Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugun bi isleme basladim venus freeze diye. Tum vucuda sicak masaj yapiliyr. Toplamda 6 kere gidecehim. Guzellik uzmani kendinden emin bir sekilde bugun kesinlikle vucut olculerinizi alin ve islem bitiminde karsilastirinca aradaki farki goreceksiniz dedi. Alayim bakiyim olculerimi 😉

Sagol canim. Oglenki atistirmalik kotu oldu ama insallah yarina dahaiyi bir menuyle gelcem
olsun canım dışarıdaymışsın 😘

sana yollayalım sen ye 😂😂😂
ya aslında bayılırım 😂 ama Adanadan dönerken yedim isteğim yok şu an birkaç hafta idare eder :KK70:

Evet ya kaç gün emekle verdiğim kiloyu bu wc yüzünden geri aldım
canım yapabildin mi

Ben şeker kullanmıyorum canım 😊
e bak diyete uydur o zaman :) bir iki tane al haşlanmış, kakao hindistan cevizi vs ile karıştır ye kahvenin yanına yarın :)

Anladim canim. Pribiyotik denedin mi hic? Eczaneden recetesiz alio gunde 1 tane pribiyotik kapsul veya sivisibda icebilirsib. Superbagirsak calistiriyor.
Evet ben de kullanmistim probiyotik cidden sorunu cozuyor. Ben kefirin de ayni etkiyi gosterdigini deneyimledim duzenli kullaninca tabi

ya aslında bayılırım 😂 ama Adanadan dönerken yedim isteğim yok şu an birkaç hafta idare eder :KK70:

canım yapabildin mi

e bak diyete uydur o zaman :) bir iki tane al haşlanmış, kakao hindistan cevizi vs ile karıştır ye kahvenin yanına yarın :)
Ben onu sade yerim severim de ekmek bile yemezken kestane yemek zor geliyor 😬 hele kaptan olduğum hafta asla riske atamam 😂

Ay yok yok katır gibiyim :)) ben havalar bu kadar soğumadan akşamları bir saat yürüyordum ama şimdi diyet eşliğinde yürüyünce fark görürüm inşallah
IMG_20211120_012920~2.jpg

Sana şöyle motive fotosu bırakıyorum kendin gör o zaman canım 😊

canım yapabildin mi

Cok saldim ya. Gecen carsidatam alisveristen cktim. Magazanin onunde isyerinden arkadasimi gordumve o an dank etti. Dedim 1 aya ise donuyorsun bu haal ne ☹️☹️ Iyi oldu yani aklimi basima getirdi

X