Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sonunda buldum mesajını :KK71:
Mesajlarina baktım bu mesajı görmüştüm ama üzerime alinmadim. Allah Allah ben o kadar bal yemedim ki dedim...yok yok bu mesaj kendi kizlarina yazılmıştır dediydim. :KK70:
Kız canın sağ olsun bu dediklerini 60 kiloya düşeyim yapmam mi :rapci::rapci:
Hatta dalacam çatalla bir tepsi künefeye :ukala:
NE kalmış şurada yaparsın canım sen. Haftada 2 kilo veriyon 🤣 bereber düşelim tatlı ile aram yok ama bu defa bende özledim 🤣🤣

Kesinlikle.
Çok siyasete girmek istemiyorum gerçide bunun farklı düşünenler var üretimi akıllarına bile getirmiyorlar.
Hersey kısıtlanıyor ama uretilmesine izin verilmiyor ki kota geliyor
En cok tukettigimiz seker pancarina kota neden gelir ki bunu anlamak zor
Daha cok fazla seyde var da
Siyatese girersek cikamayiz :)

NE kalmış şurada yaparsın canım sen. Haftada 2 kilo veriyon 🤣 bereber düşelim tatlı ile aram yok ama bu defa bende özledim 🤣🤣
Yok bitanem haftada iki kilo vermek iyi değil. Bütün denge alt üst oluyor. Vücut hormon dengem bozulur. Zaten yeni toparladim. Tamam kiloluyum ama ben yavaş vermek istiyorum. Pastel' le inatlasinca iki günde böyle oldu. Önümüzdeki hafta hedefim en fazla bir kilo...:KK69:mezun olunca yiyelim gitsin kız ...hadi inşallah :dua::dua:

Kesinlikle.
Çok siyasete girmek istemiyorum gerçide bunun farklı düşünenler var üretimi akıllarına bile getirmiyorlar.
Sabır dua varken ne gerek var canım üretmeye Müslüman ülkeyiz biz illa ezik olmamız fakir olmamız şart iyi şartlarda yaşayamayız 🤷 muhalefet falan değilim aksine dindar biriyim 5 Vakit namazında .. kimse yorumumdan
din düşmanı yorumunu çıkarmasın lütfen ....

Yok bitanem haftada iki kilo vermek iyi değil. Bütün denge alt üst oluyor. Vücut hormon dengem bozulur. Zaten yeni toparladim. Tamam kiloluyum ama ben yavaş vermek istiyorum. Pastel' le inatlasinca iki günde böyle oldu. Önümüzdeki hafta hedefim en fazla bir kilo...:KK69:mezun olunca yiyelim gitsin kız ...hadi inşallah :dua::dua:
Hizlan ama benim mezuniyetime 5 kilo kaldı 🤣

Sabır dua varken ne gerek var canım üretmeye Müslüman ülkeyiz biz illa ezik olmamız fakir olmamız şart iyi şartlarda yaşayamayız 🤷 muhalefet falan değilim aksine dindar biriyim 5 Vakit namazında .. kimse yorumumdan
din düşmanı yorumunu çıkarmasın lütfen ....
Yazık oluyor güzel ülkemize nerden nereye geldik maalesef.
Bende deistim..
Amac o abla iste
Halbuki seker pancari uretim alani o kadar cok ki
Ayrica hayvan yemi yapiminda bile kullaniyor
Uretimi cozsek hersey duzelecek de duzelmiyor..
Kesinlikle sadece pancar değilki canısı başka şeylerde var bunun yanında.

X