Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6 ay oldumu bilmiyorum bırakalı çok emin değilim bakmam lazım o ilaçlara da geri dönmek istemiyorum.tabiki içtiğim için hiç pişman değilim ama kendi kendime de doğru yolu bulmam lazım
Canım işaretlere dikkat et. Bazen ilaçlar gerekebiliyor. İnşallah ilaçsız asarsın. Bu gece gözlerini kapayınca Elifi nasıl kaçiracagiz onu düşün. Ankara da. Ben İstanbul'dan arabayla alırım sizi. Ankara'ya geçeriz.

Beni almaya gelirken kışlık lastik tak yolda kalırsın

abla bazı sebepler vardı şukur gecti gitti buraya pozitifligimi yansitmayi seviyorum eger kilo vermek benim icin anlamsız hale gelecek kadar birseyler yasadiysam burda kimseye bir faydam olmaz o sebeple aliştık abla hersey yolunda cok sukur cok fazla aktivitelere katiliyoruz projelre gidiyoruz guzel geciyor sukur
Allah zihin açikligi versin canim
sagol canimm
kuzummm adin degismisss tu... demi
uyyy daha yeni duydum not alayım
Takım benim takım degil
Biseyler yolunda gitmiyordu ve gittim yoksa elimden telefon düsmüyordu surekli burasi
Canım benim allah her isini kolaylastirsin
Nederlands (Flemenkce)
Eva time. Haydiiiiii nerdesiniz? Tutku44
geliyorummmm bebegımmmm
Görmek istediğimiz hareketler

3 sepet çamaşır beni bekliyor katlanacak
müziksiz asla olmaz
Yaaaa bunu biliyorum cunku ben de Malatyaliyim
hemserim ben yeni duydum walla
Yessss. iki aslan burcu.. sayfaya el koyduk. Neydi kız heh kötü kelime ama darbe yapıyoruz. @Zipzip-

bal köpüğüm pamuk yureklim
Canım buraya 5 dk önce gelen de başımızın tacı. Hepimiz aynıyız.
yeeesssss hepimi biriz hepimiz ayni yolun yolcusuyuz canlaaarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…