Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun cnm bende 18.30 gibi kapattim
Geçmiş olsun cnm
Aslinda pitbul türü olmadiktan sonra köpekler kendine zarar vermeyene saldirmaz
Ekmek su biseyler versen alışır hic bisey yapmazlar
pozitif hatunm
Cok kötüyim ya
Bugn iyiki iş yerinden izin almşm
Kızımı aşı cok huysuz etti perişanz
Geçmiş olsun cnm

fesang sana da geçmiş olsun cnm

Küçükken bir köpek çetesi üstüme saldırıp ısırmışlardı bacaklarımdan korkutmak gibi olmasın. O yüzden düşmanlık değil de büyük korkum var benim de
Yaaaa bende de aynı korku var bende küçükken haydut diye köbek vardı hep bağlı olurdu ama kendi alanı vardı tam lojman girişinde bir gün çok fena havlamıştı hala o korkuyu atamıyorum valla tüm hayvanlardan korkarım hatta

Yaa Antep’teki olayı mi konuşmuşsunuz biz burada yaşıyoruz eşim söyledi Bugün de haberlerde gördüm çocuğa saldırmış allah korusun ya
Yeşil takimin kaptani yok cnm
Saol canım

Ev sıcak ben ısınamıyorum, aaa keşke sıcak su torbası yapsaydım neyse yatıcam artık
Yanlış kahve olmus.
Düzeltemedim yaaa, neyseki kullanılmayan bi hesap

Benim cok ihtiyacim var motive edici bu tur mesajlara. Sagol canim.

Ahahaha ayy izlediiim ama helal olsun valla milletin herifler düğünde yürüyen mumya gibi ifadesiz kolları uzatıp yürürler bunlar yaşıyor yaa düğünü yaşıyor ben de beyazlı olayım ahahahahahha
Vayy çok iyi kilo vermişsin canım bende 13-14 kilo verdim ağostostan bu yana hedefe son 7
aynen cnm devam devam
Ev sıcak ben ısınamıyorum, aaa keşke sıcak su torbası yapsaydım neyse yatıcam artık

Düzeltemedim yaaa, neyseki kullanılmayan bi hesap
cnm ayağına sıcak su tut biraz yatmadan benim ayak ısınınca her yer ısınıyor hehe

ay menü yazmaya diye giriyorum unutup çıkıyorum
24 Aralık Menüm
uyanınca ılık limonlu sirkeli su
kahvaltı 2 dilim tb ekmeğe beyaz peynirli tost, zeytin, söğüş ,şekersiz çay
ara 1 kuru incir,sade türk kahvesi
öğlen kıymalı barbunya yemeği, ayran
ara 1 züber bar,limonlu yeşil çay
akşam haşlama tavuk baget derisiz,salata,yoğurt

2.5 lt su

Zipzip- Elhan
6369 adım,2 mil leslie

Afiyet olsun cnm menün güzel olmus
Adimi tamamliyamadin mi :)

Bundan sonra öğün saatlerinide yazarsan iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…