Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hah aynen gülüm zaten eşin de üzülmüştür o da mutfağı banyosu yenilensin daha güzel olsun ister ama erkekler çok belli etmez , ikiniz de hiç üzülmeyin ileri de allahın izniyle mis gibi yaptırırsınız istediğinden bile güzeli olur inşallah

Abla ben bombayı dün patlattım alintilari patlatıcam dedimdi tartı alintilarini paylaştım
ne yani bu saate kadar boş boşuna mı bekledik cruella filmimi bile açtım 1 dk izlemedim bak yaaa hayal kırıklığı yaşıyorum şu an
bana ne yaaa başka dedikodu bomba uydur bir şey patlat beklentimiz karşılansın

Kıslar biraz kafa dinlemeye eve çocuklara odaklanmam lazım zaten diyet modundan çıktım maalesef bir gün geri dönmem umuduyla kendinize iyi bakın
Vallahi bu iş artık danışıklı dövüşe döndü diyorum ve susuyorum bu kadar kişinin aynı anda kafasını dinleyesi gelmesi aklım almıyor mantigimda almıyor

Bu saatten sonra beni aramızda erkek üye var dese canlandıramaz öyle bir yikimdayim

Vallahi bu iş artık danışıklı dövüşe döndü diyorum ve susuyorum bu kadar kişinin aynı anda kafasını dinleyesi gelmesi aklım almıyor mantigimda almıyor
valla ben de anlamıyorum susuyorum benim de ara verdiğim zamanlar oldu ama hiç üyelik iptal etmedim. bir de arda arda nedir bu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…