Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 Aralık Cuma menü
10.30
1 yumurta ile omlet
1 dilim peynir
2 dilim ekmek
Turp

14.30
1 fincan sütlü kahve
3 kuru incir

17.30
1 kase kuru fasulye
3 kaşık pilav
Yoğurtlu brokoli

3 litre su
Leslie 2 mile

18 Aralık cumartesi menü
11.30
Yarım simit
5 zeytin

15.30
1 portakal
1 avuç leblebi

17.30
1 kase çorba
6 kaşık kabak
2 kaşık pilav
Salata

20.30
2 Çatal kek

3 litre su
Spor yok

19 Aralık Pazar
07.30
1 fincan sütlü kahve

12.00
1 yumurta
1 dilim peynir
Domates salatalık turp
6-7 çatal patates

14.30
1 elma
1 mandalina

17.00
1 kase çorba
6 kaşık kabk yemeği
2 kaşık makarna

20.30
3 burçak

3 litre su
Leslie 2 mile

Zipzip- Zipzip-
Aijoo Aijoo

Kızlar hafta sonu sınavlarım vardı o yüzden uğramadım maalesef

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn

dün menüm
sabah
1 yumurta
10 zeytin
1 dilim peynir

öğlen
1 elma

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
salata
turşu
şalgam :KK70:

adımlarım ahftasonu olmasına rağmen dün iyiydi neden die bir sorun :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
bim a101 ve bizim burdaki büyük yerel marketleri tek tek dolaşıp fiyat teftişi yaptım :KK70: daha sonrada aynı ürünlere netten baktım :KK70: hangisi ucuzsa sipariş verdim evi doldurdum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
yeni yıldaki zamlardan korkuorum :KK70::KK70: :KK70: :KK70:

adımlarım 11325 :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bu arada artı geleceğimi düşündüm ama ilginç bir şekilde gelmedim.. tartıya çıktığımda şoka girmiş olacam ki ekrana bakmaktan gözlerimi alamadım :KK70: : D:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
hayır kaçamak yapınca çok etkiler sandım etkilememiş ama yemesem daha iyi olurmuş bence...

cuma : 62.90
pazartesi : 62.45
fark : -450 tşkler türkiye :KK53::KK53::KK53:
İçiyormusun kahveni :KK53:

Doktor randevum var 9.30' da. Erken tartilmak zorundaydım. Dersim 12.00' de.
IMG_20211220_080246.jpg
Cuma 70.8
Pazartesi 69.7
Fark 1.1
:KK69:
Heyecanla pasteli beklemeye geçiyorum. :KK51:
Aijoo Aijoo Zipzip- Zipzip-

Geçmiş olsun hocam önemli bişey değildir umarım :KK200:
Teşekkür ederim canım. Bir ay önce bu yemek sepeti kuryecisi ters yöne girmiş o çarptı bana sağa bakmadan yolun karşısına geçiyordum. Sag elimin baş parmaginda geçmeyen ağrı kaldı. Bu zamana kadar niye gitmedin dersen bir hafta bekledim önemli bir şey yok diye. Sonra randevu alayım dedim iki hafta sonrasına verdi mhrs. Günü geldi onu da iptal ettiler. Tekrar aldım tabi bulmak bugünü buldu.

Teşekkür ederim canım. Bir ay önce bu yemek sepeti kuryecisi ters yöne girmiş o çarptı bana sağa bakmadan yolun karşısına geçiyordum. Sag elimin baş parmaginda geçmeyen ağrı kaldı. Bu zamana kadar niye gitmedin dersen bir hafta bekledim önemli bir şey yok diye. Sonra randevu alayım dedim iki hafta sonrasına verdi mhrs. Günü geldi onu da iptal ettiler. Tekrar aldım tabi bulmak bugünü buldu.
Çok geçmişler olsun hocam,umarım sonuçların iyi çıkar haber ver olurmu gelince.
Randevu almak zaten zor,3 aydır filanda bende alamıyorum ortopediden .

Çok geçmişler olsun hocam,umarım sonuçların iyi çıkar haber ver olurmu gelince.
Randevu almak zaten zor,3 aydır filanda bende alamıyorum ortopediden .
Çok teşekkür ederim canım
:KK60:
Gerçekten randevu almak zor. Özele gitmedim bir sürü ödemelerimiz vardı ev ekonomisini alt üst ederdim. Aynen ya ortopedi de randevu almak niye bu kadar zor oldu anlamadım ...herkes orasını burasını mi kırıyor. :KK57: haber ederim tabi ki. :KK68:

Çok teşekkür ederim canım
:KK60:
Gerçekten randevu almak zor. Özele gitmedim bir sürü ödemelerimiz vardı ev ekonomisini alt üst ederdim. Aynen ya ortopedi de randevu almak niye bu kadar zor oldu anlamadım ...herkes orasını burasını mi kırıyor. :KK57: haber ederim tabi ki. :KK68:
Hayırdır insallah abla gecmis olsun :KK43:

X