun. Zaten son zamanlarda haberlerde de cok duyuyoruz. Keske bi cozum bulsalar onlara da zarar gelmeyecek sekilde

Allah kolaylık versin canım. Çocuklar hastaydı benim de 10 dakika erken bitirdim ilk dersi. Teneffüste dayanamadım girdim demek matematik çözüyorsun bitirince gel toplarız seni.
Ayy bıraktık, şu an itibariyle özgürüm
Sen bu saatte ders mi veriyorsun
Güzel bir hafta olsun inşallah.

Mesajın umut verici canım.
Pazartesi spor avantajını alırız inşallah. İyi savaşçilarimi kaybetmek istemem.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine psikolojik durum herşeyi etkiliyor kıyamam sana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…