Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugunku menum 11.00
Pizza (bildiginiz pizzalardan degil kismen saglikli tarifi asagi yazacagim)
Cay,yesillik

Ara kahve hurma

Aksam 18.30
Bir kase mercimek corbasi
Bir tabak ispanak yemegi
Yogurt

2.5 litre su

Screenshot_2021-12-19-22-50-40-677_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip-

Pizzayi soyle yapiyorum iki dilim tb ekmegini ufaliyorum icine iki kasik sut iki yumurta koyup yoguruyorum,uzerine de zeytin peynir koyup pisiriyorum pizza olmus oluyor.

İyi aksamlar kizlar,iki gundur gelemedim rahatsizdim,bugunde bakicimizin testi pozitif cikti😥 bizde suruntu verdik bakalim sonuc ne cikacak😔gecen sene de aralik ayinda gecirmistik,niyeyse ben de tramva olarak kaldi,cok agir gecirmedigim halde pozitif xikarsa diye korkuyorum😥
inşallah negatif çıkar canım. üzüldüm. çok geçmiş olsun.

kızlar çoğumuzda zaten kilodan dolayı gizli insülin direnci var. açlık insülin 5 in üzerinde oldu mu tatlı isteği oluyor. bu bir gerçek.
ama regl dönemi, pasif stres, ani olumsuzluklar vs bizi tatlı ve hamur işine yöneltiyor istemsiz. ben de çok yaşadım. ama şu an diyet dönemindeyiz ve bunu kontrol altında tutmak zorundayız. benim geçen haftalardaki cumalarımda da bolca eti canga vardı 😁
baktım benim cumalar süper cumaya dönüyor. dur dedim :KK20: daha masum, glisemik indeksi düşük tatlı seçeneklerini hazır etmek en mantıklısı dedim.
evde kuru incir, kayısı, hurma vs var. çiğ kuruyemiş de. kakao da var. bunlardan en basiti meyve topları hazırlıyorum. kakaoya ya da hindistancevizine buluyorum. dolapta hazır bekliyorlar. bunlar yok mu? o da sorun değil. glisemik indeksi düşük meyvelerden yiyin. mesela elma, ayva. üzerlerine tarçın ekleyin. veya yanında azcık süt için. veya yoğurdun içine doğrayın. mis gibi ara öğün.
sağlıklı seçeneklerle o kadar güzel tatlı seçenekleri var ki :süslü:
çiğ fıstık, fındıkla şekersiz ezme hazırlayıp kavanoza koyuyorum. elimin altında oluyor. hazır da satılıyor. elmanın, muzun, ayvanın, armutun üzerine 1 tk sürün yiyin. kakao da ekleyin.
hurmanın arasına sürün. kakaoya bulayın. tam çikolata oluyor.
yulaf lapası hazırlayıp üzerine 1 porsiyon meyve koyun. 1 tk fıstık ezmesi şekersizinden. mis gibi :KK36:

bunları hatırlatma için yazdım. yoksa tatlı isteği hepimizde oluyor. mesela kaç gündür aklım un helvasında :deli::deli::deli: ama yapmıyorum :110:
O neydi la....60' lık ittifak mı kurdu pastelfit pastelfit ' le...:sinirli: masum tatlıların arkasında bir bit yeniği olmasın...gözümün önünde künefeler, baklavalar , havuç dilimleri resmi geçit yapıyor oh my god :skandal:

Bugunku menum 11.00
Pizza (bildiginiz pizzalardan degil kismen saglikli tarifi asagi yazacagim)
Cay,yesillik

Ara kahve hurma

Aksam 18.30
Bir kase mercimek corbasi
Bir tabak ispanak yemegi
Yogurt

2.5 litre su

Eki Görüntüle 2972650
Zipzip- Zipzip-

Pizzayi soyle yapiyorum iki dilim tb ekmegini ufaliyorum icine iki kasik sut iki yumurta koyup yoguruyorum,uzerine de zeytin peynir koyup pisiriyorum pizza olmus oluyor.
Afiyet olsun canim

Iyi geceler kizlar ♥️💙
iyi geceler kaptanım 😍

Cok haklisin canim. Yarindan itibaren cok guzel menulerle ve sporlarla gelcem. Bugun niye boyle oldum anlamadim tabiri caizse kusana kadar yedim ☹️ Cook uzun suredir boyle yapmamistim. Evde durmak hiic iyi gelmiyir bana. Neyse yarin yeni bir gun ve cumaya o eksiyi gormek ickn elimden geleni yapacagim
hadi canım yapabilirsin 😍 alışma dönemi diyelim buna da

İyi geceler kızlar. Öpüyorum sizi. ♥️😘♥️😘♥️
İyi geceler canım 😍

İyi aksamlar kizlar,iki gundur gelemedim rahatsizdim,bugunde bakicimizin testi pozitif cikti😥 bizde suruntu verdik bakalim sonuc ne cikacak😔gecen sene de aralik ayinda gecirmistik,niyeyse ben de tramva olarak kaldi,cok agir gecirmedigim halde pozitif xikarsa diye korkuyorum😥
İnşallah teğet geçmiştir. Olmazsınız inşallah canım. Negatif gelecek bak sonuç hatta gelmeyecek ..çünkü negatif için aramiyorlar. :dua::dua:

ooo kraliçe dönüyorrr :KK76:

canım afiyet olsun 😍

🙁
vitaminlerini de al yine kaptancım geçmiş olsun tekrar

oyy cnm kansızlığın var mı? bende var ben de çok üşürüm :KK43: tahin pekmez iyi geliyor ama üşeniyorum onu da kırmızı eti de yemeye 😂
bir ara vardı. şimdi yok canım çok şükür. tahin pekmez iyi. demir içeren diğer besinlere bak. onlardan tüket. gerçi en önemlisi kırmızı etmiş :KK14:

X