Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya herkeste bir rehavat. Cuma gunumuydu dün? Sabah baklava sonra meyve uzerine pilav karbon yuklemesi yapmissin. Adimlarinda eksik lutfen adimlari tamamlayalim. Bugun de ekstra adim atarsan sevinirim

Alsam yemegini az mi yiyorsun acaba canim. Belki de aksam yemeginden sonra yakiyirsundur yediklerini ondan sabah ac uyaniyorsundur
az yediğimi sanmıyorum tüm yaz neredeyse bu düzende beslendim ama hiç spor yapmıyordum şimdi spor eklenince enerjim kalmıyor galiba çok erken acıkıyorum

Sen niye uyandın git yat bekleme daha kaçırmaya çok var ben aşı olup geleyim sonra hallederiz
Canım inş hafif elli bi hemşireye denk gel hiç hiç acımasın

Zipzip- kaptanım bunlar seni kaçıracak. askrhpozitif Diyet Salata

Ben yapmayın kaptanımız kısa olsun dedi, ne varmış takımın isminde dedim, dinlemediler.
Aaaa valla ben gezme olsun diye yani ordan avm ye geçicem

Günaydın tatlı hanımlar
Günaydıın

Yesil mercimek koftesi, pilav,nohut, mercimek çorbası pilav ?
Ama ben onları yemezsem sütüm hiç olmaz ki yani pilav dediğin tek yemek kaşığı . Eğer bunları yemezsem kilo vermem sağlıklı olur mu ben 90 kiloya yakın bir insanim dün geceki yaptığım uzun zamandır aşamadigim gece beslenme bağımlılığının bir atagiydi ve beni boş anımda yakaladı

hoşgeldinn

Afiyet olsun abla

Bende hâla emziriyorum. 115ten geldim bu kilolara. Ayni gun bu kadar karbon alinmaz. Emziriyosun diye karbona yuklenirsen kg veremezsin. Aksine yesillik, su, yogurt, sut, kuru meyve, kuruyemiş lerle sutunun kalitesi artar

Bende hâla emziriyorum. 115ten geldim bu kilolara. Ayni gun bu kadar karbon alinmaz. Emziriyosun diye karbona yuklenirsen kg veremezsin. Aksine yesillik, su, yogurt, sut, kuru meyve, kuruyemiş lerle sutunun kalitesi artar
Tamamdir kaptanim daha dikkatli olurum

20 aralık menüsü

11.30
İki dilim ekmek peynir hindi fume domatesle sandviç
Nescafe

Ara yesilcay

15.00
Muzlu tahinli smotie

17.45
Yarim tabak bulgurlu pirasa
Yoğurt

21.00
Nescafe 2 kare bitter

Menüyü buraya attim diye gidip başka yerde atmisim rezalet

Zipzip- Kahve __Kokusu

Eklentiler

• Screenshot_20211220-234620.png
    160,5 KB · Görüntüleme: 21
Afiyet olsun kaptanım
Hava da çok soğuk olduğu için zarar görmemiştir daha önce 1 hafta gitti elektrik o zaman herşeyi tüketmek zorunda kalmıştık
Çok kötü bi durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…