Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar
Kaptanımız değiştirdi.
Diyorum yanlışmı geldim acaba
Hepinize günaydın canlarım hayırlı sabahlar çok güzel bir gün olsun inşallah
Günaydınlar
Gü aydınlar doğru gelmişiz bende öyle dedim kendime
Daha iyiyim canim atesim düştü ama telefona bakamiyorum
Ilerleyen saatlerde gelecegim
Nasıl oldun şimdi daha iyisindir umarım .

Navi guncellemiş uydu ayarlarıyla oynama dal içeri gir

Venus dedigin nasil bisey cnm

Resmini attigini biliyorum
Onunla beraber karbonada dikkat edersen cok güzel incelme olur

Bu arada hosgeldin
Hosbulduk canim venus ta su: venus freeze.
Insallah ya. Gitsin artik su kilolar.

Eklentiler

• 4BCFF127-2AB9-4839-8785-D17A48BE8C7C.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 887C6305-4709-4813-8E22-788293CB4561.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 28
son günlerde sabahları çoook aç uyanıyorum. önceden kahvaltıyı 12 gibi yapardım şimdi 10 u bile bekleyemiyorum. niye böyle oldu ki acaba
Alsam yemegini az mi yiyorsun acaba canim. Belki de aksam yemeginden sonra yakiyirsundur yediklerini ondan sabah ac uyaniyorsundur

Gunaydin. Ben de ayni senin gibiyim canim. Gece yatmadan en az 4 saat once kesmem lazim degilse cok yaniyor midem. Reflu var bende.
Ama ne demisler dun dunde kaldi. Artik dysunup uzme kendini. Haydi bugun yeni bir gun basliyor. Yeniden basla

Aynen canım günaydın

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ:87,350
HEDEF KİLONUZ: 1. Hedef 77 2. Hedef 69 3. Hedef 63
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: rahatlık :) + kısa dönem hamilelik ilaçlar vs.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha önce ciddi kilolar verdim neden tekrar vermeyeyim :)

Selam herkese, yıllardır forum kullanıyorum diyebilirim. Ve Kadınlar kulübü sayesinde 50 kg a yakın KİLO verdim. Son dönemde hamile kaldım KİLO aldım ve gebeliğimin sonlanması ile birlikte daha da fazla KİLO aldım.
Hayatımda bazı dönemlerde KİLO verme isteği öyle bir geliyor ki tıpkı ilham gibi :) o an kafama koyduysam kimse önümde duramıyor. İnişleriyle çıkışlarıyla adeta savaşıyorum..
Bugün de o günlerden biri, hissediyorum..
Takımınıza kabul ederseniz sevinirim sevgiler

Naptin sen dolunay? Takimdasin bizide mi hiç düşünmedin. Neden aksam aciktin çünkü gunduz o kadar cok karbon almissinki. Ben aç gezerken siz bu kadar dolu menuyle gece o saatte o kadar şey yemek. Bugun ekstra adım bekliyorum

Gündüzkü o kadar çok karbon nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…