Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler 60kiloyum ve mavi takım

Tebrikler tatlım.
Valla benim haftasonu yuruyus sorunum olmasa kesin katilirdim,ustelik az az da olsa her hafta eksideyim
Yürümesde katil bence.
Günaydın

Geçen hafta 69.7 diye hatirliyorum
Bu hafta 67.1
Fark 2.6
Harikasın canım.
Baştan adapte olamadim onceki hafta aşırı cozutunca. Çünkü önceki hafta gece bile kalkip tatlı yemiştim
Bu gece yemeler.
Günaydın güzel ve fit hanımlar

Cuma kilo bildirimi

Gecen cuma : 66.3
Güncel : 65.7

Fark : -600

Zipzip- @Filiz16
Eki Görüntüle 2971523
Muhteşem.
Geçen cuma 62.6
Bugün 64.0
Fark +1.4 kg yine iyi % 2.24
Zipzip- Cordelia kaptanlarım masterfit e katılmak istiyorum

Eki Görüntüle 2971553
Nassssılllll.

Önce ki hafta migi ye bir dünya saydıkda bu kilo nasıl olur diye bu hafta gördüğüm kadarıyla baya artı var takımda olduğunuzu unutuyorsunuz galiba kıslar hem kendinizin motivasyonu düştü hem de aynı takımda yarıştığınız takım arkadaşlarınız burada takıma giriyorsanız bireysel degildinizdir artık.

Siz belki takımı sallamıyor olabilirsiniz ama baska arkadaşınız bunu çok ciddiye alıp takımı birinci olsun isterken aynı çabayı diğer arkadaşlarında göremediği için haftaya 0 motivasyon başlıyor. Eğer gercekten adımlara menülere ve kaçamaklara dikkat etmeyeceksiniz takımlara girmeyin diğer insanların emeklerine yazık çünkü

Sadece cumalari kacamak yapalim denilince sorun oluyor menu beğenmiyor oluyoruz.

Hanımım sen zaten öldürmüşsün haberin yok ne diyeyim ki ...
Mis gibi kilon var ya gı
Netcem ben nerelere gitcem pastel durdu durdu ben zirvedeyken geldi veriyor gazı veriyor gazı ....
66 kilodan girdim bende yoksa dahada alırdım frenledim kendimi hocam.
Şu anda bile bana fazla geliyor yıllardır hep zayıftım..

Öğlen menümBu arada bişey farkettim. Mlife yulaf vardı bende, 2-3 dk sütle kaynatıp bırakıyodum soğuyana kadar lapa oluyodu. Bugün Eti vitalif açtım. Aynı şekil yaptım, lapa olmamış sütlü sütlü yarı lapa. Demek bunlarında markası farkediyo. Neyse ben bunu sütlaç niyetine yiyiyorum

Eklentiler

• FD72540D-8776-4222-9CAA-C92897CC65DA.jpeg
    156,3 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…