Popüler Konu LenaG ile MasterFit

senin saygılı konuştuğun yerde sana saygı göstermeyenlerin diyarına ayak bile basma bence kıdemlim ,bdv de zaten sorun yaşamış sinirli insanlar oluyor ki

senin saygılı konuştuğun yerde sana saygı göstermeyenlerin diyarına ayak bile basma bence kıdemlim ,bdv de zaten sorun yaşamış sinirli insanlar oluyor ki
Ayak basmam olayı değil ki,iste istemez gözün kayıp mesajı yazıyorsun,usturuplu yazarım her zaman.
Farkı yaklaşıyorsa zaten gereken cevabı alır benden.
Hatta işi ileri götürüp özelden saydıranda olmuştu,

Her lojmanda olan muhabbet abla Zengin muhit ve fakir muhit
cidden orada iyi zenginler vardı amaaa :))
şimdi konyada selçukludayız ya buralarda da genelde zenginler oturuyormuş , hatta eşim bir kere dedi ki ya görmüyor musun dışarıyı iyi giyimli kapalı kadınlar lüks arabalara binip gidip geliyor diye ben hiiiç farkın da değilim, bana neeee kiii didim :)))

benim de bir kaç kez oradakilere üzülüp yazmışlığım vardır 2009 dan beri üyeyim genel de aktifim de şükür hiç ban yemedim demek ki kendimi iyi tutmuşum bazılarına cevap vermemişim , önceden daha iyimser daha sabırlıydım cidden :)

Valla abla benim görüşüm tabiki ama genellikle öyle olan insanlar ya hayatın felegini hiç yememiş yada ailesi sayesinde zengin insanlar bu benim görüşüm

Ne güzel ban yememek,ben üye olduktan 4 sene sonra filandı herhalde ilk cezamı almıştım.
Sonra uslandım epey bir zaman sakşn sakin durdum.
Devamıda sonra geldi,,bu aralar pek bdv işlerine çok dalmıyorum.

Valla abla benim görüşüm tabiki ama genellikle öyle olan insanlar ya hayatın felegini hiç yememiş yada ailesi sayesinde zengin insanlar bu benim görüşüm
kız bizim lojmanda olup aileden zengin olanlarda vardı bazılarını hor gören tavırlarını saklamıyorlardı bile 3 sene önce indirimden 250 tl ye ruj aldım diyeni , giyindiği mağaza ile ufaktan hava atanı da oluyordu ama çok çıkmaz bizim ortam da çıksa da onu içten herkes cahil diye hor görür , belli bir seviyesi vardır yine bizimkilerin , diğerleri ile de çok içli dışlı olmazlar , zaten doğru da değil o yüzden bizimkileri pek seven olmaz :))
benim çizgim belli zengin fakir , kapıcı eşi, valinin eşi hiç fark etmez samimi hoş sohbetse aynıdır benim tavrım yok değilse de çekerim kendimi olur biter :)

Ne güzel ban yememek,ben üye olduktan 4 sene sonra filandı herhalde ilk cezamı almıştım.
Sonra uslandım epey bir zaman sakşn sakin durdum.
Devamıda sonra geldi,,bu aralar pek bdv işlerine çok dalmıyorum.
haksız yere ceza almak da insanın nefsine çok ağır gelir yaaa

Meslek nedir askermi eşiniz

Selam canim nasil geçti çocuklarla cig kofte partiniz
Harika geçti kaptanım mutlulukları görünmeye değerdi bir küçük ucundan köftenin tadına baktım bozuk falan olmasın diye test etmek için yarım çiğ köfte dürüm kaldı onu da hızlıca müdüre verip yemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…