Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şaşırdım canım İnan Cumartesi sabah erkenden diyet kahvaltı yaptım çarşıya çıktım epey yürüdüm bakındım bişeyler aldım öğlen ince hamurlu bi pide yedim sonra çayla sebastian cheesecake yedim yarım dilim ama.. arkadaşla çıktık yabancısı buranında güzel bi gün geçirdik..
Dünde sabah çeyrek simit,bi dilim ekmekle kahvaltı yaptım.
Akşam da balık salata yedim..
Bana göre 2 günde çoktu şu an Emin’im ödemler ve şişlik var ama çok kiloya etkisi olmamış anlamadım..
Bakalım Cuma nasıl geleceğim..
Sebastian mı yedinn :21:

cuma 83.9
bugün 83.9

sabitim yani @Kahve __Kokusu Zipzip- Zipzip-
Canım olsun wc işi çözüldü ya gerisi gelir 😍😘

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir canım geldim hadtaneden filmde kırık çıkık görünmedi. Parmaktaki dokular zedelenmiş. Baş parmak için bir aparat verdi onu bir buçuk ay kullanıp dinlendirecekmişim sonra sonuca bakacak. :KK68:saglikli günlerimiz olsun kilo vermeye devam. :rolleyes:
Oh sevindim cnm geçmiş olsun 😘

Hayat eve sigar uygulamasi yuklu mu telefonunda asi bilgilerinden bakabilirsin 🥰
Var canım baktım en erken aşı randevusu yarın alabiliyormusum
Internete bakarsan ben olmeyi unutmusum kiz :KK70:
Delisin ya🤣🤣seviyorum seni 🤗
Bir sürü problem cikti canim dalak mide ciger gibi randevularimiz var
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin 😔
Ya daha doktora gitmedin mi
Yok kız daha gitmedim bı kan verdim sadece 🤭
Abla kardesimin kayinvalidesi amelyat olcak göğsünü alicaklar tamda yılbasinda 29 30 galiba o zaten onlarla uğraşıyor
Rabbin şifa versin inşallah 😔

Var canım baktım en erken aşı randevusu yarın alabiliyormusum

Delisin ya🤣🤣seviyorum seni 🤗

Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin 😔

Yok kız daha gitmedim bı kan verdim sadece 🤭

Rabbin şifa versin inşallah 😔
Sagol canim🥰

Asıl rakibim senmişsin haberim yokmuş:confused:
Sana da maşallah canım benim:KK200::KK200:
İnşallah avantajı da alırız.
Hehe 🤭 abla ilk haftam gibi düşün sonra dengeye gelir illa ki 🤗
😍😘

ooo maşallah kırmızı takımda çok güzel eksiler var.:nazar: hiç kıskanmadım kiii :işsiz:
Hehe 😀 maşallah maşallah

Saüol hocam benşmde yarın hastanede randevum var,BT çekilmişti ciğerde nodülden şüphelenmişti çıkmış zaten nodül var .
Bakalım dr ne diyecek.
O manyaklık bendede var nedense ruhum asi benim,burcum terazi ne kadar tezat demi :olamaz:
Abla inşallah kötü bişey çıkmaz :dua: ne zaman kontrol

Selam kizlar. 1 ay kadar once spor salonubdan 12 kere cardio aleti kullanimi almistim. 2 kere gittim. Sonra kizim usuttu. Sonra ailecek kirona olduk derken gidemedim. Bugun yeniden basliyorum hem bitirmis olurum aldigim dersleri. Bugun aksam gidecegim ve haftada en az 2-3 gidip aldigim saatleri bitirmek istiyorum cunku son kullanim zamani geliyor. Derslerin kullanim suresi gecmeden bitireyym. Hem gidecegim yer de 2,5 km filan var. git gel yuruyus de olur. Iyi olacak insallah. 💪💪

Aleykum selam canim 🥰
Kac kilosun şimdi ne zamandir veremiyorsun
1 sene olmuştur veremiyeli ben psikiyatrist ilaçlarından sonra zor vermeye başladım. İki kilo verip üç kilo alıyorum.tabiki daha çokta aynı kiloda kalıyorum.doktora sorduğum da normal demişti ilaçları bıraktım 1 sene olmadı.zamanla gidermiş kilolar 🥴

1 sene olmuştur veremiyeli ben psikiyatrist ilaçlarından sonra zor vermeye başladım. İki kilo verip üç kilo alıyorum.tabiki daha çokta aynı kiloda kalıyorum.doktora sorduğum da normal demişti ilaçları bıraktım 1 sene olmadı.zamanla gidermiş kilolar 🥴
Verirsin canim cok fazla kilon yok zaten 🤗🤗

aminn hakkınıza en iyisi en hayırlısı neresi ise orası olsun inşallah, kızın için de iyi olur inşallah bazen değişim iyi olabilir
yavv ben bu tayin dönemleri stresini 20 senedir atamadım çıktı mı çıkacak mı kararnamede bizvar mıyız neresi olacak derdi davası bile saç ağartan türden :)
Allah razı olsun abla.💋

X