Popüler Konu LenaG ile MasterFit

24 Aralık Cuma
Sabah 10.00 Bir buçuk haş yumurta, zeytin, peynir, dört yaprak marul, salatalık, iki çeri , sivri biber, iki kuru kayısı, iki ceviz , çay
12.00 Sade Türk kahvesi

15.00 Yulaflı bar şekersiz
17.00 Bir tabak patlıcan yemeği , yoğurt
20.00 Bir muz
İki litreden biraz fazla su
Detoks suyu dört bardak
Bitki çayları
Spor 9485 adım
pastelfit pastelfit Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım 😍

Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 h yumurta
1 d beyaz peynir
6 zeytin 6 badem
1 büyük salatalık
1 d tam buğday

11.00
1 dilim pasta

15.30
1 b kefir
1 portakal

Akşam 17.00
2 kaşık kapuska
6 kaşık brokoli (havuç kabak mantarlı)
1 d tambuğday

20.30
2 galeta
1 dilim beyaz peynir

Su 2,5+ şu an

Spor
30 dk pilates 240 p
Adım 5.100 520p
Çok bilinçli bir menü :KK9::KK9:
Yediklerin değil de o pilatesinde gözüm kaldı :KK51::KK51:

saol tatlım. kafamı toplayayım biraz. bu olay, moral bozukluğu, regl öncesi, wc sıkıntısının halen sürmesi demoralize etti beni. bir de korku oluştu içimde, kafamı toplayamıyorum.
köpek 1 di 2 oldu. sorun yoktu Allah biliyor. 2 tane daha büyük geldi çete gibi oldular. geçen cumartesi 2 si köşeye sıkıştırdı beni çok korktum. onları düşünürken bu akşam üzeri eve yürürken tam evin orada ortalama 7 köpek vardı ya da 8 olabilir. şok oldum. insanlar zor geçti. herkes işten dönüyor. üzerlerine yürüdüler havlıyorlar. millet korktu. adamın biri oyaladı. evin orada da 3 tane daha vardı. bir çocuk sevdi. çocuk tam ayrılıyordu. seslendim biraz daha oyalar mısın diye. Allah razı olsun oyaladı da eve girdim. kalbim duracak gibi oldu. evden çıkmaya korkuyorum. izin aldım 😔
bu kadar köpek nereden geldi anlamadım. herkes şok.

dikkat etmeye çalışıcam yine. bugün 10.000 adım attım ama makarnalı, çikolatalı, simitli bir gün oldu. moralin de çok etkisi oldu. bu hafta bir bakayım da yine devam ederim. menü yazmaya çalışıcam. bırakmak istemiyorum canım. daha 80 bile olmadım.
canım ekstrem bir gün olmuş yine afiyet olsun :KK66:
ay bi de evin önünde :KK43: ormandaki aç köpekleri mi getirdiler acaba ya ? hayır götürüp ölüme terkederken sorun yoktu vicdanları yeni mi gelmiş...
kuzum tek çözüm mama vermek olabilir bi şekilde kendini onlara iyi tanıtman gerekebilir kuzum tabi bi amca filan al yanına apartman sakini ya da bi tanıdık :KK200:
gitme gitme burdan canım 😍

Ah pozitif hatunm
Cok kötüyim ya :KK43:
Bugn iyiki iş yerinden izin almşm :KK43:
Kızımı aşı cok huysuz etti perişanz

Bol şanslar herkse
Yeni hafta hayırlı olsun elifim ♥️
inşallah düzelir yarın kızın cnm
sağol canım

Ayy bıraktık, şu an itibariyle özgürüm😁
Sen bu saatte ders mi veriyorsun 😭

😂😂😂Güzel bir hafta olsun inşallah.
inşallah cnm :KK19:

canım yasadan haberim yok neyle ilgili? çok mu aç kaldılar ki :KK43: yalnız çıkma bir süre istersen canım,ama burdan gidersen daha içine kapanmaz mısın :KK43: yakın arkadaşın varsa bol sohbet et o zaman kuzum :KK200:

yeni hayvan yasasına göre, sokak hayvanlarının yerleri değiştirilemiyormuş. belediyeye başvuruda bulundum. sayıları fazla alınsınlar dedim. yasaya göre birşey yapamıyoruz diyorlar. ancak aşı ve kısırlaştırma için alıp yine aynı yere bırakıyorlarmış.
mama olayı değil canım. insanlara çok yaklaşıyorlar. havlıyorlar. ama herkes oyalayamaz ki. korkuyor millet. bugün 7-8 kişi vardı arabadan inince. 2 kişi hariç diğerleri yana kaçtı tedirgin oldular. insan olmadığını düşün eve giremeyecektim.
şimdi izinliyim de izin bitince işe gideceğim geleceğim. hallolması lazım bu durumun.

buralardayım yine de diyet psikolojisinde, stresinde olamayacağım.

canım ekstrem bir gün olmuş yine afiyet olsun :KK66:
ay bi de evin önünde :KK43: ormandaki aç köpekleri mi getirdiler acaba ya ? hayır götürüp ölüme terkederken sorun yoktu vicdanları yeni mi gelmiş...
kuzum tek çözüm mama vermek olabilir bi şekilde kendini onlara iyi tanıtman gerekebilir kuzum tabi bi amca filan al yanına apartman sakini ya da bi tanıdık :KK200:
gitme gitme burdan canım 😍
tatlım burası şehrin ortası. öyle ıssız, kenar bir yer değil. valla mama falan veremem. ne yerlerse yesinler. elbet veren vardır :110:
yok buradan ayrılmayacağım. buralardayım yine :KK19:

afiyet olsun canım 😍 mod düzelten vitaminli gıdalardan da yemişsin 😘

reklam arasındaaa :KK70: :KK70:

canım afiyet olsun 😘 yazmışsın zaten gezide olduğunu, neler ikram edilmiştir neler 🤗 maşallah subhanallah

canım bu kısa sürede bu halsizlik :/ test yaptır istersen şimdiden takviyelerini al cnm

diğer sporları da mı cmts-çrş yazalım cnm 😘

iyi geceler kaptan :KK66:

evet cnm cumartesi-çarşamba 5 gün de en az 8 bin adım atmak hedefimiz :KK66: resmini de atıyoruz

amin canım :KK200:

canım yasadan haberim yok neyle ilgili? çok mu aç kaldılar ki :KK43: yalnız çıkma bir süre istersen canım,ama burdan gidersen daha içine kapanmaz mısın :KK43: yakın arkadaşın varsa bol sohbet et o zaman kuzum :KK200:

e olsuuuun 😍
Sen nasıl tatlısın

tatlım burası şehrin ortası. öyle ıssız, kenar bir yer değil. valla mama falan veremem. ne yerlerse yesinler. elbet veren vardır :110:
Küçükken bir köpek çetesi üstüme saldırıp ısırmışlardı bacaklarımdan korkutmak gibi olmasın. O yüzden düşmanlık değil de büyük korkum var benim de

Küçükken bir köpek çetesi üstüme saldırıp ısırmışlardı bacaklarımdan korkutmak gibi olmasın. O yüzden düşmanlık değil de büyük korkum var benim de
sürekli okuyorum canım. havlamayacağını, üzerime gelmeyeceğini bilsem yanından geçerim. sorun değil.

Mesajın umut verici canım. :super:
Pazartesi spor avantajını alırız inşallah. İyi savaşçilarimi kaybetmek istemem. :cool:
😍
inşallah cnmm

Ilk menumu yazayim ben de 😊
13:00 1 lahmacun, salata, ayran
16:00 2 mandalina
19:30 3 kasik kuru fasulye, 1 kasik makarna
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
canım afiyet olsun :KK66:

24 Aralık Cuma
Sabah 10.00 Bir buçuk haş yumurta, zeytin, peynir, dört yaprak marul, salatalık, iki çeri , sivri biber, iki kuru kayısı, iki ceviz , çay
12.00 Sade Türk kahvesi

15.00 Yulaflı bar şekersiz
17.00 Bir tabak patlıcan yemeği , yoğurt
20.00 Bir muz
İki litreden biraz fazla su
Detoks suyu dört bardak
Bitki çayları
Spor 9485 adım
pastelfit pastelfit Zipzip- Zipzip-
afiyet olsun kaptancım ilk menün 😘

Yarın harika bir kahvaltıyla güne merhaba deme ümidiyle bütün kırmızı savaşçılarimi öpüyorum. :KK15:
İyi geceler.
:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
iyi geceler 😘

İyi geceler herkes iyi mi ☺️
iyiyiz canım yeni takımlar da kuruldu 😘 sen?

Çok üşüyorum yaaa polar ceket ile oturuyorum. Kanım çekildi resmen, gece üşümekten uyuyamam ben😭 Elhan Elhan
ısıtıcı yok mu canım?

tamam kuzum duanı oku bol bol 😘 inşallah kötü bir olay olmadan halledilir bebeğim :KK200:

afiyet olsun canım 😍 mod düzelten vitaminli gıdalardan da yemişsin 😘

reklam arasındaaa :KK70: :KK70:

canım afiyet olsun 😘 yazmışsın zaten gezide olduğunu, neler ikram edilmiştir neler 🤗 maşallah subhanallah

canım bu kısa sürede bu halsizlik :/ test yaptır istersen şimdiden takviyelerini al cnm

diğer sporları da mı cmts-çrş yazalım cnm 😘

iyi geceler kaptan :KK66:

evet cnm cumartesi-çarşamba 5 gün de en az 8 bin adım atmak hedefimiz :KK66: resmini de atıyoruz

amin canım :KK200:

e olsuuuun 😍
Canım hergun spor yapıp yazabilirsiniz ama spor yarışını da MasterFit ile paralel yürüttüğüm için perşembe cuma spor listesi tutmuyorum. 5 günlük spor listesi yapıyorum sadece. 😇

Sen nasıl tatlısın
nasıl nasııl? :KK60:

korkutmak gibi oldu bence 😂 ama çok geçmiş olsun yaa 🙁

Canım hergun spor yapıp yazabilirsiniz ama spor yarışını da MasterFit ile paralel yürüttüğüm için perşembe cuma spor listesi tutmuyorum. 5 günlük spor listesi yapıyorum sadece. 😇
tamamdır :KK66:

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım. ♥️♥️♥️
Ben cordelia 95 kilodan 60 kg ma düştüm. Bu takımda. Şimdi aldim biraz. 62 oldum. Kilo koruma yapıyorum daha çok. Evliyim. Çocuğum yok.

İki haftalık deneme süresi var diyor cuma yarışa alıyor Zipzip- Zipzip- Ben diyeyim de hazırlıklı ol. 😂
Vayy çok iyi kilo vermişsin canım bende 13-14 kilo verdim ağostostan bu yana hedefe son 7

X