Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Emegine sağlık kaptanim kg veren herkesi tebrik ediyorum

Kirmizi takimdan bluegreeneyes bluegreeneyes i gonderiyorum

Mavi takimdan pastelfit pastelfit ü aliyorum
Transfer olmuşum 😂😂😂
Kırmızı takım 🌹🌹🌹🌹🌹

Haftasonu avantajini aldik. Rehavete kapilmak yok, son 4 gün menü ve adimlara dikkat edelim. Suyu bol içelim.
Yılbaşına 2 haftadan az kaldi. Azmederseniz en az 2 kg ile eksi ile 2022ye başlarsiniz, harika olmaz miiii 😍😍😍

Elhan Elhan
@Sonsuz umut
@dolunaydagel
Diyet Salata Diyet Salata
pastelfit pastelfit ♥️♥️♥️♥️♥️

Adımlarınız için teşekkür ederiz 😍♥️💕
----_--------_--------_-----------
aypare ackerman aypare ackerman
@askrhpozitif ❤️❤️❤️❤️❤️♦️♦️♦️♦️
Herkese başarılar kaptanım😍
çok oluyor böyle şeyler maalesef , o zamanlar özel hastane de yoktu ki
gerçekten yaa iyi ki özele götürmüşsünüz , haftaya alçısı çıkına kadar zaten tam kaynar kemikler bundan sonrasına allah kazadan beladan korusun inşallah
Amin inşallah canım
Canım tebrik ederim. Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu seni de tebrik ederim. ♥️💙
bluegreeneyes bluegreeneyes pastelfit pastelfit yeni takimlarinizda başarılar dilerim. 💙♥️
Zipzip- Zipzip- eline sağlık canım. 😘
Teşekkür ederim canım

Bitti geldim bile dündende bitirdiğim işler vardı bugün çabuk bitti.

Biiti geldim neyse yemek var daha yapılacak.

Hocam çok sağol oda röntgende belli olmuştu dr bt istedi daha detaylı olsun diye,zaten nodül olabilir demişti.
Umarım çok sağol zaten rapordada 3mm gözüküyor 6 ve üstüne takip ediliyormuş.
Eşimde asabi kadın derr bana :)))

Umarım öyle olur,açıklamalarda takipe gerek yok diye yazılmış,yarın saat 3'de randevum hastaner çıkışı bir yere gitmezsem gelirim zaten.

Çok teşekkürler sağolun .
Tamam yarın bekliyoruz 😘

Arkadaşlar akşamdan beri elektrik yok su yok 66.5 kilom -400 benden ses çıkmayabilir elektrik gelmezse Cun ku bi süre sonra internette gidiyor
Oy cnm ya inşallah gelir ve tebrikler :KK9:

Aijoo Aijoo ve Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu kaptanlarim eksileriniz icin tebrik ederim 😍😍😍

Kazana Aijoo Aijoo Kırmızı takim:KK73:

Aijoo Aijoo kaptanim simdi mavi takimdan bir kişiyi secip takimina almayi ,kirmizi takimdan bir kişiyi de Mavi takima göndermeni bekliyoruz 🤗🤗🤗

MasterFit Yarışması 14.Etap
Kırmızı TakimCumaPazartesiFarkYüzde
1 Aijoo Aijoo Kırmızı Kaptan67.166.40.71.04
2 Elhan Elhan Kırmızı70.869.71.11.55
3 Diyet Salata Diyet Salata Kırmızı64.062.81.21.88
4@dolunaydagelKırmızı89.088.70.30.34
6@Sonsuz umutKırmızı64.7564.350.40.62
7 bluegreeneyes bluegreeneyes Kırmızı73.973.50.40.65
Mavi Takım
1 Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Mavi Kaptan56.1555.650.50.89
2 60kiloyum 60kiloyum Mavi83.983.900
3 pastelfit pastelfit Mavi69.769.30.40.57
4 menekse_kokusu menekse_kokusu Mavi57.757.50.20.35
5 Beth18 Beth18 Mavi58.258.5+0.3-0.52
6 masal3487 masal3487 Mavi69.169.2+0.1-0.14
7 DeryaOnDiet DeryaOnDiet Mavi75.1575.8+0.65-0.86
Eline sağlıık kaptanım 😍😘
Aijoo Aijoo çok tebrikler kaptan 😘
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu canım sana da çok tebrikler bayağı fark var ve 55 gelmişş 😍

Selam kizlar +100 gr dayim,Testim negatif cikti cok sukur 🤲☺️
Çok sevindim canım😍

yarin sabah bir tartilayım ama buraya yazmayayim 😬😬😬😬🤭

ilk zamanlar tartişma normal huyları ogreniyorlar insa duzene otururlar 🌿 evet abla yarın tatilayim bi tarti ne diyecek bakayim 😬😬😬😬😬😬😬😥😥😥😥

ben kimya ogretmeniyim simdi calismiyorum insa dilimi iyice gelistirdikten sonra istiyorum .. su an dil okuluna gidiyorum ☘️
Hangi dil 😻

Eline sağlık canım kırmızı takımda herkez güzel kilolar vermiş herkizi teprik ediyorum başta kaptan Aijoo Aijoo Olmak üzere 😘😘
Teşekkürler 😍

Merhaba kızlar ben bugün sabitim 99.6 Kğ

Zipzip- Zipzip-
Olsun cnm 100lerden inince vücut durmuş olabilir birkaç gün

Tamam yarın bekliyoruz 😘

Oy cnm ya inşallah gelir ve tebrikler :KK9:

Eline sağlıık kaptanım 😍😘
Aijoo Aijoo çok tebrikler kaptan 😘
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu canım sana da çok tebrikler bayağı fark var ve 55 gelmişş 😍

Çok sevindim canım😍

Hangi dil 😻

Teşekkürler 😍

Olsun cnm 100lerden inince vücut durmuş olabilir birkaç gün
Tamamdır hastane çıkışı bir yere gitmezsem direk eve gele em zaten.

bluegreeneyes bluegreeneyes
DeryaOnDiet DeryaOnDiet

60kiloyum 60kiloyum
menekse_kokusu menekse_kokusu
Beth18 Beth18
masal3487 masal3487
K KarlarKralicesi
Zipzip- Zipzip-

Mavi takım💙💙💙 güzel bayanları ..yedik içtik cuma' dedik güldük ama artık bitti..😈

hepimizin artık yarışmada olduğumuzun farkına varması gerekiyor ...
Niçin buradayız niçin zayıflamaya çalışıyoruz ? Hedeflerimiz için digmi?
Peki buna nasıl ulaşabiliriz ?
hareket ederek Spor demiyorum bakın bende hoşlanmıyorum spor yapmaktan ama kendime göre uyarılıyorum hiç birşey yapmasam evi temizliyorum 10 bin adım dans ediyorum 8 bin adım her şekilde oluyor ... yuruyemedimi kabul etmiyorum....
çünkü oturarak başarılı olan tek şey var oda tavuk 😅 bizim hareket etmemiz lazım.. lütfen yürüyelim hedefimize ulaşmak için...:dua:

2.yapmamız gereken de kalori kısıtlaması arkadaşlar pasta börek çikolata yiyerek zayıflayamayif yemeyin demiyorum ama tum gun böyle atılan menüler var ...🤷 Günde kendinize bir tatlı kotası koyun
oda gündüz erken saatlerde olsun, akşama kadar vücud onu eritir zaten .. yeşillik ağırlıklı beslenin bol su için yürüyün bunları yaptıktan sonra başarı kaçınılmaz ...💪

Buraya motive resimlerimi koymak istiyorum öncesi sonrası 8 ayda değişimin ben başardım hedefime çok a kaldı, sizlerde başarabilirsiniz 🤗 sizlere güveniyorum güzel bir hafta geçirelim zayıflayarak....

Eklentiler

• Screenshot_20211220-165301~3.jpeg
    Screenshot_20211220-165301~3.jpeg
    67,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20211220-163317~3.jpeg
    Screenshot_20211220-163317~3.jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20211220_140105~2.jpg
    IMG_20211220_140105~2.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 50
60kiloyum 60kiloyum
L limonlu tarçınlı kek
M masal 3487
K KarlarKralicesi
Z zipzip
@DeryaOndiyet

Mavi takım💙💙💙 güzel bayanları ..yedik içtik cuma' dedik güldük ama artık bitti..😈

hareket ederek Spor demiyorum bakın bende hoşlanmıyorum spor yapmaktan ama kendime göre uyarılıyorum hiç birşey yapmasam evi temizliyorum 10 bin adım dans ediyorum 8 bin adım her şekilde oluyor ... yuruyemedimi kabul etmiyorum....
çünkü oturarak başarılı olan tek şey var oda tavuk 😅 bizim hareket etmemiz lazım.. lütfen yürüyelim hedefimize ulaşmak için...:dua:

2.yapmamız gereken de kalori kısıtlaması arkadaşlar pasta börek çikolata yiyerek zayıflayamayif yemeyin demiyorum ama tum gun böyle atılan menüler var ...🤷 Günde kendinize bir tatlı kotası koyun
oda gündüz erken saatlerde olsun, akşama kadar vücud onu eritir zaten .. yeşillik ağırlıklı beslenin bol su için yürüyün bunları yaptıktan sonra başarı kaçınılmaz ...💪

Buraya motive resimlerimi koymak istiyorum öncesi sonrası 8 ayda değişimin ben başardım hedefime çok a kaldı, sizlerde başarabilirsiniz 🤗 sizlere güveniyorum güzel bir hafta geçirelim zayıflayarak....
Bu kadar komik olupta bu kadar doğru olan bir söz duymamıştım😂 Oturarak başarılı olan tek canlı tavuk 😂😂😂😂

60kiloyum 60kiloyum
L limonlu tarçınlı kek
M masal 3487
K KarlarKralicesi
Z zipzip
@DeryaOndiyet

canım kaç kilodan düşmüştün?

DeryaOnDiet DeryaOnDiet

60kiloyum 60kiloyum
Beth18 Beth18
masal3487 masal3487
K KarlarKralicesi
Zipzip- Zipzip-

Son haline bayıldım...kalkıp da yürüyeyim :rolleyes:

X