Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sol omzum ağrıyor boynuma doğru. incindi herhal. masaj yapayım biberli jelle HoppaHoppaHoppa
Geçmiş olsun cnm

Kızlar amcam vefat etti, bir saat önce haberini aldık. Gece yola çıkacağız bu hafta takımdan çıkayım olmazsa tartı adım falan yapamam oralarda :KK43:
Aaa 😔 başınız sağolsun Allah rahmet eylesin canım

Menum
Sabah 12.00
1 dilim omlet
1 dilim b peynir
2 dilim kepek ekmeği
Kozlenmis kirmizibiber
5 zeytin

Aksam 18.00
5 yk bulgur pilavi
5 yk julyen sebzeli tavuk

Su 2 lt
@zipzip Cordelia Cordelia
Afiyet olsun cnm

@Aijoo
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
Kaptanlarim bildirimlerinizi yarin özelden fotografli ve nikli bekliyorum

Diger bildirimlerde fotografa gerek yok
Bildirimleri en gec 13.00 a kadar bekliyorum

Elhan Elhan
Diyet Salata Diyet Salata
@dolunaydagel
@Sonsuz umut
@bluegreeneyes
60kiloyum 60kiloyum
pastelfit pastelfit
menekse_kokusu menekse_kokusu
@limonlutarcinlikek
@masal3487
@DeryaOnDiet
Tamam kaptannn

Ben size demedim dimi, benim oğlanın kolu kırıldı. Paça pişirip geceden bekleteyim de iyice özü çıksın. Arada içirmeye çalışıyorum 😖
Geçmiş olsun rabbim şifa versin 😔
kızlar yarın dolunay 🌕🌕🌕
Ondan mı şişip duruyorum ben
@dolunaydagel misafirlikte neler yedin, menüyü bekliyorum

Diyet Salata Diyet Salata sende ugrayamadin akşam canim

@bluegreeneyes dünden beri hiç girmedin. Takima girdin lutfen aktifleş, menü ve spor bekliyorum

@Sonsuz umut menü ve spor bekliyorum canim

askrhpozitif askrhpozitif canim kendini cok zorlama lutfen sen artik iki canlisin
😘Hallettim kaptancim merak etme
Herkesee iyi gecelerrr canlar nasılsınız ?☺️
ne var ne yok?
herkes iyi mi ?
çok özledim sizi ama hep duamdaydınız 💝
Hoşgeldin canım nasılsın 😘
Hayirli pazarlar hanimlar nasilsiniz 😍
Bu sefer kesin geldim dun tartilip saglikli beslenmeye basladim artik burdayim 🤗 Bu hafta free takilirim sonraki hafta yarismaya girerim inşallah
Dun aksamdan beri gecmisi okuyorum cok birikmis giden arkadaslara üzüldüm inşallah dinlenip gelirler
Hoşgeldin Zeynepcim 😘
Yaa gecmis olsun canim zorlama kendini 😔😔
😘😘
3.doz Aşımı da oldum 🥰🥰
Şifa olsun kaptancim ☺️
Kızlar birşey sorucam alyansim parmagimdan düştü düşecek daraltirma yapmam lazım hiç yaptıran oldumu bu işlemi kısa sürede bitiyor mu beklemek gerekiyor mu 🙄
Ben bir kere daraltirdim anında yapıp verdi ama yerine göre değişiyor idareten ip dolayabilirsin alyansina
sol omzum ağrıyor boynuma doğru. incindi herhal. masaj yapayım biberli jelle HoppaHoppaHoppa
Geçmiş olsun canım 😔
Kızlar amcam vefat etti, bir saat önce haberini aldık. Gece yola çıkacağız bu hafta takımdan çıkayım olmazsa tartı adım falan yapamam oralarda :KK43:
Başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun geride kalanlara sabır versin

Geçmiş olsun rabbim şifa versin 😔

Ondan mı şişip duruyorum ben

😘Hallettim kaptancim merak etme

Hoşgeldin canım nasılsın 😘

Hoşgeldin Zeynepcim 😘

😘😘

Şifa olsun kaptancim ☺️

Ben bir kere daraltirdim anında yapıp verdi ama yerine göre değişiyor idareten ip dolayabilirsin alyansina

Geçmiş olsun canım 😔

Başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun geride kalanlara sabır versin
Teşekkür ederim 🙏

Merhabaa..
10.30 2 dilim sucuklu yumurta 1 glutensiz pankek(hiç beğenmedim tadını)3 zeytin 1 dilim peynir bol yeşillik
15.00 1 nescafe 1 hurma 5 badem
18.30 6 yk ıspanak 2 yk yoğurt 2 yk patates püresi
Zipzip- Zipzip- Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
2 litreye yakın su

Eklentiler

• 20211219_195027.jpg
    20211219_195027.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 12
Ben fena cozuttum kızlar ssabah ve akşam iki öğün yiyorum ogunlerim öyle abartılı geçmiyor lakin akşam çay yani tarzı şeyleri fazla abarttım 🤦🏻
Birden rehavete kapıldın galiba canım. 😁 daha yolun başındasın toparlarsin inşallah. Diğer gebeliklerin nasılsın geçti? Kilo alimin nasıl oluyor genelde

Ben fena cozuttum kızlar ssabah ve akşam iki öğün yiyorum ogunlerim öyle abartılı geçmiyor lakin akşam çay yani tarzı şeyleri fazla abarttım 🤦🏻
Abur cabur zararlı seylerse yeme? Ceviz badem ye biraz. Kontrol altında tut kilonu canım. Bebeğe sana faydalı şeyler tüket.

Aman dikkat et canim bir iki günden birsey olmaz ama sureklilik haline gelirse kotu
Kilo bildirimlerine devam.et olmazsa 🤗🤗
Merhabaa..
10.30 2 dilim sucuklu yumurta 1 glutensiz pankek(hiç beğenmedim tadını)3 zeytin 1 dilim peynir bol yeşillik
15.00 1 nescafe 1 hurma 5 badem
18.30 6 yk ıspanak 2 yk yoğurt 2 yk patates püresi
Zipzip- Zipzip- Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
2 litreye yakın su
Afiyet olsun canim ♥️

X