Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdilik bununla idare etçekirdek almaya gönderildim eve gidince toplar mutfagi onuda çekerim inox yüzeylerde yağ coz öyle leke bırakıyoruz benimde buzdolabı ve bulaşık Makinesi nde var
eşine söyle sen hamilesin çekirdeği de gitsin kendisi alsın

Canım Pazartesi’den beri yoğun bi temizliğin içindeydim dünde misafir ağırladım..
Dün akşamda aklımda bazı kişiler vardı dedim hazır evi tam tur temizledim biraz da ikram hazırlığım vardı bugünde misafir aldım..
Acayip yoruldum adımlarımı sayamadım çünkü telefon saat hak getire çocuklarla misafirlerle uğraş derken 2 koca günüm gitti..
Çok şükür herşey içime sindi misafirlerim memnun ayrıldı..
Ama bi bok yedim akıllara zarar
Bugün aç kaldım epey akşam misafirlerden sonra oturdum sağlam yedim sonra takvime baktım neeee perşembe
Aha dedim poku yedin duygu
Şimdiden herkesten çok özür diliyorum bi kaç gün ihmal ettim burayı ama hemen yarın toparlanıyorum çok çok çok özür dilerim

İyi akşamlar Bugün uyanamadım çocuklar okula gitmediNeyse ders çalıştık falan derken, matematik öğretmeni sınav yapcam diye mesaj attıHala ders çalışıyoruz. Birazdan sporumu yapıcam ve menümü yazıcam. Zipzip- yarın tartı günü dimi…
Eşim aradı öğlen 3. Doz randevusu almış, sen de al istersen dedi. Korkuyorum, 2. Dozda çok acayip oldum gece uyku ile uyanıklık arasında kalıp ölüyorum sandım. Ve 3 gün böyle çok kötü geçmişti
Hoşbulduk

Saka yapiyorsun degil mi

Keske haber verseydin iki dakika tum gun adimlarin icin bekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…