Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm
Kahvaltı 06.30
Sabah içimde kalan bir dilim tahin helvasından yedim 🤗
2 haşlanmış yumurta
1 parça peynir ve bir küçük avokado parçası
Yarım havuç çay

Ara 10.30
Benim tahinli pekmezli balkabağı tatlım yanında sade kahve

Öğle 12
Bir parça köfte bir dilin tam buğday ekmeği büyük kase salata

Ara 16.00
1 kase işkembe çorbası

Akşam 18.30
1 kepçe barbunya yemeği
3yk ıspanaklı erişte

Su 3lt
1 bardak yeşil çay
1 maden suyu
Zipzip- Zipzip- pastelfit pastelfit

iyi akşamlar kızlar. iki gündür modum pek iyi değil. psikolojik olarak iyi değilim. geçen hafta bir sıkıntı yaşamıştım buraya yazmadım. o günden sonra bir korku oluştu. hafta boyu çok stresliydim. belki bu haftaki tartıya da yansıdı.
bu hafta da 100 gram eksi çıkınca hepten canım sıkıldı. bugün de eve iyi gelmedim. ben bu hafta masterfite katılmayayım. Zipzip- Zipzip- listeden çıkartırsan sevinirim. takımı kötü etkilemek istemiyorum. kusura bakmayın geç yazdım ama.
Ya bugün baktım 83 tü kilon ne güzel gidiyor. Takımın yeni idolü oilacak bu kız dedim. Maşallah demedim mi acep. 🙊
İnşallah herşey düzelir çok üzüldüm. 💙♥️

iyi akşamlar kızlar. iki gündür modum pek iyi değil. psikolojik olarak iyi değilim. geçen hafta bir sıkıntı yaşamıştım buraya yazmadım. o günden sonra bir korku oluştu. hafta boyu çok stresliydim. belki bu haftaki tartıya da yansıdı.
bu hafta da 100 gram eksi çıkınca hepten canım sıkıldı. bugün de eve iyi gelmedim. ben bu hafta masterfite katılmayayım. Zipzip- Zipzip- listeden çıkartırsan sevinirim. takımı kötü etkilemek istemiyorum. kusura bakmayın geç yazdım ama.
Ben bunu yeni gördüm geçmişe bakamadım. Umarım sorun her neyse hemen düzelir canımın içi

Menüm
Kahvaltı 06.30
Sabah içimde kalan bir dilim tahin helvasından yedim 🤗
2 haşlanmış yumurta
1 parça peynir ve bir küçük avokado parçası
Yarım havuç çay

Ara 10.30
Benim tahinli pekmezli balkabağı tatlım yanında sade kahve

Öğle 12
Bir parça köfte bir dilin tam buğday ekmeği büyük kase salata

Ara 16.00
1 kase işkembe çorbası

Akşam 18.30
1 kepçe barbunya yemeği
3yk ıspanaklı erişte

Su 3lt
1 bardak yeşil çay
1 maden suyu
Zipzip- Zipzip- pastelfit pastelfit
Afiyet olsun canim ♥️

pastelfit pastelfit Elhan Elhan

İki abla cıktı kaptanlığa :rapci:
İkiside birbirinden fena :KK70:
Dinleyin ķızlar sözümü :sus:

Ablalar yer kabakla yogurdu :kk77:
Eller havada ,ayaklar sporda -adimda

Yarisalim bizbize kardesçe
Rakibin karincaysa hor görme
Cumaya kadar meydandan çekilme:halay::halay::halay:
ahahahaha 😂 ay alemsin 😂

Aaa çok iyi olur bitanem...:KK60:Adam aç bekliyor. Dur la didim. Takım seçmeleri var. :KK20:Kulupler kadını elhan-dülillah senin işin hiç bitmez ki orada diyor. :ıslık:
hahahahaha alhan-dulillah :KK70: cemaat-i elifün ay nerden buluyorsun bu mutasyonlu deyişleri abla :KK70:

X