Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 aralık menüsü

11.30
İki dilim ekmek peynir hindi fume domatesle sandviç
Nescafe

Ara yesilcay

15.00
Muzlu tahinli smotie

17.45
Yarim tabak bulgurlu pirasa
Yoğurt

21.00
Nescafe 2 kare bitter

Menüyü buraya attim diye gidip başka yerde atmisim rezalet

@Zipzip- @Kahve __Kokusu
afiyet olsun. hindi fümeyi son zamanlarda menülerde çok sık görüyorum. tadı nasıl salam gibi mi?

@Mefkurem askrhpozitif askrhpozitif 7 den sonra yemiyoruz değil mi kızlar? Bugün 4. Gün. Yılbaşına kadar devam, o gün istisna yapabiliriz. Sonra yine devam ederiz. Kurtulacağız bu bağımlılıktan.♥️ Ben daha once 21 gün yaptım. Meyveli soda içiyordum çok acikirsam bu sefer onu da bıraktım. Ama dün çok acıktım. İçtim bir tane. 🙈
Vallahi dün yemedim aç aç uyudum😆şimdi kurt gibi açıp kahvaltıyı hazırlayayim yicem heneb

Aldığım alıntıları yanlışlıkla bozdum😖burdan yazayım.
Tempus Tempus hoşgeldin canım.
Aijoo Aijoo benim diyetisyen bazı hafta hindi füme yazıyo. Ben gitmişim hindi salam almışım😂kahvaltı fotosunu atmıştım. Cevap geldi “salam mı o” sakın çok zararlı dedi. Tabi onu yemeyi seçersem zeytini çıkarmak zorunda kalıyorum😖
Elhan Elhan ım senin sayende ben huzurla evde sporumu yapacağım, iyi nöbetler 🥰

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ:87,350
HEDEF KİLONUZ: 1. Hedef 77 2. Hedef 69 3. Hedef 63
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: rahatlık :) + kısa dönem hamilelik ilaçlar vs.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha önce ciddi kilolar verdim neden tekrar vermeyeyim :)

Selam herkese, yıllardır forum kullanıyorum diyebilirim. Ve Kadınlar kulübü sayesinde 50 kg a yakın KİLO verdim. Son dönemde hamile kaldım KİLO aldım ve gebeliğimin sonlanması ile birlikte daha da fazla KİLO aldım.

Hayatımda bazı dönemlerde KİLO verme isteği öyle bir geliyor ki tıpkı ilham gibi :) o an kafama koyduysam kimse önümde duramıyor. İnişleriyle çıkışlarıyla adeta savaşıyorum..
Bugün de o günlerden biri, hissediyorum..
Takımınıza kabul ederseniz sevinirim sevgiler 🤗
hoş geldin gülüm :KK19:
başın sağ olsun, şimdi nasılsın beden olarak tam toparlandın mı
hislerine her zaman güven , bu gün o gün:KK24:

afiyet olsun. hindi fümeyi son zamanlarda menülerde çok sık görüyorum. tadı nasıl salam gibi mi?
salamdan daha hafif baharat ve tuz açısından , salamı çok sevmem zaten zararlı yapılışından dolayı da pek güvenmediğim için eve bile almayız ama hindi füme daha güvenilir geliyor bana, ben seviyorum iyi oluyor arada

🌸Hadi hanımlar kimler benle spora geliyor💪Hadiii, inanın bana, spor daha enerjik yapıyor. Bu arada En az 5 dk ısınma ile başlayıp, en az 5 dk esneme ile bitirirseniz egzersizleri kas ağrısı olmuyor. Yeni başlayanlarda biraz olabilir. Ben yürüyüşten sonra bile esmene yapıyorum🌸
gelemyinccoooook isterdim ama su an okula gidiyorum insa eve donunce ⚡🌟🌟🌟 😘😘

X