Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 09.00
1 h. Yumurta
1 dilim süzme peynie
5 zeytin
Domates salatalık
1 dilim tam buğday

Öğle 12.30
Sütlü elmalı yulaf lapası

Akşam 17.00
Bir kase noodle
2 kaşık haşlanmış tavuk
Bu öğün olmamalıydı. Fakat o kadar çok sebze salata ve yulaf yedim ki bu akşam içim almadı. Zaten diyetimde haftada 1 öğün serbestti, ona sayacağım.

19.00
1 kase yoğurt

Birazdan yeşilçay-kirazsapı içicem.

Su 2 lt bitti devam ediyorum 3 olacak

5 dk step 15 p
30 dk pilates. 240 p
12 dk bölgesel 120 p
6.156 adım. 600 p.

Insallah yaza dogru yaptirabilirsiniz canim

Afiyet olsun abla

Spor puanlarini hesaplamissin ama sadece 5 gunluk adımların hesabini yapabiliyorum

Ahhh canım yaaa.. bizi de teğet geçti inan ki...geçen ay bitirdik eksikleri . Sağlık olsun başımızı sokacak bir evimiz var diye şükredelim bu saatten sonra.

Wayyy canına şuan senin yazın merakimi daha çok uyandır di tez buraya gelip bir açıklama yapa

Sende benim kollardan acuk da göbekten yeee çıksın artık şu kaslar abla ya ..
Pazartesi gorcez bakalım en çok kiloyu kim verecek
Ben, yedim seni mis kokulum, demedim ki sen dedin göbeginden belki yiyebilirim zeytin koyarım üstüne arka fonda da Serdar Ortaç' tan Karabiberim şarkısını dinlerkene
Pazartesi size kara pazartesi olmasın dua edin bence

Ayy cok uzgunum. Sabah fotografi cektim. Yazdim da gindermemisim.
Baslangc kilom:75,15
Masterfite katilmak ister misin

Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba 8.000 adım atiyoriz en fazla
En cok adımı atan Cumartesi Pazar icin yuzde 1
Pazartesi Salı Çarşamba icin yuzde 1 avantaj kazaniyor

Insallah yaza dogru yaptirabilirsiniz canim

Ahhh canım yaaa.. bizi de teğet geçti inan ki...geçen ay bitirdik eksikleri . Sağlık olsun başımızı sokacak bir evimiz var diye şükredelim bu saatten sonra.
Az önce biraz üzüldüm çünkü uzun zamandır istiyordum ama sağlıktan önemli değil tabi ki. Neyse şimdi geçti buraya yazınca birazcık rahatladım

gülüm çok üzüldün ,heyecanla beklerken hayal kırıklığı oldu biliyorum ama eşin de haklı dolar 1 artıyorsa her şeye fırsatçılar 2-3 zam yapıyor şu dönem harcamalara dikkat etmek lazım , o arada yine de fiyat sorun soruşturun 2 ay öce ebeveyn banyosunun duş teknesini söktürüp yeniletecekken ustanın teki 5 bin tl istedi diğeri geldi 750 tl ye hem orayı kazıdı yeni fayansını v.s. döşedi hem mutfak levabosunu söktü( krom levaboyu biz aldık) yenisini yapıştırdı mis gibi hem de levabo altı malzemelerini boru dirsek v.s. aldı geldi adam yani fiyat araştırmasını iyi yapın acele etmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…