Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan nerdesin? koşuyon mu hala dıgıdık dıgıdık
m0218.gif
m0218.gif
m0218.gif

canım beniiim ya hiç de öyle değilsin sen çok ince bi zekaya, mizaha sahip ve çok güzel,özel bir kadınsın 😍 iyi ki tanıştım senle ben çok mutluyum 🤗
peki liseden tanıdığın ama onun hayat sorunları sebebiyle görüşemediğin biri var mı canım?

canım afiyet olsun :) haftalık karbonhidrat ortalaman için bu da yeter değil mi canım lütfen kontrolü ele al ve güçlü bir kadın olduğunu göster boğazına 😍 işe döndüğün günü her an hayal et o seni motive ediyorsa,ya da kaçamak yapacağın an elbiseni al önüne ve onun hatrı için dayan 😍 elbiseni de üzmek istemezsin di miii

olma mıııı 😍

e yeşil çay yap kuzum,lif için de çiya tohumu ekleyebilirsin inan çok tok tutuyor 😍 bugün bile dene bence,bütün gün hatta hafta gitti deme :KK66:

:ruh:

😍 heyy yavrım heyy

😍 sağol kaptancım inşallah böyle devam ederim :KK60:

komik ya 😂 ne diyim şimdi ne yazıym :))
Cok haklisin canim. Yarindan itibaren cok guzel menulerle ve sporlarla gelcem. Bugun niye boyle oldum anlamadim tabiri caizse kusana kadar yedim ☹️ Cook uzun suredir boyle yapmamistim. Evde durmak hiic iyi gelmiyir bana. Neyse yarin yeni bir gun ve cumaya o eksiyi gormek ickn elimden geleni yapacagim

X