Popüler Konu LenaG ile MasterFit

benm eşimde şimdiki kilomdan 2 kilo daha ver 60ta dur diyor
normalde zayıf sever nie öle dedi anlamadm

Gitsin artık kalmasın bizde.
1 kilomu aldı çok almış nasıl verecek şimdi.
Benim eşimde zayıftır kolayına kiloda alamıyor hiç.

O bile yeter zaten hareket ediyorsun hiç değilse .

Rica ederim bunu yapacağım bende greyfurt yok evde bugün alacağım bir tane.
Gün aşırı yapın diyor bunu.
Tansiyon ilacı kalp ilacı gibi ilaçlar kullanıyorsanız bu ilaçlar greyfurt la etkileşime girip istenmeyen hatta kötü sonuçlara sebep olabiliyor o yüzden bu kürü yaparken buna dikkat edin bence

Evet canım en önemlisi sağlık. Ben de onu dert ediyorum zaten. Diğerine yapacak bişey yok
O bile yeter zaten hareket ediyorsun hiç değilse .

Rica ederim bunu yapacağım bende greyfurt yok evde bugün alacağım bir tane.
Gün aşırı yapın diyor bunu.
Bende de greyfurt yok. Dün akşam ben de bi tane görmüştüm onu deniycektim. Kefiri salatalık ve maydonoz ile çekiyor. O da güzel.
Evet canımcım yaa. Biraz kendime gelip bişeyler hazırlıyım da akşam havamız değişsin
Hediyeleşmek güzeldir. Çok yorma kendini, akşam eksik kalan adımı tamamlarsın

benm eşimde şimdiki kilomdan 2 kilo daha ver 60ta dur diyor
normalde zayıf sever nie öle dedi anlamadm

60 ta dur bakayım, geri git biraz... gel gel gel heh oldu topla tamam dur park et gibi olmuyor ki
benim eşim de aynı ya aynı
tüm yaz rezil gibi giyindim inat ettim kıyafet de almadım. Şimdi bu yaz görsün bakalım

Ahhhhh ekmeği bende bıraksam çok daha hızlı kilo verecemde çok seviyorum ekmeği makarnayla bile yiyebilirim o kadar yani

Tansiyon ilacı kalp ilacı gibi ilaçlar kullanıyorsanız bu ilaçlar greyfurt la etkileşime girip istenmeyen hatta kötü sonuçlara sebep olabiliyor o yüzden bu kürü yaparken buna dikkat edin bence
Onu söyledi zaten mutlaka doktorunuza danışın diyor.
Bende ilaç sorunu olmadığı için deneyeceğim bunu.
Bugün alıp yapacağım bende bakalım tadı nasıl olacak.
Ahhhhh ekmeği bende bıraksam çok daha hızlı kilo verecemde çok seviyorum ekmeği makarnayla bile yiyebilirim o kadar yani
Bende öyleydim artık kestim sabaharı 1 yada yarım dilim çavdarlı ekmek yiyorum.

60 ta dur bakayım, geri git biraz... gel gel gel heh oldu topla tamam dur park et gibi olmuyor ki
benim eşim de aynı ya aynı
tüm yaz rezil gibi giyindim inat ettim kıyafet de almadım. Şimdi bu yaz görsün bakalım
bende inat ettim almadım
kıyafetlerim 36 beden
kilom 54 tü... yaza kadar olurmuyum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…