Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Doğduğumuz değil doydugumuz yerdeyiz
vallaha öyle be gülümmm nereleri gördük hastanesi olmayan tek sağlık ocağı olan yerlerde çalıştık onları düşünürsek konya çoook büyük nimet bir çok şehre göre de çok gelişmiş her şey var diyorlar

Bende duygusalim ve alinganimdir abla. Bu yüzden hiç arkadaşim kalmadi. Dunya hassas kalpler için çok ağır
duygusallığın ve alınganlığın fazlası insanın kendine zarar veriyor canım.
Evet negatif enerji yayanlar her ortamda istenmiyor
negatif derken, sürekli olarak negatif olanlar. ama tabi karamsar bir insanın negatifliğiyle, sürekli tartışma çıkaran bir insanın negatifliği çok başka oluyor.
negatif insanlar neden çok istenmiyor biliyor musun? hayat, pek çok açıdan zor geçiyor. ahir zaman... sıkıntılar var. kiminin aile içi, ekonomik, iş, insanlar, hastalıklar vs. çok şükür halimize o ayrı.
insan bu ortamın ortasında rahatlamak, gülmek, gülümsemek istiyor. güzel, hoşluk verecek sözler, görüntüler, yazılar pozitiflik veriyor bir nebze.
tabi hayatın içinde olumsuzluklar da var. paylaşılacak, yazılacak, konuşulacak ama sürekli negatif olan insanlar modu düşürüyor. bu nedenle pozitifler daha makbul oluyor
aman sakın dün geceki mesajımın üstüne alınan olmasın buradaki herkesi seviyorum ben. genel yazdım ben onu

Eleştiri, uyari tabiki yapilir cnm
Eskiden kaptanken bende cok yaptim :) o zamanlar yarisma heyecani, takim ruhu vs. Cok farkliydi
Ama herseyin bi dozu vardir
Höt höt degilde insanlari kirmadan, eziklemeden üsluba dikkat etmek lazim
aynen katılıyorum. uyarı, tavsiye tabiki olacak ama ayarında. hem kötü üslupla yapılan uyarılar insanı kırıyor ve diyetten daha da kopartıyor. insanın zararına oluyor. buraya zaten istisnalar hariç, genelde duygusal yeme problemi olan insanlar geliyor. biz de bunlardan biriyiz

Bence sen kendinin farkinda degilsin cnm
Gayet esprili, uyumlu birisin
Negatif yönün... kendine fazla haksizlik ediyorsun
Aijoo ben de aynı görüşteyim. sen gayet uyumlu ve esprilisin. bazı sıkıntılar, ayağına dolanan ufaklıklar ve seni anlamayan bir eşin var. bazı şeyler ağır geliyor. çünkü kendine zaman ayıramıyorsun. o nedenle çok karamsarsın. böyle daha çok dibe batıyorsun.
halbuki bak zoru başardın. mis gibi zayıfladın gerisi de gelir Allahın izniyle kendine güzel ve karamsarlıktan çık

Beni nasıl biliyorsun Fulyacım
seni iyi bilirim
Özellikle bdv'de yazan cümle bile kuramayan çok kişi var,birde direk saldıran var.
had bilmek diye birşey var. içinde yetişilen aile, sosyo-kültürel çevre, tahsil, kişilik özellikleri, görgü görenek vs insanların tavrında çok etkili. bdv zaten kaynayan kazan. çok nadir bakıyorum. binde bir yani.
burası yetiyor valla

Ben en çok cezamı bdv ve siyasetten aldım,şu ana kadar 38 kere filan ban yedim.
Neden ben saygılı konuşurken karşımdaki kişi bana nasıl saygı duymaz acaba.

İçimden geçenleri yazdığın için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…