Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugunku menum ☹️☹️
Yarindan baslayarak soz guzel listelerle gelecegim.
08:00- yagda 1 yumurta, 1 dilim ekmek, 1 sosis.
Ara-11:00- 3 kase sutlac. 1 fincan sutlu kahve. 1 cikolatali gofret.
Ara-15:00- 1 paket biskuvi, 1 kase sutlac.
Aksam:18;00- 1 paket cips.

Su:3,5 lt
Spor; yok .
ayy 🙁 neyse canım bak 2 kaçamak hakkını kullanmış oldun haftaiçine de bir öğün versen olur bu iş 😘 hadi yeşil çayını iç şimdi yarın da devam 🤗

Dogrudur canim. Bende sorayim dedim zaten hic cevap gelmeyince

Alerjisi tetiklendi galiba canim ne yiyor ne de gece uyuyabiliyor surekli uyanigiz. Gun icinde de hep agrisi var. Zaten yedigi 2 lokma onu da aksam cikardi. Hala kotu insallah yarina iyilesir
canım yumurta dışında alerjisi de mi vardı ☹️ karın ağrısı mı,nane limon bal, naneli yoğurt vs fayda ediyor mu cnm?

19 aralik pazar
Sabah 11.00
2 Tam tahilli ekmek arasina krem peynir
Cay

15.15
2 yk et sote
3 yk bulgur pilavi

Ara
3 yk sutlu tatli
2 tane eti form pirinc patlagi
1 kucuk ekmek arasi findik kremasi
(canim aşiri tatli cekti) :KK43:

19.00
3 yk kiymali makarna
1 tabak yesil salata

3 l su
1 bardak filtre kahve
Zipzip- Zipzip- Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
canım afiyet olsun :KK200: diyetisyen yarın mı menü yazacak?

Yok kuzum...klimamiz bozuldu.. elektrikli sobanın dibindeyim kedi gibi :uykucu:
Ösledin mi beni :süslü:
kalorifer yok mu cnm ya da benim odam gibi püfür püfür rüzgar mı alıyor 😂

19 Aralık menü
12.00 sebzeli mantarlı 2 yumurtalı omlet herzamankinden

Ara bir dilim portakal 5 fındık

19 .oo tavuk çorbası bir kase dünden kalan
karışık salata havuç beyaz lahana turp Marul büyük kase

2.5 lt su Zipzip- Zipzip- Aijoo Aijoo
IMG_20211219_230654~2.jpg

ayy 🙁 neyse canım bak 2 kaçamak hakkını kullanmış oldun haftaiçine de bir öğün versen olur bu iş 😘 hadi yeşil çayını iç şimdi yarın da devam 🤗

canım yumurta dışında alerjisi de mi vardı ☹️ karın ağrısı mı,nane limon bal, naneli yoğurt vs fayda ediyor mu cnm?

Kalorifer yok canım. Evi yeni aldık. Doğal gaz sadece mutfağa bağlanacak mühendise verdik bekliyoruz. Sanırım önümüzdeki yaz evin tamamına doğal gaz petekleri taktirabilecegiz. Masrafımiz çok oldu. Klimayla bu kışı geçirelim dedik o da bozuldu usta pazartesi gelirim dedi. Zaten bu bozulmalar niyeyse pazar gününü buluyor. :KK14:
Ama dediğin gibi evimiz yazın püfür püfürdü ...😍

canım benim alıntı yapmışım yazmamışım. çok teşekkür ederim 💕💕💕🥰

canın tatlı istediğinde kabuk tarçın çayı iç canım. tatlı isteğini gideriyor. bir de başka bir sıcak içecek al ve olay mahallinden kaç 🤭🤭🤭
Haklisin canim. Yapayim oyle yarindan itibaren

Oyle canim yarindan cumaya kacamaksiz insallah 🙏

Benim esim sut icmiyor, sekerle zaten aradi yok. Kisacasi yaptigimin hepsini kendim yedim. Midem cok fena ☹️ Kendim ettim kendim buldum
Benim eşim çok sever sütlacı bir günde 2 tane yediğini anca görmüşümdür şeker oranı çok fazla oluyor inanamadim yediğine diyeti bırak şeker hastası olursun bu kadar tatlıyla canım 🤷

Benim eşim çok sever sütlacı bir günde 2 tane yediğini anca görmüşümdür şeker oranı çok fazla oluyor inanamadim yediğine diyeti bırak şeker hastası olursun bu kadar tatlıyla canım 🤷
ben de yedim mi 2 kase yiyorum :KK36: o yüzden yapmıyorum :KK31:

X