Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel ve doyurucu canım hiç aciktirmiyor

Alissan gerçekten çok güzel bir beslenme şekli ..evde olduğun zamanlar hafta sonları yap ..canım 😘

İnşaallah çabuk verirsin canım bir günde 4 kase sütlaç icmezsen 🤣
Bir tencere sutlac yapip kendim yedim. Kotu oldu o 😝😝

Ama zamları indirmezler ki :KK43: hep öyle oluyor dolar yüzde 10 artsa %30 zam yaparlar sonra da indirmiyolar malesef keşke inse canım market fiyatları da 💛

Tamam incelme olacak mı bize de yazarsın cnm ölçüleri de atmıştın sanırım 🙂

Oh iyi canım 😘
Evet canim aldim olculeri hem bu eliptige hem de venus diye bir makina var ona gidecegim duzenli. Bir ay sinra tekrar bakarim olculerime. Umarim ise yarar. 🙏

💕pazartesi menusu💕

➡️8.20 2 dlimden domatesli peynirli tost 3 zeytin 2 yesil zeytin 1 siyah cy

➡️11.00 yarim yumusak hurma meyvesi
➡️12.00 kusburnu kiraz sapi cayi 1 bardak
➡️ 15.00 yarım yumusak hurma
➡️16.30 1 ucgen dilim tepsi kebabi koz sogan biber 4 yk patates ezme 1 yk pirinc pilavi 1 bardak ayran 2 dlm tursu

su 1lt 😬 gun boyu cok az ictim sporla beraber buda

10011adim 100 p(1000puan mi bilemedim )
30 dk leslie bossted *8=240
Zipzip- Zipzip-

IMG_20211220_233552.jpg

Oyy hayali ahbaplarıyla hem konuşur hem yürür müymüş 😘

Valla yarışmada değilim ama buradan motive oluyorum.gecen hafta mahvettim zaten vicdanim hiç rahat değil Nescafe yok tutar inşallah 🙄
Cnm çiya tohumu ve biraz süt de koyaydın 🤗

Bende aslan burcuyum:KK11::süslü:
Gel sende darbe yapıyoruz. 😂😂😂
Ben de geleyim o zaman 😂 ama sabaha karşı yapmalı 😂😂

canım yatağa abdest alıp gir. ayetel kürsi, felak ve nas surelerini mutlaka en az 7 şer kere oku. abdest almadan yatma.
Ben okuyorum bişiyler gece 😇

Tamam da sen zaten erkek değil miydin😂😂
:KK70:

Canım işaretlere dikkat et. Bazen ilaçlar gerekebiliyor. İnşallah ilaçsız asarsın. Bu gece gözlerini kapayınca Elifi nasıl kaçiracagiz onu düşün. Ankara da. Ben İstanbul'dan arabayla alırım sizi. Ankara'ya geçeriz. 😂😂😂😂
Yolda da story atın onu etiketleyip ahaha 😂 beni de metrodan alırsınız

neresi orası acaba ? benimde kafam karıştı, birçok üllke 3.doz için 6ayı bekleyin diyor ama bizimkiler 3ay yeterli diyor
Almanya cnm
Burda isteyen 6 ay öncede olabiliyormuş ama yan etkisi olup bi sikinti çıkarsa sigorta ödemiyormuş

X