Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar canısı
Rica ederim hocam ne demek
Özele gidincede elini verince kolunuda alıyorlar maalesef,hastanesine görede fiatlar değişiyor tabi.
Randevu kısmı facia zaten hiç sorma.
yok araştırmadım
Araştıe hemen bilgin olsun diye dediydim sanada
Dün siteden cikinca ateşim çıktı aşının yan etkisi oldu simdide basim agriyor gecmisi sonra okuyacagim
Geçmiş olsun aşı yan etki yapıyor maalesef.

Cuma 89
Pazartesi 88.7
Tebrikler canım
Gidim de tartilim pastel gözünü dikmiş bekliyordur şimdi
Yok yeni geldim
Doktor randevum var 9.30' da. Erken tartilmak zorundaydım. Dersim 12.00' de.
Eki Görüntüle 2972737
Cuma 70.8
Pazartesi 69.7
Fark 1.1

Heyecanla pasteli beklemeye geçiyorum.
@Aijoo Zipzip-
Bu ne gııı kesin liposakşın yaptırdın inanmam
Cuma 64,75
Bugün 64,35
Tebrikler canım
Günaydın canım
Hayatım onu ben de geçen ay tecrübe ettim ve hayretler içinde kaldım. Oğlanın kolu kırıldı acile götürdüm( burda zaten bir tane hastane var). Muayene etti röntgene baktı anlamadı, atele gönderdi yaptılar yamuk bi atel. Sonra dedi ortopediye gösterin , ee iyi. Oturdum hemen aradım(bu arada tarih 1 Aralık) 3 Ocak’a randevu veriyoçevre ilçeleri sordum 17 Aralık en erken diyolar. Hadee Özellere baktım bize 1 saat uzakta bir hastanede 16.30’a buldum. Alçıya girmemiz 17.30 oldu. Bu arada çocuğun bileği sabah 10’da kırılmış. Amanııın, devlet hastanesinin yamuk yaptığı atelde çocuğun bileği soğumuşyavrumun bileğini terse tekrar çıtlattılar yerine oturttular, çok canı acıdı yaaa
Teşekkür ederim bitanem. Oldu bir kaza
Geçmiş olsun hayatım
Anam geçti mi beni
Yok yok geçemedim şampiyon
Dün siteden cikinca ateşim çıktı aşının yan etkisi oldu simdide basim agriyor gecmisi sonra okuyacagim
Geçmiş olsun canım. Bu doz sadece kol ağrısı yaptı bende.

Beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum.
evet çok seviyorum kıyamıyorum hiç

Bu mesajlarına bir sürü imoji gerekiyordu ben de muhteşemde karar kıldım
Canım ne yapıp edip hastanelere düşmememiz gerekiyor. Ya da özel hastanede damadimiz gelinimiz olacak. Bak bunu unutma
Mücadelemiz kıran kırana devam edecek çırpı gibi olacağız inşallah. Zaman kısa , yol uzun biz yorgunuz ama yapacak bir şey yok. Yimicez, ha bire kımıldanacaz şekerim. Yumurta kabuklarını blendrda çekip un haline getirip süt veya yoğurtla yediriyormuşlar kırığı olanlara bunu duymuş muydun ? Benim bir öğrenci vardı babası tır şoförü kaza yapmıştı birçok kırığı varmış çok çabuk iyileşmiş o anlattiydi bana. Araştır bence... Senin tartı sonucun da çok güzel. Benim gibi boş beleş bir hayatın olsa eminim sen de verirdin. İleriki yaşlarda rahat edeceksin inşallah. Hele şu yavrularini bir büyüt bitanem.

Hayırlı sabahlar herkese güzel bi hafta olması dileğiyle
Kilo bildirimimi yapayım geçmişe göz atıp geleceğim..

Cuma sanırım 87.9 geliyordum çok hatırlayamadım
Bugün 87.8
Tabi homini homini bazı günahlar işlendi ama çok hareketli günler olduğundan çok yansımamış sevindim
Bütünden itibaren düzenli menü bildirmeye devam edeceğim kaptanlarım bu kadar gevşeme yeter
Zipzip- Cordelia E Elif_Eylul

Eklentiler

• 9DA02877-C94E-4AE8-A338-8E26A678194F.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 17
Cuma 89
Pazartesi 88.7
Tebrik ederim
Guzel bir eksi tebrikler
Doktor randevum var 9.30' da. Erken tartilmak zorundaydım. Dersim 12.00' de.
Eki Görüntüle 2972737
Cuma 70.8
Pazartesi 69.7
Fark 1.1

Heyecanla pasteli beklemeye geçiyorum.
@Aijoo Zipzip-
Abla maasallah
Cuma 64,75
Bugün 64,35
Tebrik ederim
Gunaydin canim
Günaydınnnn
Cuma 57.7
Pazartesi 57.5
Fark: -200
Zipzip- Kahve __Kokusu
Tebrik ederim

Bende calpol verdim agrisi dinsin diye. Sagolun
Maşallah maşallah ❤

Ne alerjisi var canım
Yumurta

Aaa yumurta kabuğu mu ,paça temizlemekten daha iyiymiş bi araştırayım.
Hayatım ne boş beleşi aşkolsun, sen çok aktifsin ondan, hareketlisin. Ben zaten haftada en fazla 1.100 verdim şimdiye kadar. Benim bünyem böyle, yavaş kilo veriyorum. Haftasonu için 400 gr iyi bana , Allah bereket versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…